Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vesefájdalom terhesség alatt fórum

Vesefájdalom terhesség alatt (beszélgetős fórum)


10. Jucuska25 (válaszként erre: 8. - T.Ili)
2011. júl. 4. 09:57

Nem vizesedek hála égnek,a vérnyomásom meg olyan alacsony h mérni sem lehet szinte:)

Remélem h semmi gond nem lesz.

2011. júl. 4. 09:56

Nekem a harmadik terhességemnél volt. Kivizsgáltak, semmi betegségre utaló dologra nem derült fény, az orvos szerint a baba feküdt rossz helyen.

Én addig próbálkoztam mindenféle praktikával, amíg odébb ment.

Leggyakrabban a melegítés segített.

8. t.Ili (válaszként erre: 3. - Jucuska25)
2011. júl. 4. 09:54

Amíg nem vizesedsz,nem emelkedik a vérnyomásod,és nincs a vizeletben fehérje,addig nincs semmi gond:)

Lehet,a súlyelosztás miatt is derék,és háttáji fájdalom:)

7. erika84 (válaszként erre: 5. - Gatto4)
2011. júl. 4. 09:53
Nem akartam írni, de igen, sajnos a vesegörcs is benne van a pakliban, de ezt csak orvos tudja megmondani, merre fekszik a baba és hogy lehetőleg nem fészkelte be oda magát.
6. erika84 (válaszként erre: 3. - Jucuska25)
2011. júl. 4. 09:51

Szerintem ha nem múlik el ma a fájdalom, akkor mindenképpen menj el orvoshoz mert nem játék.

De nem akarok rád ijeszteni, csak azért jobb ha lát egy orvos is.

5. gatto4 (válaszként erre: 1. - Jucuska25)
2011. júl. 4. 09:51

Szia!

Ahogy nő a pici, valószínű Ő nyomja. A jobbik eset, ha nincsenek vesegörcseid, mert a bébi elnyomja a vesevezetéket is... Na de nem akarlak rémisztgetni :S Bocsi :(

2011. júl. 4. 09:50
Amúgy anno még anyukámnak nyomta úgy a tesóm a veséjét, hogy neki még a vizelete is véres volt, talán kapott rá valami fájdalomcsillapítót. Majdnem előbbre hozták neki a szülést, de mikor erről volt szó, tesóm leszállt róla és minden panasza elmúlt anyunak is.
3. Jucuska25 (válaszként erre: 2. - Erika84)
2011. júl. 4. 09:49
Szia,akkor ne gondoljak semmi rosszra?Melegítettük tegnap de 10 percig kb mert bealudtam:)
2011. júl. 4. 09:48
Szia! Valószínű, ahogy növekszik a babód, el kezdte nyomni és azért fáj. A melegítés nem jó rá?
2011. júl. 4. 09:43
Sziasztok,29 hetes vagyok,azt szeretném megkérdezni,hogy tudtok e valami gyógymódot vesefájdalomra,egy kicsit érzem,hogy fáj.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook