Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vásárolnál-e a férjednek harisnyanadrágot? fórum

Vásárolnál-e a férjednek harisnyanadrágot? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
274. f1e23b97ee (válaszként erre: 271. - 9536810fa1)
2012. jan. 11. 13:33
Ezentúl már úgy látom, a harisnya sem lesz mérvadó :-))) A következő a manikűr és pedikűr lesz, amit megkívánunk tőletek? :-)))
273. Zizisicc (válaszként erre: 272. - 9536810fa1)
2012. jan. 11. 13:33

Általánosságban írtam, mint természetessé vált női viseletről. :o))

Én is szoknyás vagyok főleg, de időnként a nadrág sokkal praktikusabb. :o))

272. 9536810fa1 (válaszként erre: 270. - Zizisicc)
2012. jan. 11. 13:28
... nem hordok nadrágot már régóta. Nem tetszem benn magamnak. :)) ... régebben még vásárolni lefutottam farmerban, most már azt se, tehát harissssnyanadrág párti vagyok teljesen.... hja, és szoknya. :D
271. 9536810fa1 (válaszként erre: 269. - F1e23b97ee)
2012. jan. 11. 13:27
... :DDD ... vigyázz is, Isten tudja kivel/mivel hoz össze a sors! Sötétben tapogatva jobb ha nem ismerkedik az ember! :DDD
270. Zizisicc (válaszként erre: 267. - 9536810fa1)
2012. jan. 11. 13:26
Mennyivel jobb a nőknek?! Hordhatunk harisnyát, szoknyát, nadrágot, és ez utóbbinál sem kérdőjelezi meg senki női mivoltunkat. :o))
269. f1e23b97ee (válaszként erre: 267. - 9536810fa1)
2012. jan. 11. 13:26
Szép lassan elérjük már, hogy nem lehet majd megkülönböztetni a nőt a férfitől.
268. 9536810fa1 (válaszként erre: 266. - Zizisicc)
2012. jan. 11. 13:24

:OOOOOOO

Óóóóóóóóóó.... ???

267. 9536810fa1 (válaszként erre: 265. - F1e23b97ee)
2012. jan. 11. 13:22

Nekem a 44 férfiláb meghökkentőbb lenne! :DDD

...nemtom egyfolytában röhögök, lehet akkor is azt tenném. Amúgy láttam már ilyent... és ha a pasi viseli a harisnyanadrágot, akkor tuti, hogy a NŐ hordja a nadrágot... csupán ennyi benn a gáz. :))

266. Zizisicc (válaszként erre: 262. - 9536810fa1)
2012. jan. 11. 13:22
Nem, de attól sem lesz automatikusan férfi, ha nem hord harisnyát! Mint tudjuk ... ;o))))
265. f1e23b97ee (válaszként erre: 264. - F1e23b97ee)
2012. jan. 11. 13:19
44-es
264. f1e23b97ee (válaszként erre: 262. - 9536810fa1)
2012. jan. 11. 13:18
Ez igaz, de valahogy elképzelni is szörnyű, hogy leveszi valahol egy férfi a cipellőjét és egy neylon harisnyás 44 férfi láb kandikál rám :-)))
2012. jan. 11. 13:18
A téma címe láttán felkacagtam. Megkérdeztem Őt is, szintén nevetett. A témát lezártuk.
262. 9536810fa1 (válaszként erre: 261. - F1e23b97ee)
2012. jan. 11. 13:16
Nem a harisnya teszi a férfit! ;DDD
2012. jan. 11. 13:15

Srácok!


Azért a neylon harisnya viseletet hagyjuk már meg a lányoknak.


Mert az rendben van, hogy jéger gatyó helyett valaki pamut harisnyát vásárol felfázás ellen, -bár én azt sem húznám fel- de a neylon harisnya, hogy is mondjam.....

260. 9536810fa1 (válaszként erre: 258. - Jules085)
2012. jan. 11. 13:05
... hát ne jelenjen meg úgy! :) ... amúgy észre se venném valószínűleg, ma már mindenfélét hordanak az emberek. :))
259. Sebiati (válaszként erre: 257. - B94b39b09f)
2012. jan. 11. 13:01

Természetesen egyet értek veled abban, hogy a csipkés combfix, valamint a virágmintás , lurexes nagyon fényes csillogós harisnyanadrágok nem a férfiak igényeihez készülnek. Én sem ezeket a darabokat használom hanem a lycrás matt, vagy enyhén fényes egyszínű darabokat, illetve microfibrás termékeket melyek férfi változata sliccel ellátott. De mivel az árak tekintetében jóval drágábbak a férfi termékek, így gazdasági okok miatt és mert anyagát, és kényelmi szempontjait figyelembe véve állíthatom, hogy számomra nem különböznek ezért előnyben részesülnek ruhatáramban . Egyébként vannak olyan darabok melyek csak a csomagolásban különböznek egymástól és ezeket unisex viseletként hozzák forgalomban. Számomra egyáltalán nem kényelmetlen altájékon, és azt is csak cáfolni tudom, hogy térdnadrággal nem áll jól a lycrás harisnya férfiaknak. Hiszen beigazolódott saját tapasztalatom alapján , rengeteg dicséretet kaptam hölgyektől.

De mint tudjuk mindenkinek más az ízlése és ez azt hiszem ez így van rendjén.

Én a zoknit száműztem ruhatáramból , a cipőket is zokni nélkül használom csak harisnyával, mely számomra így sokkal kényelmesebb viseletet eredményez.


Jules 085


És soha senki nem csinált belőle problémát a harisnyás láb láttán.

Mint írtam én már 5 éve módosítottam illetve bővítettem ruhatáram a térdnadrágos/harisnyanadrágos változattal, és eddig csak pozitív jelzést és dicséretet kaptam különböző korosztályú hölgyektől. Volt olyan akinek többedik alkalom után tetszet meg a látvány. Ez is az bizonyítja hogy minden csoda három napig tart és megszokottá válik akár csak a fülbevaló viselet, valamint a lányok nadrág viselete.

Éppen ezért én maradok a nylon termékeknél mivel számomra bevált , praktikus, és egészséges ruha kiegészítő.



Szép napot mindenkinek.

2012. jan. 10. 17:49

Én 2 éve hordok harisnyanadrágot férfi létemre. A férfiaknak szánt jager-alsóval az a baj, hogy túl bő, és akár mit csinálunk vele, előbb vagy utóbb felcsúszik térdig, és akkor nem, hogy nem véd, de még kényelmetlen is. Épp ezért, sokáig nem hordtam, míg nem 2 éve a városban a -20 fokban fel nem fáztam. Nem kívánom senkinek a hugyhólyaggyulladást... :S

Ekkor kezdtem utána olvasni dolgoknak, hogy nem csak én gondoltam rá. Ekkor vettem is pár harisnyát. Hogy kipróbáljam melyik milyen, többet is.

Természetesen a gyapjú volt az alap, de vettem akril, pamut és nejlon harisnyát is. Utóbbiból természetesen minimum 60-80 denest, mivel nekem nem a szépség, hanem a hideg elleni védelem a fő szempont.

A legmeglepőbb, hogy a neylon is rendkívül kellemes érzetet ad a hidegben, de 0 fok alatt az sem csoda, viszont úgy tudom hordani, hogy észre sem veszem a nadrág alatt...

A pamut és gyapjú harisnyák nagyon jól szolgálnak a hidegebb napokon, és előnyük, hogy valahol a cipőt levéve, fel sem merül másokban, hogy esetleg harisnya van rajtam, és nem zokni.

Ilyen téren az akril sem rossz, de az egy idő után megszilárdul vagy mit csinál.

A legkellemesebb viselet a bambusz harisnya, és mi sem bizonyítja jobban, hogy nem csak nőknek szánják, hogy ugyanabból az anyagból készül férfi zokni is.

Volt, hogy a neylon volt rajtam, és valahol mégis le kellett vennem a cipőm, és akkor sem tűnt fel senkinek.

Szóval én csak azt akarom mondani, hogy kényelmesebb mint a jager-alsó, és kellően véd. Nadrág alatt meg nem látszódik! Max. a párom, családom láthatja, mikor pl. itthon csak a pamut harisnya van rajtam, miután a nadrágot levettem...

De nézzük meg a biciklis futárokat: simán hordják a harisnyákat térd nadrággal, mert meleg, de mivel szoros, nem akad be a láncba, és mégsem szólja meg őket senki!

Ám, lányok véleményére kíváncsi lennék, hogy mit szóltok ahhoz, amikor egy fiú jelenik meg halásznadrágban, harisnyával?

257. b94b39b09f (válaszként erre: 253. - Sebiati)
2012. jan. 10. 10:37

Félreértés ne essék, nem akarjuk mi kisajátítani a harisnyanacit! :) - azt hiszem beszélhetek nőtársaim nevében is.

Igen, a nők is viselik a férfiak ruhadarabjait, akkor fordítva miért is ne? Annyit fűznék hozzá, hogy a nők által viselt férfi darabok nőiesítve vannak. Egy férfias, pamut harisnya térdnadrággal inkább egyedi, mintsem visszatetsző. Viszont egy üvegszálas, csipke felsőrésszel megtoldott combfix igen érdekesen mutat - valljuk be. És ha - ahogy más is írta - kivillan a nadrág alól, és csillog a napfényben, akkor nem nagyon tudja hova tenni a látványt az ember lánya. :)

Természetesen harisnyája válogatja... Egy direkt férfi testre szabott, sötét, pamut darab nyilván kényelmes, de a nőknek szánt lycra, ami adott esetben igen kényelmetlen lehet altájékon felveti a kérdést: miért hordják?

Egy szó, mint száz: a férfi harisnya egy jól megválasztott nadrággal, a divat kedvéért viselve egyedi, de a női nem mutat jól férfilábon.

256. Sebiati
2012. jan. 10. 10:21

Véleményem szerint a próbléma a dologgal kapcsolatban, miszerint a férfiak harisnyaviselete szokványos vagy sem. Nem igazán jelenthet próblémát, hisz ez a jelenség, viselet, tény mindegy minek nevezzük mióta ember az ember, s mióta a divat létezik, létezett! Ha valaki tájékozott vagy egy kicsit is utánna nézet a történelmi időknek kiderülhet számára az, hogy ami napjainkban éli kezdeti stádiumát az a történelem ismétlődése a divat területén. S mint számtalan dolog ami már megismételte önmagát a divat területén a harisnya divat is azt teszi, csak mivel nagyon sok idő telt el a harisnya kúltusz fénykorától az emberek elfelejtették, hogy valójában férfiak viselete is volt a harisnya amit előszerettel nyúltak le nő társaink. S az, hogy napjainkban ki milyen célzattal viseli eme rendkívül kényeztető és jótékony hatású ruhadarabot az teljesen mindegy, legyen az a hideg, vagy a praktikuma és egészségügyi hatása, vagy mert csak egyszerüen esztétikus kellemes viselet. Ezeket a dolgokat igazából nem is kellene meg magyarázni van egy ruhadarab ami jelen esetben a nylon harisnyanadrág amit most már gyártanak férfi termékként is, tehát nincs más dolgunk csak hordanunk kell nyíltan őszintén ugyan úgy ahogy azt a férfi fehérnemüvel tesszük. S ha valaki igényli felvilágosítjuk.

Érdembeli hatása a fülbevalónak, tetoválásnak és sok más dolognak egyálltalán nincs pl:( nem melegít, nem serkenti a vérkeringést, nem pihenteti és kényezteti a lábat stb,) és mégis hordják viselik. Hát nem furcsa? Az első mohikánokat jól megnézték, és lassan mindenki elfogadta napjainkra, sőt mára már természetes.

Na hát velünk is ez fog ill történik de ahhoz, hogy felgyorsuljanak az események nekünk kell tenni érte olymódon, hogy természetesen nyíltan és őszintén viseljük.

2012. jan. 10. 10:21
Harisnya egy férfinak? Még viccnek is rossz.
254. Sebiati (válaszként erre: 242. - Andi6020)
2012. jan. 10. 10:18

Miért is ne?


Ha gyermekeinket természetességel neveljük ami velünk kapcsolatban hibásan történt, akkor nem alakulhatna ki olyan szituáció amely csodálkozásra adna okot a gyermekek szemében.Nálunk gyermekeink úgy nöttek fel,ahogy az természetes, és megszokott viselet, így hát nem vált kérdéssé a harisnyanadrág viselete.

253. Sebiati
2012. jan. 10. 10:06

Tudjátok vannak férfiak is akik szeretik , ill szeretnék a kényelmes kényeztető holmikat.

Melyhez egyre több férfi merít bátorságot annak érdekében, hogy kellemesen érezze magát a hűvösebb időkben, és ebben semmi probléma nincs. Az, hogy mi a hölgyek véleménye valójában nem hiszem , hogy számíthat valamit is. Hiszen a vélemények tekintetében is, mint megannyi másban, lehetnek, lesznek eltérő vélemények. Ahhoz , hogy azt a csatát megnyerték a lányok annak köszönhetik, hogy a saját érdekeik és igényeiket szemelőt tartva álltak elő.

Tehát akkoriban is voltak eltérő vélemények és ha, a negatív vélemények hatására vetnek szemléletet, akkor még ma is csak a férfiak hordanák a nadrágot.

Tehát az, hogy ki mit mond az nem számít, a saját igényeink figyelembevételével éljük életünk, persze bizonyos határokon belül. Én nyíltan viselem a mindennapokban és mondhatom, hogy sokkal toleránsabbak az emberek mint azt sem hinnénk. Mind a hölgyek és a férfiak egyaránt. Rengeteg pozitív élményben volt már részem.


üdv

252. Sebiati (válaszként erre: 244. - B94b39b09f)
2012. jan. 10. 10:01

Sziasztok!

Röviden, én lassan ötödik x felé taposom útjaim két családos boldog kiegyensúlyozott házastársi viszonyban élek a feleségemmel és két szép gyermekemmel. Számomra is mint megannyi férfi társam számára a harisnya, harisnyanadrág az egyik legkedvesebb ruhadarab a világon. Fantasztikus esztétikai hatásai mellet a legpraktikusabb, és egészségügyi hatásait is fegyelembe véve számomra is közkedvelt viselet a mindennapokban is.

A női lábakon eszméletlen finomságként tud megjelenni és rendkívül harmonikus már-már csábító tekinteteket vonz maga köré. Személy szerint én nagyon támogatnám azt, hogy a hölgyek többsége egyre többen, és többet hordják ezt a finom anyagot kecses lábaikon. Igen, igaz a férfiak többsége nagyon betudna gerjedni ezekre a dolgokra, csak hát vannak azok a férfiak akik nem merik felszínre hozni érzelmeik, igényeik. És vannak azok a férfiak akik ezen túl is lépnek, és mivel számukra rendkívül szép látványt és kellemes közérzetet nyújt, maguk is szeretnék illetve szeretik magukon viselni, érezni a finom anyag jótékony hatásait. Értem ezalatt a maximális komfortérzetet, az egészségügyi hatásait, (vérkeringés serkentőhatása és érrendszeri betegségek megelőzése), valamint a hideg időben a melegítő hatásait. Nevezhetjük ezt a dolgot akár fétisnek is bár semmi jelentősége, hiszen az ember a saját igényeinek és elvárásainak tesz eleget, nem a be skatújázott társadalmi akaratok igényének tesz eleget. Jó magam az utóbbi férfiak táborába tartozom és elmondhatom, hogy több évtizedes tapasztalattal rendelkezem a harisnyanadrág viselet tekintetében. Volt idő mikor szégyenre adott volna okot, és sóhajtva kérdeztem magamtól nekünk miért nem jár ez a kellem, hiszen egykoron a férfiak ruhatárához tartozott ez a finom ruhadarab amit a hölgyek le nyúltak tőlünk. De napjainkra sikerült vissza szerezni bár ezt még lehet, hogy nem tudják elegen. Akkor most megemlíteném, hogy 1998 óta gyártanak férfiak részére is vékony nylon harisnyanadrágot 15-200-den ig www.harisnya.lap.hu oldalon a középső ill bal oszlop alján megtalálható az összes férfi termék és vásárolható is. Tehát szégyenre semmi ok és indok , mivel nekem nagyon tetszik a lányok mostani divatja a térdnadrág és harisnya csizmával. Így elhatároztam ,hogy férfias változatban én is kipróbálom ameddig lehet nem teszem el a térdnadrágjaim illetve tavasszal elsőként fogom hordani harisnyával . Így is tettem és mondhatom kellemes viselet. Hölgyeim lehet sokaknak ez nem tetszene, de elhihetitek sok dicséretet kaptam sőt volt olyan is ,hogy 10 emberből 8 észre sem vette. Ekkor vettem elő a sötétebb színeket, és a tapasztalat kellemes csalódás. Tehát ha ilyent láttok a tavasz tájékán ne csodálkozzatok Egyébként volt szerencsém éppen ma látni egy urat a benzin kúton térdnadrágban és nagyon tetszet az öltözéke. És ne felejtsétek nekünk is két lábunk van, és ha ti lányok a férfiak ruhatárát szinte kivétel nélkül használhatjátok akkor mi miért ne. Tudom lesznek eltérő véleményeitek, de ezen a tényen nem fog változtatni semmit.



Így színesebbé és variálhatóbbá válik az amúgy szürke férfi ruhatár.


Üdv és Búék minden támogatónak és ellenzéknek is.

2012. jan. 4. 07:53
ha azt akar...miért is ne...
2012. jan. 4. 07:52
jéger alsót simán vennék a páromnak.
2012. jan. 4. 06:38
Igen, de nem venné fel.
248. andi6020 (válaszként erre: 247. - #Mazsy#)
2012. jan. 4. 06:25
Miért nem veszel pamut cicanacit?
247. #Mazsy#
2012. jan. 4. 05:18
Gondoltam, hogy eltérőek lesznek a nézetek. Combfixet olyankor szoktam felvenni amikor nincs mínusz de nincs plusz fok se nagyon. Harisnyanadrágba olyankor izzad a lábam között. Amikor nagyon hideg van akkor veszek zoknit de amikor kicsit jobb az idő szintén izzad a lábam.
246. 31c1daa9fa (válaszként erre: 240. - #Mazsy#)
2012. jan. 1. 10:02

:))))))))

Elku.vult egy világot élünk.

245. andi6020 (válaszként erre: 244. - B94b39b09f)
2012. jan. 1. 10:00

De a pamutgatyó nem adja azt a bizonyos pluszt, mint a combfix.

Csak nem veszed komolyan, hogy azért vesz combfixet, mert fázik? :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook