Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Várom beszélgetni azokat akik legmélyebb gondolataikat nem merik elmondani senkinek mégis elmondják mindenkinek! fórum

Várom beszélgetni azokat akik legmélyebb gondolataikat nem merik elmondani senkinek mégis elmondják mindenkinek! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. jan. 11. 12:58
Annyi embernek meg akartam mondani a véleményemet de nem éltem a lehetőséggel és ma már nincs is rá esélyem mert kettő meghalt egyet hiába keresnék.És bánom mert ha elmondtam volna legalább büszke lehetnék magamra hogy lerendeztem a dolgomat.Akinek még el tudnám mondani annak nem teszem féllek magamtól hogy kitörnék és rossz vége lenne
82. golfáramlat (válaszként erre: 76. - Fcb1afbd10)
2010. jan. 11. 12:57
Nem tudom, hogy miért alakulhatott ez így veled! De úgy gondolom, hogy egy kisiskolás gyerek NEM TUD olyat tenni, ami ennyire elmérgesítené a helyzetet!
81. vkatka (válaszként erre: 74. - Vigyorex6)
2010. jan. 11. 12:57
Kiskunfélegyháza is egy nagy nulla..... De nyitott vagyok bármerre....
80. Vigyorex6 (válaszként erre: 76. - Fcb1afbd10)
2010. jan. 11. 12:56
Nos?
79. bd37ba754f (válaszként erre: 76. - Fcb1afbd10)
2010. jan. 11. 12:56
Ezt a beszélgetést le kell rendezned vele.Különben felőröl.Mi történt gyerek korodban ami miatt szerinted így alakultak a dolgok?Testvéreid mit mondanak miért elenségeskednek?Van alkohol probléma a családban?
2010. jan. 11. 12:54
Igen saját családom van!Szertő férjem,és 2 gyönyörű kisfiam...
77. bd37ba754f (válaszként erre: 67. - Fcb1afbd10)
2010. jan. 11. 12:53
valami oka kell legyen annak hogy ez a véleményük rólad te most külön élsz a családtól?
76. fcb1afbd10 (válaszként erre: 70. - Bd37ba754f)
2010. jan. 11. 12:53

Én voltam nála,próbáltam békülni,írtam neki,de olvasatlanul vissza küldte!

Kis iskolás voltam amikor azt mondta utál...hogy miért azt csak találgatni tudom...

75. golfáramlat (válaszként erre: 70. - Bd37ba754f)
2010. jan. 11. 12:52
Jesszusom! Hogy milyen anyák vannak????!!!!
74. Vigyorex6 (válaszként erre: 71. - Golfáramlat)
2010. jan. 11. 12:52
Baja semmiképp! Marha messze van Bp-től. Én onnan jöttem és null lehetőség. Gyakorlatilag a határnál van.
73. Vigyorex6 (válaszként erre: 66. - Golfáramlat)
2010. jan. 11. 12:51
Így van! Hányszor halljuk, hogy az anyuka ott áll teljes mellszélességgel még a gyilkos gyereke mellett is. Akármilyen a gyereked, akkor is a Tiéd!
2010. jan. 11. 12:51

Én el kellet hogy költözzek mert a mostoha apám kezdett úgy viselkedni mintha akarna valamit...persze ez is az én hibám volt!:(


Azért vagyok a család szégyene,mert tanulni akartam,és be is fejeztem sikeresen a tanulmányaim,meg azért mer "hamar" lett gyerekem,ahelyett hogy anyámat tartanám el...

71. golfáramlat (válaszként erre: 65. - Bd37ba754f)
2010. jan. 11. 12:50
Oké, igazad van! Csak Ő Baja felé gondolkodik! Azért írtam, hogy inkább a nagyvárosok Pl. Budapest (meg a környéke) lenne jobb. Én esetleg az osztrák határ környékét is gondolnám.... talán, de ott nincs ismeretségem.
70. bd37ba754f (válaszként erre: 60. - Fcb1afbd10)
2010. jan. 11. 12:50
én 9 éve nem beszéllek anyámmal és én is sokat álmodok rólam de rémálmaim vannak hogy üldöz,vagy meg akar ölni de amikor ébren vagyok annak örülök hogy nem találkozom vele ha nem tudod magadba lerendezni akkor menj el hozzá és mond el ami nyomja a szívedet majd fordul meg és gyere el vagy írj neki egy levelet az érzéseiddel.A lényeg hogy ami benned van felé azt tudasd is.És persze csinály fénymásolatot a levélről hogy ne éljen vissza vele mint ahogy az enyém be akart perelni hogy fenyegetem de ott volt a fénymásolat és nem tudott tenni semmit.
69. Vigyorex6 (válaszként erre: 67. - Fcb1afbd10)
2010. jan. 11. 12:50
Azt a mindenit!
68. Vigyorex6 (válaszként erre: 60. - Fcb1afbd10)
2010. jan. 11. 12:48

Nem semmi! Hogy nem szerethet benneteket, főleg, hogy van 2ilyen gyönyörű kis tündéred.

Testvéreid vannak?

2010. jan. 11. 12:48

Sajnos a testvéreim is valahogy így állnak hozzám...

Bátyám egyenesen le tagad,Húgom meg....jóba voltunk sokat segítettem neki,de mikor már nem volt szükség rám el küldött a francba...Öcsém meg eleve úgy van nevelve hogy én rossz vagyok,és kerüljön el ahogy csak tud...Nagyon rossz hogy ennyire sz@r embernek tartanak....pedig én a testvéreimet nagyon szeretem....

Apummal mikor kezdett alakulni a kapcsolat a sors közbe szólt....

66. golfáramlat (válaszként erre: 63. - Fcb1afbd10)
2010. jan. 11. 12:48

Miért lennél a család szégyene????

Szerintem azért ANYA az anya, hogy a gyerekét védje! Bármit tettél, vagy teszel is, akkor is a gyereke maradsz.

Mostani eszemmel nem tudnának a lányaim olyat tenni, ami miatt ellenük fordulnék.

65. bd37ba754f (válaszként erre: 61. - Golfáramlat)
2010. jan. 11. 12:46
A környékbeli faluk is jók pl Törökbálint,budaörs vagy itt érd közel van könnyü bejutni több a lehetőség olcsóbb az albérlet pár ezerrel
64. vkatka (válaszként erre: 60. - Fcb1afbd10)
2010. jan. 11. 12:44

Együtt érzek veled! Bár nekem mindkét szülőmmel rossz a kapcsolatom, de anyám jobban kimutatja, hogy utál!


De Te el tudtál költözni tőle, ugye?

2010. jan. 11. 12:44

Mindíg azt mondja mindenkinek hogy én vagyok a család szégyene...és már nem tart a gyerekének sem...

sokat gondolkoztam hogy tényleg ennyire rossz gyerek lennék?

Akár mit is mondok az igazság az hogy fáj hogy nincs normális szerető anyám...:(

62. bd37ba754f (válaszként erre: 50. - Vigyorex6)
2010. jan. 11. 12:43

annyira gyönyörü a kutyus:)

Egyébként én ugy vagyok vele egye fene tes.o vagy bármi legyen keresetem ha már az van akkor tudok tovább lépni ha egy fokkal is de előrébb jutok.Napokban gondolkodtam el hogy mi lesz ha a kicsik ovisak lesznek a munkahelyem megszünt ezért a legközelebb ami van az vagy tacskó vagy al.i na meg a kiskereskedések.Legkésőbb ősszre spórolunk valahogy egy üzletvezető tanfolyamot majd meglátom mik lesznek a lehetőségek most ugy néz ki adódik egy hogy hazamenjek Erdélybe egy félig meddig saját boltot üzemeltetni de...de a férjemet most nevezték ki raktárvezetőnek súlyos 120 ezert ft ért:) és ő egyenlőre nem jönne most ,már két kicsivel nem szívesen ugrálnék két ország között viszont ha itt maradunk beledöglünk az albérletbe:) Elvesztettük a házat amit hitelre vettünk és bár listán is vagyunk ez miatt tehát az elkövetkezendő időben esélyünk sincs sajátra.Így most ott lebeg a fejem felett hogy menni vagy nem menni:)

61. golfáramlat (válaszként erre: 57. - Vkatka)
2010. jan. 11. 12:42

Pedig szerintem mindenképp nagyvárosok felé kell kacsintgatnotok! A kisvárosokban sincs nagyon munkahely csak ismeretség útján, a falvakról meg ne is beszéljünk!!!

Nekem Budapesten van baráti család, szoktunk hozzájuk menni. Kórház miatt laktunk is ott pár hónapot (ez mindegy, csak magyarázatként említettem), de ott is vannak igen jó kertvárosi részek! A barátaink is olyan helyen laknak!

Ha a villamost nem hallottuk volna, nem is gondoltuk volna, hogy a fővárosban vagyunk.

Ott azért még mindig több lehetőség van!

2010. jan. 11. 12:42

Szóval anyámmal én is nagyon rosszul állok,lassan 6 éve nem áll velem szóba....kicsi koromóta utál,és nagyon sokszor meg is vert....mindig azt mondom hogy már túl tettem magam rajta,de ez nem igaz...sokat álmodok vele,és rendre azt hogy mindig velem van a baj,és utál...:(

Lehet ez már soha nem fog változni?!Bár amennyit bántott nem szívesen mennék el hozzá....

59. Vigyorex6 (válaszként erre: 57. - Vkatka)
2010. jan. 11. 12:40
Én is így voltam! Bárhová csak oda ne! :)))
58. Vigyorex6 (válaszként erre: 55. - Fcb1afbd10)
2010. jan. 11. 12:39
Sztem ess neki :)))
57. vkatka
2010. jan. 11. 12:38
Nehéz helyzet az biztos, itthon is nehéz boldogulni, szinte lehetetlen. De a fővárosba nem költözünk, az biztos, nagyon nem szeretem! Szinte fulladozok amikor ott vagyok, nagyon koszos a levegő...
56. golfáramlat (válaszként erre: 55. - Fcb1afbd10)
2010. jan. 11. 12:38
Csak szépen sorjában!
2010. jan. 11. 12:37

Sziasztok!


Tök jó ez a fórum!:)

Itt tényleg beszélhetek bármiről?

Húúúúúúúú azt sem tudom hol kezdjem....

54. golfáramlat (válaszként erre: 52. - Vigyorex6)
2010. jan. 11. 12:36
Bocsi, elkerülte a figyelmemet, elég felületesen olvastam .... Fél lábammal a babámat ringatom a hordozóban kb. 1 órája. Nem álmos a drága ... :DDDD
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook