Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Már megint egy babakocsi téma:))Chipolino Triniről szeretnék véleményeket kérni fórum

Már megint egy babakocsi téma:))Chipolino Triniről szeretnék véleményeket kérni (beszélgetős fórum)


2012. jún. 1. 18:54
Oh szuper!:((
8. Kangaroo Island (válaszként erre: 7. - Trécsi)
2012. máj. 30. 10:46
hidd el, hogy a lapra csukható nagyobb, mint az ernyős, ha az nem fér be akkor ez se fog
7. Trécsi (válaszként erre: 6. - Kangaroo Island)
2012. máj. 30. 10:27

Lakótelep, de van lift..ez mellé liftig pár lépcső...

Az esernyőshöz kicsi a csomitartó, ha kocsival megyünk netán..

Cipelni a pár lépcsőn és buszra szoktam..

6. Kangaroo Island (válaszként erre: 5. - Trécsi)
2012. máj. 29. 15:02
az se mindegy h kertes házban laktok-e, vagy emeleten, ha emeleten van-e lift, ha nincs van-e lent tároló, mennyit kell cipelni a kocsit, milyen nehéz a kocsi. Én nem szeretem a lapra csukhatókat amúgy, mert baromi sok helyet foglalnak...
2012. máj. 29. 13:42

Köszönöm a segítséget!Ezeket mind szem előtt kell tartani valóban.Keresek egy boltot és megnézem!Ez lesz a legjobb!)

Amúgy sima városi vagyok, ritka kiránduló, de tömegközlekedem és kocsizom is, többnyire nézelődik a törpe, de hamar elfárad, tehát fektetés is fontos...,ugyh tényleg sok a szempont.

Köszönöm!!

2012. máj. 29. 13:01

te tudod milyen terepre kell, fogod-e cipelni, fogsz-e vele tömegközlekedni, fogsz-e vele kirándulni, mekkora autótok van, belefér-e, stb...a Chipolino alapvetően jó márka.

Ez a kocsi városban, jó utakon (nem földút, macskakő) ide-oda menni, szerintem tökéletesen megfelel.

Nem ismerem, nem tudom mekkorára csukható, mekkora helyet foglal ha nyitva van, stb...

menj el üzletbe, nézd meg, tedd bele a gyereket és meglátjátok milyen.

2012. máj. 29. 12:24
Köszi:)pont ezt találtam én is..:(meg 1 jót máshol..., de 2ből még nem tudok dönnteni:(video meg sehol róla..
2012. máj. 29. 12:15
2012. máj. 29. 12:11

Sziasztok!

Tudom, h már mkinek a könyökén jönnek ki ezek a másoknak nyűgnek tűnő dolog...

, de most én szeretnék váltani, ráadásul használtat használtra..

Ezért szeretnék egy kis segítséget kérni..

Hauck Malibum van és egy Chipolino Trini a kiszemelt.

ha Valakinek van tapasztalata erről a kocsiról, légyszi ossza meg velem!

Jót - rosszat egyaránt!))

Nagyon köszi, sajnos nem sokat találtam róla..Ezért próbálkozom itt:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook