Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vettem a DM-ben Hada Labo Tokyo maszkot, hogy szép legyek a... fórum

Vettem a DM-ben Hada Labo Tokyo maszkot, hogy szép legyek a... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

19. syria (válaszként erre: 18. - Violet18)
2022. okt. 12. 18:04
Na! Szerinted mit? 😄
18. Violet18 (válaszként erre: 8. - Syria)
2022. okt. 12. 17:42
Sejtem mit 🙈🤣
17. vigyefene (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 9. 23:26

Egyelőre.

Gyermekkoromban figyelmeztettek, h ne öregedjek meg ha tudok rajta segíteni. Nem tudtam, klasszikusssssssss lettem.

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Vigyefene)
2022. okt. 9. 23:20
Szerencsés alkat vagy. Inkább az legyen nagy. :)
2022. okt. 9. 23:19
Nemem nincsenek ráncaim, azt mondják csak a pofám nagy. Az sem mindig.
14. vigyefene (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 9. 23:17
Vagy a hullámzó Balaton teteje.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Vigyefene)
2022. okt. 9. 23:16
Jaja, mint a Dunakanyar olyanok. :D
12. vigyefene (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 9. 23:04
Talán süket kérdés, de a ráncok nem dimbes-dombosak? Tehát hullámosak, nem pedig halványak és sötétek?
2022. okt. 9. 23:00

Amúgy hogy a tapasztalataimat is leírjam. Ha érdekel vkit.. 🤭

2-szer raktam fel a maszkot két egymas utani nap, mert telenyomatták krémmel a tasit aztan belefért bőven, fél-fél órára. Először mart egy pár percig, aztan mar nem, másodszorra meg abszolute nem. Drága volt, de sokkal szebb lett tőle a bőröm, kicsit feltöltődött, a ráncok is halvanyabbak lettek(ezt semmilyen arckrémmel nem értem el eddig) úgy hogy valószínű minden hónapban beruházok egy ilyenre. 1200 ft volt, ennyit megér az ember bőre, szépsége. A kozmetikus ennél biztos többet elkér egy alkalommal. Szuperjó termék ez. Ja, es en az antiaging-eset használtam. Szép pink tasi, kollagénnel.

2022. okt. 7. 16:07
Én nem akarok yoko onora hasonlitani.
9. katt2 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 7. 15:38

Szerintem, ez távolról sem igaz. Ott van a - talán legszebb - szinésznő, Shin Min Ah. Gyönyörű arccal, nagyon jó képességekkel. Most kb. 38 éves. Ha megnézed, van azért olyan filmje, ahol nagyon is látszik, hogy csak távolról olyan szép a bőre. Közelről meg azért látszódnak a korosodás jelei.

Közelről csak a kamaszoknak szép a bőre, úgy mint mondjuk európában.

8. syria (válaszként erre: 6. - Violet18)
2022. okt. 7. 10:40
Tök’ mindegy, hogyan nézett ki. Valamit tud, mert képes volt elvarázsolni John Lennont, a 20. század egyik legnagyobb beatzenészét. 😊 Annyira, hogy Lennon a nevét is felvette.
2022. okt. 7. 02:58
Jól összezavartalak látom titeket Yoko Onoval. :D Pedig csak arra gondoltam hogy az ázsiai nőknek milyen szép a bőrük. Olyan kortalannak tűnnek mellettünk. Európai nők mellett. Valószínű azért is adjak ilyen drágán ezeket az ázsiai cuccokat. Krémeket, maszkokat, stb.. Elakarjak hitetni hogy neked is lehet olyan bőröd mint nekik. :D Közben meg valószínű ők azert neznek ki úgy ahogy mert egészségesebben étkeznek. Több fehérje, kevesebb állati eredetű hulladék. Származék. Adalékanyag. Vagy tudja a fene, de a koreai nők is 40-50 évesen úgy néznek ki mint a tinilányok.
2022. okt. 6. 21:05
Pont Yoko? Még fiatalon se volt szép.... 😳
5. Panna.33 (válaszként erre: 2. - Bichi)
2022. okt. 6. 20:26
Most miért, még csak 89 éves. 😃
2022. okt. 6. 20:24
Ilyenkor mindig ingerem van megkérdezni, és most meg is teszem:Fiú vagy, avagy leány?
2022. okt. 6. 20:02
Ez tök jó, de miért nem használsz minden nap az arcodra krémet? Mióta minden nap foglalkozom vele, egy álom a bőröm. Jó, eddig sem volt sok gondom vele, de most mégjobb! (Bárcsak másban lennék ilyen kitartó és szorgalmas) 😀
2022. okt. 6. 19:22
tudod hány éves Yoko Ono? Biztos úgy akarsz kinézni? :DDD

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook