Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vetélés után nem foglalkoznak velem az orvosok? fórum

Vetélés után nem foglalkoznak velem az orvosok? (beszélgetős fórum)


7. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 27. 09:26
Ne aggódj. Szüleid, nagyszüleid korában azt sem tudta egy nő 6 hetesen hogy terhes. Azt mondták, késett 2 hetet, kicsit fájdalmasabb volt és kész. Talán a következő hónapban már újra terhes volt.
6. NomNom (válaszként erre: 4. - NomNom)
2020. nov. 27. 00:43
Jaj... hcg szint.
5. NomNom (válaszként erre: 3. - Secret8)
2020. nov. 27. 00:41
Legtöbbször nincs oka, nagyon gyakori a korai vetélés, legtöbb esetben észre sem veszi az ember. Annyit mondtak h ne hibáztassam magam, nem azért történt mert valamit rosszul csináltam.
4. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 27. 00:39

Szia! Külföldön valóban nem parázzák túl, én is 6 hetesen veteltem és mondták h ha nincsenek elviselhetetlen fájdalmaim, csak várjam ki a vérzés véget. 2 hétig véreztem de nem volt semmi komplikáció. Ha baj lenne akkor erős fájdalmaid lennének és lázad.

Azt tartsd szem előtt hogy Mo-n mindenért az orvoshoz kell rohanni mert ő abból él h minél többször megyünk hozzá. Külföldön megkapja a pénzét ha több beteget lát, ha kevesebbet.

Mivel nekem is ez volt az első én elmentem orvoshoz magán úton mert a barátaim is összezavartak és volt bennem némi remény, hogy a vérzés ellenére még lehet ott valami... Persze nem volt.

A magándoki csinált UH-t és mivel nem látott már semmit, tehát minden rendben távozott, még elküldött laborba hogy rendben megy-e le a HVG szintem hogy kizárjuk a méhen kívüli terhességet.

Sajnálom ami történt veled, nekem azóta itt a 3 hónapos kisfiam, neked is hamarosan sikerül:)

2020. nov. 27. 00:15
Az egyetlen használható tanácsot az itthoni nőgyógyászod adta. Beszélj vele újra, hátha tud még valmit hozzátenni. Az általa javasolt kúpot vagy gyógyszerek kinti megfelelőit próbáld valahogy beszerezni. Én kb.ezt tenném most a helyedben. Aztán amint lehet, és fogad az ottani orvos, mindent kivizsgáltatnék. Tudni kell az okot... de azt is tudd, hogy sokszor nem tudnak magyarázatot találni, elmegy a baba, és nem tudunk ellene tenni.
2020. nov. 26. 20:13
Ha fertőzés akkor borítékolhatod, hogy az miatt vetéltél el.
2020. nov. 26. 18:15

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Kicsit elvagyok keseredve mert sajnos egyik orvostól sem kaptam érdemleges választ és teljesen össze vagyok zavarodva.


6 hetesen elvetéltem itthon.


10 napig véreztem, ennek már lassan 3 hete.


Engem azóta orvos nem látott!!!


Külföldön élek, itt az orvos amikor a vetélés megkezdődött azt mondta a vérzés végét várjam meg majd jelentkezzek.


Elmúlt a vérzés 10 nap után. Semmilyen panaszom nem volt hálistennek. Hívtam, hogy mennék hogy minden rendben van e, majd közölte, hogy a hónapra már tele van nem tud fogadni. Ez magánorvos volt.


Majd mérgemben és mert tényleg szeretném tudni minden rendben zajlott e, elmentem a kórházba ahol is kB elzavartak a korona vírusra hivatkozva hogy felejtsem el hogy én így besétálok mert kitudja mibajom van, kérjek időpontot.


Oké felhívtam, majd közölték, hogy december 17.én!!! várnak....


Csak én parázom ezt túl és tényleg ennyire Ráér engem megvizsgálni 1 vetélés után? Első baba lett volna...


Illetve 4 hetesen mikor először voltam az orvosnál a baba miatt citológiát is néztek ami eltérést mutatott. Pu3 CIN 1 lett az eredmény. Amire a magánorvosom elmondta, hogy ez van, így jártam, ezzel már nem lehet mit csinálni majd 3 hónap múlva megismételjük a tesztet.


Közben felhívtam érdeklődés képpen a Magyarországon lévő nőgyógyászom aki közölte hogy ezt nem érti mert minimum hüvely kúpot kellett volna felirniuk nekem mert valószínűleg fertőzés...


Nem tudom mitévő legyek. Hogy mindenhonnan csak elküldenek.


Lehet valami probléma?


Ezzel a citológia eredményel tényleg nem kell foglalkozni ahogy az itt lévő orvosom mondta vagy verjem ki a "balhét" hogy azért valami kúpot írjanak fel? :/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook