Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Véleményeket, tapasztalatokat szeretnék kérni Retrus babakocsiról. fórum

Véleményeket, tapasztalatokat szeretnék kérni Retrus babakocsiról. (beszélgetős fórum)


6. Detti05 (válaszként erre: 5. - Biro.csilla)
2009. júl. 13. 13:24

Szia,köszönöm szépen a hozzászólásodat,nagyon úgy néz ki ez a babakocsi marad és még a héten megvesszük.Tudom nagyon kék egy kislánynak,de szerintem a baba neme legtöbbször csak akkor biztos ha már megszületett,és inkább teszek kislányt kékbe mint kisfiút pirosba meg amúgy sem színem a piros.

Köszönöm a családhoz intézett gratulációt is,igen elég sokat váratott magára a 3.babóca,de végül csak sikerült és reméljük most minden rendben lesz és novemberben egy gyönyörű egészséges babánk születik.

Egyúttal én is gratulálok a te családodhoz,nagyon aranyos a a kisfiad.

2009. júl. 12. 22:45

Szia!

Nekünk is Retrus a "nagy" kocsink, és nekünk sem a bolygó kerekes. Ami nagyon jó, de kis gyakorlás után már nem is hiányzik. Az átfordítható tolókar szerintem sokkal fontosabb (így nem fújja szembe a szél a babát, nem süt szemébe a Nap, illetve van, amikor felém fordulva szeret utazni, máskor meg jobban szeret nézelődni, akkor előrefelé néz). A Retrusban szeretjük, hogy a fekvőfelülete (később ülőfelület) széles, kényelmesen elfér benne a baba, akár plédbe bugyolálva is. A téli lábzsák nagyon hasznos, téli születésű a kisfiam, jól ki tudtuk használni. Már másfél éve szeretjük ezt a kocsit, újra ezt választanánk. Én mindenképp ajánlom!

Nagyon aranyosak a gyerekeid, gratulálok a 3. babócához is. Olvastam a naplódat, igazán megérdemeltétek már a pocaklakót! Sok boldogságot, jó egészséget nektek!

2009. júl. 12. 21:37
Köszönöm a véleményeket.
2009. júl. 12. 21:32

Szia!

Nekünk a "nagy" kocsink Retrus, csak nem a bolygokerekes fajta. Én nagyon szeretem. Nagy kerekei vannak és sok helyen elmegy ahol a másik nem. Téli a kisfiam így nagyon élveztük,a téliesített változatot is. Csak ajánlani tudom.

2009. júl. 12. 20:48

Szia!


Nekünk hasonló van, csak nem bolygókerekes (amitől először tartottam h nincs, utána megszoktam és megszerettem). Több mint 1 éve nyúzzuk, strapabíró, nagyon szeretjük! Nem csalódtunk benne!

2009. júl. 12. 20:22

Az adatlapomon látható babakocsi nagyon megtetszett és szeretnék vélemény kérni azoktól akik használtak vagy jelenleg használnak ilyen típusú babakocsit.

Köszönöm előre is:Detti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook