Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vélemények Dr. Szemán György szülész - nőgyógyászról fórum

Vélemények Dr. Szemán György szülész - nőgyógyászról (beszélgetős fórum)


5. Tigjistigjis (válaszként erre: 4. - Mimosa judit)
2011. okt. 13. 16:40

No, jó ezt olvasni. :) Afféle visszaigazolás. Az az igazság, hogy egészen idén januárig egyetlen nőgyógyászhoz volt szerencsém, ráadásul magánpraxisban. Aztán változtak a dolgok,és Sztk-s rendelésre kényszerültem. Az idén aztán jó pár orvos kezét megjártam a többszöri kórházi lét miatt. SAjnos vannak negatív tapasztalataim is, de ezzel biztosan sokan vannak így. Végül "elkeveredtem" Dr. Szemán Györgyhöz, és csak sajnálni tudom, hogy nem hamarabb. :)MAgánrendelésén nem jártam még, csak Sztk-s rendelésen, de maximálisan meg vagyok elégedve. LElkiismeretes és alapos vizsgálat, magyarázatokkal társítva, és az embernek nincs "nagyüzem" érzése. Magánrendelésén fokozza még? :))

Ha eljön végre az idő, és szülhetek egészséges kisbabát, szeretném, ha nála tehetném.

2011. okt. 13. 15:07

Sziasztok,


én Szemánnál szültem. Nagyon korrekt orvos. A "nyers humora" szerintem nagyon sok aggodalmon átsegít. Nekem legalábbis nagyon jól jöttek az aggodalmaskodó időszakomban. Szakmailag is és emberileg is nagyon rendes. És szerintem az, hogy emberként milyen, az a szülésnél legalább annyira fontos.

3. Tigjistigjis (válaszként erre: 1. - 848cc56e9c)
2011. okt. 7. 18:35

Szia Eleonorcy08!


Rég volt április, azóta már biztosan megszületett a kisbabád. Érdekelne, hogy végül kit választottál orvosodnak? Szemán doktort? Ha igen, meg voltál vele elégedve? Én pár hónapja járok hozzá, és maximálisan megvagyok vele elégedve. Szakmailag és emberileg egyaránt. MÉg a többek által kritizált humorával sincs gondom...:)

2011. ápr. 11. 19:29

Én bennt feküdtem sokáig a pathológián, onnan ismerem, nem Ő volt a dokim. Akinek Ő volt a dokija összességében meg volt vele elégedve. Igaz van egy sajátos humora, arra panaszkodtak a csajok:) de ez legyen a legkevesebb.


Árat így nem tudok. Mindkét hölgy császáros volt egyébként. Az biztos, hogy alapos, és nem sajnálja a szabadidejét. Mert az egyik hölgy túlhordásos volt, a karácsonykor is bejött hozzá, pedig szabin volt, és megvizsgálta, megnézte az eredményeket, várjanak-e, vagy indítsanak szülést, stb... elég kevés doki csinálja ezt meg egyébként.


Ennyit tudok róla írni. De érdemes lenne a Nőgyógyászok Miskolcon, vagy a Semmelweis tapasztalatokat végignézni, lehet, hogy ott találsz róla is infókat, véleményeket.


Kellemes babavárást kívánok!

2011. ápr. 11. 16:05

Hello mindenkinek!

15 hetes kismama vagyok szeretnék majd szülészorvost fogadni, jelenleg dr. Szemán Györgyhöz járok Sztk-s rendelésre és nekem eddig nagyon jó véleményem van róla.

Szeretnék nála szült anyukáktól illetve hozzá járó kismamáktól véleményt kérni róla, hogy milyen orvos és ha már valaki szült nála akkor szülésnél hogy viselkedett ,bent volt -e és anyagiak terén...

Előre is köszönök minden véleményt és választ :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook