Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Veszekedések itt a Hoxán! fórum

Veszekedések itt a Hoxán! (beszélgetős fórum)


1 2
2011. ápr. 15. 09:51

Én nem régen találtam a Hoxa-ra, és mindjárt egy cikkel indítottam. Nincsenek rossz tapasztalataim, nyilván ez függ a témától is.

A hozzászólók óvatosabban nyúlnak a betegségekről, nehéz élethelyzetekről szóló témákhoz, mint az itt említett Megasztárhoz.

Természetesen számomra is tettek fel.um. provokatív kérdéseket, de mivel ezek eltértek a cikk témájától, nem válaszoltam rájuk. Lehetetlen a cikket a saját medrében tartani, de ha a vita elfajul, az már nem az én dolgom, mert nem erre szántam az írást.

Az lenne a jó, ha azért írnánk, mert véleményünk van, és nem azért, hogy mindenkit meggyőzzünk a magunk igazáról. Ahány levél, annyi féle ember, annyi féle életmód, annyiféle gondolkodásmód.

Aki szemtől-szembe kultúráltan vitázik, az itt is hasonlóképpen működik-gondolom.

Nagyon jó ötlet ennek a témának a felvetése!!!

53. 83e25137af (válaszként erre: 51. - Katinkaboszi)
2010. nov. 23. 20:24
íígy van. nagy közösségekben nem lehet korlátozni a korlátolt elméket :DDD
52. Katinkaboszi (válaszként erre: 48. - 83e25137af)
2010. nov. 23. 19:17
akkor is tetszik, még ha megharagszanak érte a barnamoszatok, akkor is :DDD
51. Katinkaboszi (válaszként erre: 45. - 83e25137af)
2010. nov. 23. 19:16
ezért járnak az emberek zárt klubokba beszélgetni,mert ott már tudják, hogy kit nem engednek be.
50. ebf2510f25 (válaszként erre: 1. - Aae97ac565)
2010. nov. 23. 15:56
Igen, van egy-két fórumozó, aki keresi az alkalmat, mikor köthet bele valakibe, szerintem ezt élvezi.
49. Lhara (válaszként erre: 48. - 83e25137af)
2010. nov. 23. 11:30
Így, így!!! :)))
2010. nov. 23. 11:09

Én csak véleményt formáltam. ha valakiével egyezik akkor annak külön örülök :)



a barnamoszatok nevében meg lehet elnézést kell kérnem egy két ember miatt.. kikérnék maguknak hogy leminősítem őket :D

47. Lhara
2010. nov. 23. 11:03
Ja... és a barnamoszat külön felvidított. :)))
46. Lhara
2010. nov. 23. 11:02
Megkönnyebbültem olvasva Titeket, hisz szinte mindent felemlítettetek, amit erről a dologról gondolok. A szívemből szóltatok.
45. 83e25137af (válaszként erre: 43. - Katinkaboszi)
2010. nov. 23. 10:12

Hát ezaz!! :) De az ember ember marad.. ha tetszik ha nem. És a vitához nem kell nagy ész. Véleményt formálni akárki tud.


És nem lesz mindenki egy szinten

értelmileg/érzelmileg de ez így van jól. Emiatt nem lesznek soha kiegyensúlyozott vitafórumok :))))

2010. nov. 23. 10:03
barnamoszat , nagyon tetszik :DDDDD
43. Katinkaboszi (válaszként erre: 42. - 83e25137af)
2010. nov. 23. 10:03

nah de arra van esze, hogy vitázzon, ha kell, ha nem?:(


nekem ez mindig magas volt:)


hiszen a viták viszik előre az emberi létet, de nem az egymáshoz vagdosás módján, hanem normálisan, legalább is, így kellene :)

42. 83e25137af (válaszként erre: 41. - Katinkaboszi)
2010. nov. 23. 10:00

Ez igaz! de akinek annyi esze van mint egy barnamoszatnak annak hiába mondod meg szépen (vagy csúnyán) tökmindegy.


Aki köti az ebet a karóhoz és nem fogja föl a különböző nézetek értelmét...

2010. nov. 23. 09:47

Nem az egyforma vélemény a lényeg, mert annak tényleg nincs értelme.

Deee, ha valakivel van bajod, akkor azt szépen mond már meg Neki, hiszen egy pár normális szó, nem kerül semmibe, és jobb lesz a saját és a másik ember hangulata is, no meg a fórumok sem fulladnak bele a sok zagyvaságba :)

2010. nov. 23. 09:22
Már én is akartam egy ilyen fórumot nyitni.Én sem értem miért van az, hogyha leírod a véleményed, vagy addig győzködnek(persze nem szépszóval), amig ott nem hagyod, vagy egyszerűen lehülyéznek.Mostanában elég sok fórum behalt mert valaki minig osztotta a másikat.Gyerekek miért kell ezt csinálni?Ha minden embernek egyforma véleménye lenne, mi értelme lenne az ilyen fórumoknak?
39. Katinkaboszi (válaszként erre: 26. - 6499553a2c)
2010. nov. 22. 22:38

és sajnálatos módon sokkal könnyebb is ezeket mondani, mert ha visszafogod magad, nem csak odafigyelsz a másikra, hanem önmagadra is, ez már munka, kérem :D

és sok embernek nem éri meg, sajnos :(

2010. nov. 22. 22:06

Gyerekek. egy aranyszabályt tudni kell.


Ne állj le vitatkozni idiótákkal. lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal..


Egynémelyeik hozzászólást néhány fórumban elolvasva az jut eszembe hogy ha a macskám itthon neaggy'Allah kiborítaná a betűtésztás dobozt abból is értelmesebb gondolat rakódna ki... :)


De néha szakad a gát és borul a trutyi az ember agyára.. ez van..

37. spinneli (válaszként erre: 22. - Kund Abigél)
2010. nov. 22. 20:17
van akinél az sem használ.
36. Lhara (válaszként erre: 26. - 6499553a2c)
2010. nov. 22. 19:40
Köszönöm, hogy ezt írtad és idézhettelek (utólagos engedélyed i megköszönve...) Igazán pontosan fogalmaztad meg a dolog lényegét.
35. Lhara (válaszként erre: 25. - Homern)
2010. nov. 22. 19:35

Tudod, ennél már csak az a szomorúbb, ha valaki a teljesen kultúrált, a sértegető számára már-már irigylésre méltóan békés fórumba a személyes ellenségességét juttatja kifejezésre. Ez történik most ezzel a topikkal párhuzamban az én egyik cikkem fórumában.

"Sértegetéshez sokkal kevesebb intelligencia kell, kisebb szókincs, és sivárabb lélek." ...és ez mennyire igaz kedves... itt hozzászóló (bár eszembe jutna a neved). Még ki is egészítem azzal amit írtál, hogy az én inzultálóm/im ráadásul meglehetősen kicsinyesek és nem valószerűtlen, hogy egy személyről van szó.

Példaértékű... Ha van kedveteknézzétek meg mire képesek az ilyen rosszindulatú emberek.

2010. nov. 22. 19:07
Nem vagyunk egyformák. ITT Meg is látszik!!! Van aki itt megmutatja, hogy valójában ki is. Csak arról feledkezik meg, hogy minden egyes hozzászólását az egész világ látja és hallja!!!
33. hellokitty2000 (válaszként erre: 22. - Kund Abigél)
2010. nov. 22. 19:02

Szia.

A hozzászólásod második bekezdését megjegyzem magamnak!Köszi,hogy megosztotad!!!!

2010. nov. 22. 19:02

A veszekedés semmi ahhoz képest, amikor meglesik a másik adatlapját és az ott leírtak és közzé tett képek alapján "véleményt alkotnak" a másikról. Gondolom értitek, miért írtam idézőjelbe.

Egyébként egyetértek veletek. Szerintem is lehet más nézetünk, de az nem jelent semmi rosszat! Tanulhatunk egymástól, egymás hibáiból, ha képesek vagyunk elfogadni a tényt, hogy a másik is ember! És lehet, hogy jó ember!

2010. nov. 22. 19:01
Általában az emberek akkor kezdik el egymást pocskondiázni, ha már kifogytak az észérvekből.
30. gyorki maria (válaszként erre: 25. - Homern)
2010. nov. 22. 18:56
Én is ugyan igy vagyok, hogy inkább nem szólók hozzá az ilyen fórumtémákhoz, pedig sokszor lenne véleményem!
29. mágnes74 (válaszként erre: 28. - Kund Abigél)
2010. nov. 22. 18:55

Igazad van, én sem mindig tudok higgadt maradni:)

Ezért nem is futok bele a veszekedésekbe:)

28. Kund Abigél (válaszként erre: 27. - Mágnes74)
2010. nov. 22. 18:53
Ez igaz, hogy őt minősíti, csak néha nehéz megállni, hogy ne kérje ki magának az ember ezt a hangot, és ne reagáljon rá semmit. Pedig ha elkezd valaki személyeskedni, akkor lehet, hogy ez lenne a megfelelő reakció.
27. mágnes74 (válaszként erre: 22. - Kund Abigél)
2010. nov. 22. 18:51

Azt hiszem, aki ilyen szinten vitatkozik, amiről írsz, az saját magát minősíti.

Én szeretek vitatkozni az életben, de csak a véleményem más, nem az ember ellen vagyok. Ha már indulat van, akkor régen rossz,.

2010. nov. 22. 18:50
Sokkal egyszerűbb káromkodni sértegetni,mint elfogadni ,megérteni és kulturáltan véleményt nyilvánítani.Sértegetéshez sokkal kevesebb intelligencia kell,kisebb szókincs,és sivárabb lélek.
25. homern
2010. nov. 22. 18:49

Van amihez már nem merek hozzászólni,az,hogy én indítsak témát/fórumot meg eszembe sem jut már..

Azzal semmi gond nincs,ha egy kérdésre teljesen különböző véleményeket kap az ember.

De amikor bárki is elkezdi a másikat pocskondiázni,csak mert szerinte hülyeség amit írt,az már nagyon szomorú :(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook