Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vendégvárás, barátnőzés, társaság fórum

Vendégvárás, barátnőzés, társaság (beszélgetős fórum)

2011. júl. 25. 00:14

A srácok elmentek bicajozni, mi meg kiéltük a csajos dolgokat; arcpakolás, torna, dumcsi, főzés. Igazán kikapcsolt:o)

Azé' ajánlom Nektek- csak megfelelő barinő kell...

Aki meg nem akarja megérteni a dolgokat, menjen egy ajtóval odébb.

Én (már csak) olyan dolgokban veszek részt, ami nekem is oké :o)

2011. júl. 25. 00:10

Ez a 7végénk az eddigi legjobbak közé sorolható. Éljen! :o) Bariném kuktáskodott- főzni nem tud,(kérdezés nélkül) mosogatott ezerrel, egyszóval nem volt megterhelő egy kicsit sem megterhelő, hogy főzicskézem. Mikor elmentek, akkor sem volt csatatér :o)

Volt játék, torna, kirándulás, filmnézés, szóval minden nagyon szuperul sikerült. Örülök!- vééégre

19. Cucicsillag (válaszként erre: 11. - Nőci1)
2011. júl. 25. 00:04
Nekem is volt részem ilyen vagy hasonló " barátásgban"... Az egyik "barátnő" rámozdult a pasimra, mondjuk jobb is, azóta már gyerekük is van , hurrá! De rájöttem, sokkal jobban jártam, mert a sors(mint olyan) mindig azokat az embereket sodorja mellénk, aki(k)re valóban szükségünk van. A másik pedig ugyanez a duzzogós,amit Te is vázoltál. Hááát, őszintén...kapja be. Nem is érdekel, mert az ilyen tényleg nem barát.
18. Nőci1 (válaszként erre: 16. - Franc22)
2011. júl. 24. 21:32
Reméljük a legjobbakat,hisz ha ritkán jönnek vendégek ,az üdítő is lehet :-))
17. Franc22 (válaszként erre: 15. - Hello Titti)
2011. júl. 24. 10:33
én is szeretem a csak elnyúlást tv-vel vagy könyvvel, mellé egy kis nasi.
16. Franc22 (válaszként erre: 10. - Cucicsillag)
2011. júl. 24. 10:32

én 5.-én leszek kiváncsi, hogy hogyan sikerül a hétvége, hozzánk is jönnek vendégek és itt alszanak.

Remélem én is elmondhatom, hogy jól sikerül és nem koloncok lesznek a nyakamon.

15. Hello Titti (válaszként erre: 14. - Nőci1)
2011. júl. 23. 20:05
dede...én megadom a módját ,hogy jól érezzem magam egyedül....egy jó kis csoki egy könyv...vagy akár addig hempergek hétvégén ameddig én akarok :))))egy jó ebéd után...:)
14. Nőci1 (válaszként erre: 13. - Hello Titti)
2011. júl. 23. 19:59
Pontosan így van!!! Örülök többen írtok,akkor nem én lettem sárkány vagy valami depis szörny :-)) Adjuk meg a módját mindennek,a jó társaságnak egy jó könyvnek ,vagy épp a gyerekeknek ,családnak,nem így van??
13. Hello Titti (válaszként erre: 1. - Nőci1)
2011. júl. 23. 19:44

nyugi én is ilyen lettem..pedig olyan voltam mint te...már nem annyira mozgtanak ezek a dolgok...ha van időm egy jó könyvre vagy egyedül elnyúlni és tvzni...hát én ezt imádom..már terhes lenni itt ugrálni főzni meg ilyenek...megértelek...teljesen:)))

régen a társaság volt a lényeg ma már nem...éljen a nyugalom..:)))

12. Nőci1 (válaszként erre: 10. - Cucicsillag)
2011. júl. 23. 18:58
Ha-Ha!! De mi lesz ha felkelnek :o
11. Nőci1 (válaszként erre: 9. - Cucicsillag)
2011. júl. 23. 18:57
sajnos ha mondok valamit,megsértődik. igaz ez a barátság nem régi,de volt egy 20 .éves barátságom is ,csak volt !!Mert megmertem neki mondani,jól esett volna ha válaszol az sms-.re. Ki voltam nagyon ,beteg fiammal kórházban voltam,és írtam neki ki vagyok,de nem kaptam választ. Kérdőre vontam finoman,miért nem írt,a válasz egy besértődés volt,nem ír,nem hív,nem jön!! Hát 20-év barátságnak is ennyi:-(( Nem megyek utána,hisz úgy érzem nem ez a barátság :-((
2011. júl. 23. 12:18
Eddig jól sikerül a7végénk ( a vendégeink még alszanak:o)
9. Cucicsillag (válaszként erre: 6. - Nőci1)
2011. júl. 23. 12:17

Nem tudod neki megmagyarázni vagy nem is fogsz bele a békesség kedvéért? A barátnőség akkor működik jól (nálam) ha minden szépítés nélkül megmondjuk egymásnak a tutit. Amúgy semmit nem ér az egész, ha csak bájolgunk.

Nálatok (nem tudom mennyi ideje tart a barátság) régen is így volt?

8. 0c7cb4959f (válaszként erre: 1. - Nőci1)
2011. júl. 23. 10:57
Ezt sokan érezzük így!
2011. júl. 23. 10:33

Huhh de ismerős érzés...na én szelektáltam.Nincsenek ilyen barátaim már.Vannak viszont olyanok,akikkel havi 1x talizok,de akkor nem 1 órát,hanem mondjuk egy hétvégét ott alszok.Baromi jól érezzük magunkat.Nekünk elég.


Ja,és ha valakinek van,annak még több kell,mert nem elégszik meg azzal,és annyival amije van....:S


Engem ugyan ez dühít csak facebook,vagy msn...kivagyok....:(((

2011. júl. 23. 10:18
Miért nincs olyan barátnő,jön max egy órát van,kávézunk beszélgetünk ha kell segítünk egymáson és tudja mikor kell haza menni!! Miért van az sok ismerősöm,jobb anyagi körülmények közt van,van munkája,férje ,családja,mégis csak azt hallgatom semmire nincs pénze,abból áll a barátság csak ,hogy mennyire sírjunk?? Szerintem ez nem feltöltődés,se neki, se nekem!Ha veszek valamit magamnak,neki nincs rá pénze,de dohányzik és férje vedel,de nem tudom megmagyarázni neki,én nem teszem.Hm... lehet öregszem :-((
5. Nőci1 (válaszként erre: 7. - Anakitti)
2011. júl. 23. 10:13
Régebben én sem tudtam elképzelni egyedül menjek valahova,hisz ott vannak a barátnők tudunk dumálni ,csevegni ,röhögni.Most örülök ha egyedül megyek,mert nem dumál egyfolytában. Tudom rendezni a gondolataimat amíg utazom,csak bámulok ki a fejemből vagy épp olvasok egy jó cikket. Nem is értem magam,mert szeretem a társaságot,de már nem hiányzik.Mikor vásárolni,nézelődni megyünk akkor is az volt amit én szerettem volna megnézni arra sietni kell amit ő azt viszont több percet kell nézni! Ebbe fáradtam bele,most egyedül sétálok és ott állok meg ahol jó esik :-))
4. Cucicsillag (válaszként erre: 3. - Franc22)
2011. júl. 22. 11:59

Akkor téged szívesen vendégül látnálak:o)

Jaaa, ilyen nálam is megesett, mert én semtok nyugodtam üldögélni, miközben szalad ez-az.

Na,most majd meglátom, hogy alakul ez a 7vége.

3. Franc22 (válaszként erre: 1. - Cucicsillag)
2011. júl. 22. 11:09
velem is előfordult már, hogy nem tudtam elnézni, hogy a mosogatóból kifolyik a retkes tányér-pohár és elmosogattam. Később azt hallottam vissza, hogy milyen rossz vendéglátó vagyok, mert szeretem, ha rendben vannak a dolgok és úgy beszélgetünk nyugodtan. Na mindegy. Sokszor van hogy elmegyek valahova és kipakolunk a konyhába hogy az asztalnál legyen hely, és én nem tudom elnézni, hogy tele a konyha és elkezdek pakolni-mosogatni. Én sajna ilyen vagyok.
2. Cucicsillag (válaszként erre: 6. - Franc22)
2011. júl. 21. 13:02

Szerintem, olyankor azt gondolják, hogy vendégeskedünk, ameddig akarunk, hiszen meghívtak.

Eszükbe sem jut, hogy ki vagy nyúvadva-mert akkor minek hívnál vendégeket ugyebár...így már én is jártam, sajna.

2011. júl. 21. 13:00

Én a régi lakóhelyemtől 150 km-re költöztem, így a barátok zöme ott is maradt. Mivel hiányoznak, ezért úgy szoktuk megoldani, hogy (jó előre) egyeztetett 7végre lejön/nek és tartunk egy maratoni tarccspartit. Általában együtt bevásárlás, kaja készítés. Viszont azzal a részével már nekem is tele a púpom, hogy úszóhártyám nő, mire elmosogatok és nem csatatér a konyha. Itt meg azt érzem, én vagyok a nem normális, mert az én vendégeim,de azért vagyunk olyan viszonyban ,hogy 1-1 mosogatást vki bevállaljon. (nincs gépem ugyanis-még)

Nekem has.esetben mindig eszembe jutott,hogy mit is segítsek...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook