Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet baj, ha nem vettem fel maszkot és úgy dobtam ki a macskaalmot? fórum

Lehet baj, ha nem vettem fel maszkot és úgy dobtam ki a macskaalmot? (tudásbázis kérdés)


10. ranit (válaszként erre: 9. - Panna07)
2022. febr. 9. 11:05
Köszi szépen :)
9. Panna07 (válaszként erre: 1. - Ranit)
2022. febr. 9. 11:04
Szia! A toxoplazmózist nem lehet belélegzés útján elkapni, csak úgy hogyha a kezed érintkezik a kakival és utána kézmosás nélkül eszel, magadhoz nyúlsz stb. A macskáktól egyébként is ritkán lehet elkapni ezt a betegséget, sokkal nagyobb a veszély mosatlan zöldség gyümölcs fogyasztása esetén.
8. timycat (válaszként erre: 7. - Timycat)
2022. febr. 9. 11:04
7. timycat (válaszként erre: 1. - Ranit)
2022. febr. 9. 11:02

Ne parázz!


Előbb szeded össze rosszul mosott zöldségtől, mint macskaalomtól.


Már írtam másik fórumban, de leírom itt is

Zállatorvos youtube csatornáján a toxoplazmára vonatkozó filmecske, eloszlatja a parát és még szórakoztató is

6. ranit (válaszként erre: 5. - Libikóka)
2022. febr. 9. 10:47
Fogom, de elvileg 2 hónap, mire kimutatható.
5. libikóka (válaszként erre: 3. - Ranit)
2022. febr. 9. 10:43
Hogy megnyugodj nézesd meg mégegyszer.
2022. febr. 9. 10:42
NEM!!!
3. ranit (válaszként erre: 2. - Libikóka)
2022. febr. 9. 10:39

Nem, nem volt benne :)

De pici apró, észre nem vehető maradvány lehetett benne.

Meg ez jó minőségű alom volt, teljesen szagtalan volt.

2. libikóka (válaszként erre: 1. - Ranit)
2022. febr. 9. 10:37
Gondolom nem volt benne cica kaka,,akkor nem őrizgetted volna ennyi ideig nem?
2022. febr. 9. 10:15

Sziasztok,


17 hetes terhes vagyok, ma lépek a 18. hétbe. Jó nagy hülyeséget csináltam reggel, kapkodtam :( ) A cicánk már egy hónapja elveszett, és ma reggel dobtam ki az almát a pesti lakásomban, amit amúgy kb 3 hónapja nem használt. Nem vettem fel maszkot és szállt ki belőle a por, amit belélegeztem....Most para van, hogy elkaptam-e a toxoplazmózist :( (Még nem voltam, szűrték az I. trimeszterben)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook