Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vélemények a tanárokról fórum

Vélemények a tanárokról (beszélgetős fórum)


1 2 3
5. 0f6f53a4a7 (válaszként erre: 3. - 1560f47887)
2012. jan. 12. 12:56
:)) Ez jó! Csak a baj az, hogy amit ő elmulaszt, azzal mi szívunk itthon. Nem azzal van a bajom, hogy most le kell ülni tanulni vele, csupán az, hogy nagyon sajnálom őket, mert látom, hogy mennyire le vannak terhelve. Arról meg már nem is beszélek, hogy teljesen másképp "tanítanak", mint ahogy én itthon elmagyarázom.
4. 0f6f53a4a7 (válaszként erre: 2. - 962d69768f)
2012. jan. 12. 12:54
Tehát az esetem nem egyedi! Mondjuk az is más, hogy egyszer-egyszer előfordul, hogy közben mással is foglalkozik. Lehet bárkinek hirtelen fontos dolga vagy akármi. De nálunk ez napi rendszerességel történik. Gondoltam, hogy esetleg szülőin felhozom a dolgot csak attól félek, hogy a gyerekemen fog elégtételt venni, ha hangot adok a nemtetszésemnek.
2012. jan. 12. 12:51
Aki tudja csinálja, aki nem tudja csinálni az tanítja, és aki tanítani sem tud, abból lesz a tornatanár.
2. 962d69768f (válaszként erre: 1. - 0f6f53a4a7)
2012. jan. 12. 12:50
Igen,móvolt h esetemben is info tanárom üzleti dolgokat intézett és kiadta a feladtot mit másoljunk le aztán majd tanuljuk meg,nemsokat értettünk belőle mondhatom,szval ismerős helyzet
2012. jan. 12. 12:47

Azért szeretnék erről kicsit bővebben és másokkal is beszélni, mert nekem sajnos negatív tapasztalataim vannak a gyermekeim iskolájában a tanárokról. Más hozzászólásai talán tudnak segíteni, hogy én túlzom el és másnál is előfordulnak ilyen dolgok, vagy igazam van.

A kislányom 3. osztályos (kitűnő) tanuló, a kisfiam másodikos. Az első problémám az az, hogy napközi ellenére rengeteg itthonra a lecke. Reggel korán kelünk, késő délután jönnek haza és este 9-kor még tanulunk. Mondhatom azt, hogy annyi a szabadidejük, amennyi ideig tart a vacsora és a fürdés. A másik, hogy a tanárok "rengeteg" óraszáma ellenére kislányom arra panaszkodik, hogy a tanár néni kiadja a feladatot, hogy csinálják meg önállóan, addig ő elmegy a piacra, kávézik az irodában, szintén az irodában meglocsolja a virágokat, óra közben megbeszéli a férjével telefonon, hogy milyenre fessék a házukat stb. Valóban ennyit változott a világ mióta én gyerek voltam, vagy ez a hihetetlen állapot csak a mi iskolánkban fordul elő?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook