Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Véleményetekre vagyok kíváncsi! fórum

Véleményetekre vagyok kíváncsi! (beszélgetős fórum)


30. Pancsika37 (válaszként erre: 29. - Evici85)
2011. febr. 11. 16:41
Hát tényleg érdekes a viselkedése. Biztos hogy minden úgy volt ahogy a fiad mondta. Ezt bizonyította azzal hogy elmesélte neked az egész napját. Reméljük hogy nem fordul elő több ilyen eset. Puszi
29. Evici85 (válaszként erre: 28. - Pancsika37)
2011. febr. 10. 20:38

persze amit vártam, nagyon szeretik a gyereket nincs vele gond...ennyit.

amikor elmondtam mit mond itthon a kisfiam, mondta hogy ilyen nem történik vele itt...stb.

én erre mondtam a gyerek ilyeneket nem talál ki.....

de az az érdekes, hogy ma amikor mentem a gyerkőcért valahogy oda figyelőbb volt az óvó nő, mindent elmondott mi történt ma a gyerkőccel...érdekes.

mondjuk már annak is örülök, ha ennyit elértem ezzel. :)

28. Pancsika37 (válaszként erre: 27. - Evici85)
2011. febr. 9. 17:52
Miért mit mondott az óvónő??
2011. febr. 9. 13:49

Nem jutottam semmire, amit gondoltam is.

Nagyon szeretik a gyereket, bánom is hogy felhoztam a témát neki, hisz azt a választ kaptam amit gondoltam......remélem a gyerekem nem fogja meginni ennek a levét.:((((((

26. Pancsika37 (válaszként erre: 25. - Evici85)
2011. febr. 5. 12:59
Okés,kiváncsi leszek mit reagál.
2011. febr. 5. 12:41
Szerdán lesz fogadó óra, akkor beszélhetek az óvónővel, hát kíváncsi leszek, bár tudom mi lesz az eredmény...:(
24. Pancsika37 (válaszként erre: 23. - Evici85)
2011. febr. 3. 09:33
Nincs itt semmi fantázia. A gyerek amit, lát amiben él azt játsza el. Várjuk a fejleményeket! Puszi
2011. febr. 1. 14:14
végülis ezért szerettem volna a véleményeteket, megerősítettetek hogy nem csak a "gyerek" fantáziája ez az egész, hisz úgy is erre fognák
22. Evici85 (válaszként erre: 21. - Veledjooo)
2011. febr. 1. 14:13

ez szerintem is jó ötlet, megkérdezek másokat is.

vagy ha még egyszer előfordul ilyesmi akkor igenis irány az igazgató!!!

21. veledjooo (válaszként erre: 17. - Evici85)
2011. febr. 1. 13:41
Kérdezz rá más szülőkre, hogy ők mit tapasztaltak... ha esetleg többen jeleznétek, akkor nincs helye tagadásnak. ... gondolom.
20. Pancsika37 (válaszként erre: 19. - Pancsika37)
2011. febr. 1. 13:37
valakinek el kell indítani ezt a harcot, muszáj.
19. Pancsika37 (válaszként erre: 18. - Evici85)
2011. febr. 1. 13:36
Ez is igaz, de ha hagyod a dolgot akár rosszabbra is fordulhat. Én beszélnék vele.
2011. febr. 1. 10:56

lehet tényleg hogy más gyerekkel is előfordult már ez, csak a szülő nem szól.

de mi van ha ez által kiközösítik teljesen a gyereket,mégis csak ők vannak velük egész nap. ettől nagyon féltem

2011. febr. 1. 10:55

múlthét óta itthon van, mert nagyon beteg volt velem együtt, csütörtökig együtt nyomtuk az ágyat, 39 fokos lázzal:(

Igen fontosabb a gyerekem mindennél, és nem szeretném ha valami lelki sérülése legyen, én már csak tudom, sajnos...

Megmondom őszintén attól félek, hogy ha bemegyek az igazgatóhoz, ugyebár ők úgy is mindent tagadni fognak, és nem akarom hogy a gyerek igya meg a levét, hiszen tudjuk mi felnőttek milyen önző és bunkók tudunk lenni, sajnos.

16. Pancsika37 (válaszként erre: 14. - Evici85)
2011. febr. 1. 09:48
Sajnálom hogy beteg a pici. De feltételezem hogy nem nagy a baj mivel holnap már mehet oviba. Én vennék egy nagy levegőt és bemennék az igazgatónőhöz beszélni vele. Sok sikert és várom a fejleményeket!!! :))))
2011. febr. 1. 07:37
Szerintem menj be az igazgatóhoz, és beszéld meg vele a dolgokat, mert a gyereked fontosabb bármi, és bárki másnál. Lehet, hogy másik gyerekkel is történtek hasonló dolgok, csak még a szülők nem jelezték sehová. Lehet, hogy elindítanál valamit, és az az ovónőt el is távolítanák onnan.
14. Evici85 (válaszként erre: 13. - Pancsika37)
2011. jan. 31. 17:23

Szia!

Holnap még itthon lesz a kisfiam mert beteg.

Szerdán biztos örülni fognak neki, de nem tudom hogy mondjak e valamit az óvónőknek...???

2011. jan. 31. 16:10

szia Evici!

Volt valami az oviban?

2011. jan. 30. 12:06
köszi, szia:)
11. Pancsika37 (válaszként erre: 10. - Evici85)
2011. jan. 30. 11:51
beszélj az igazgatóval! bocsi most mennem kell, később leszek még szia!
2011. jan. 30. 11:43

más szülőkkel még nem beszéltem ezzel kapcsoltban. mindenki azt mondja meg vannak elégedve mindennel.

igaz a múltkor nem vette észre hogy már ott vagyunk és az egyik gyerekre úgy rá ordított...aztán kapcsolt rögtön....

9. Pancsika37 (válaszként erre: 8. - Evici85)
2011. jan. 30. 11:40
Mások is panaszkodnak az óvónőre? Én a helyedben bizony beszélnék az igazgatóval, nem hinném hogy akkor merne ilyeneket csinálni vele.
2011. jan. 30. 11:28

Körzetileg ide tartozunk, másik oviba szerettem volna egyébként is beíratni és azt mondták nem lehet.

Egyébként ha ezzel az óvónővel nem lennének ilyen problémák akkor nagyon jó kis ovi lenne, mert egyébként szeret oda járni, vannak barátai és amint írtam már a másik óvónénit nagyon is szereti.

Ti megerősítettetek hogy nem a gyereknek"nagy a fantáziája" hanem valóban így viselkedik a gyerekekkel ez a nő!! ami szerintem borzasztó.

Egyébként már azon is gondolkoztam hogy bemegyek az igazgatóhoz, csak a gyereknek se szeretnék ezzel még kellemetlenséget okozni

7. Pancsika37 (válaszként erre: 6. - Evici85)
2011. jan. 30. 11:23
van a közelben másik ovi ahova át tudnád íratni? kérdezd meg előbb a fiadat hogy mit szeretne? maradni vagy menni?
2011. jan. 30. 11:19
hiába mondom a gyerköcnek hogy szóljon nekik, ezek szerint nem szól!!!!:(
2011. jan. 30. 11:18

hát nekem is ez a véleményem erről.

én azt vontam le hogy biztos hogy így viselkedik vele az óvónő! De érdekes csak az egyik óvónőt mondja mindig, a dajka nénit és a másik óvónénit nagyon szereti.

4. Pancsika37 (válaszként erre: 2. - Szilvaaa)
2011. jan. 30. 10:59
Az igaz hogy nem látnak mindent, de ez kicsit furcsa hogy a gyerek otthon csak panaszkodik és ebből érdekes módon az óvónők semmit nem vettek észre. Furcsa nem???
3. Pancsika37 (válaszként erre: 1. - Evici85)
2011. jan. 30. 10:57

Hát elég durva amit írsz. Szerintem én átvinném másik oviba. Tuti! Ahogy az óvónők reagáltak a dologra, abbólkiderül hogy nem a megfelelő módon figyelnek a gyerekekre. Ha valaki figyeli a gyerekeket az nem hiszem el hogy nem veszi észre hogy fojtogatnak valakit, ráadásul 2x is. Nyilvánvaló hogy tojnak a munkájukra.

A kisfiad ezt az elalvás dolgot is furcsán kezeli, ahogy irtad hogy ütögette apa fejét. Én ebből azt vonom le hogy az óvónők ezt csinálják vele ha nem alszik el időben. Én sűrgősen keresnék másik ovit, még mielőtt komoly baja lesz a gyereknek testileg és lelkileg egyaránt. Az óvónők nemtörődömségét pedig jelezném a feletteseiknél.

2011. jan. 30. 10:54
Mindenképpen arra bíztasd a kisfiadat, hogy egyből szóljon az óvonőnek. Sajnos tényleg nem látnak mindent, de ha nem szól akkor nem is fognak tudni róla...
2011. jan. 30. 10:46

Kisfiam szeptember óta oviba jár.

Szeret járni, nincs is ezzel probléma.

Ugye mint minden anyuka, otthon én is mindig megkérdezem mi volt az oviba? Vagy azt mondta hogy semmi:), vagy elmesélte kivel játszott, voltak e kint az udvaron stb.

Egyik hétvégén, semmi ok nélkül elkezdte mondani, hogy az egyik csoport társa odament hozzá elvette a játékát és megütötte a fejét. Mire én- óvónéni hogy volt e közben? Nem szóltál neki? A kisfiam csak annyit mondott hogy nem szólt senkinek. Én mondtam neki hogy bármi baj van igen is szóljon az óvónéninek, és majd az helyre teszi a gyereket.

Hétfőn meg is kérdeztem az oviban, de mindent tagadtak...

Kb. 2 hét múlva, már lefekvéshez készülődve a kisfiam elkapta semmi ok nélkül a nyakam( elkezdett fojtogatni), mire én- ez miért volt?

Erre ő azt felelte, hogy a torna szobában egy másik csoport társa oda ment hozzá és vele is ezt csinálta, majdnem megfulladtam- ezt mondta közben.

Kérdeztem, hogy biztos hogy szándékosan tette, mire ő igen, mellette ült és csak oda fordult hozzá és ismét megismételt mindent. Kérdem óvónéni hol volt, mire ő sehol....

Másnap reggel megkérdeztem mint ezt az oviban, az egyik óvónéni azt felelte ő nem tud semmiről, ő délutánra jött. Elmegy megkérdezni a másik óvónőt, mivel ő volt velük így neki tudni kell róla. Hát természetesen ő se látott semmit.

Én mondtam nekik hogy sok mindent tudok, mikor nyáron elesett és a többiek rálépkedtek a hátára, ellökték, megverték, de nem akarok olyan szülő lenni aki mindenért szól, de ezt már nem tudtam tovább bírni...

Ők megértik de tényleg nem tudnak semmiről.

A másik, ugyebár a gyerekek otthon is játszanak.

A kisfiam mostanában nagyon rá van szokva hogy ő az óvóbácsi és az apukája a gyermek. Mindig az alvást játszák el, lefekteti, betakarja, mesét olvas neki, aztán egy kis idő után odamegy az apjához, elkezdni lökdösni a fejét hogy aludjon már, mostanában már pofozgatja is, kiabál rá hogy ne beszéljen mert felkölti a többieket... és még sorolhatnám, nagyon durván csinálja.

Ezeket a dolgokat itthon nem látja, mi amíg el nem alszik ott vagyunk mellette simogatjuk, mesét olvasunk neki...stb

Hát nagyon kíváncsi vagyok, hogy más mit lát ki ezekből a helyzetekből, vagy esetleg volt e már más is aki ilyen hasonló helyzetben van/volt az ovival kapcsolatban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook