Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Várom beszélgetni azokat akik legmélyebb gondolataikat nem merik elmondani senkinek mégis elmondják mindenkinek! fórum

Várom beszélgetni azokat akik legmélyebb gondolataikat nem merik elmondani senkinek mégis elmondják mindenkinek! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. jan. 11. 12:06
Az én apám is alkoholista volt. Rengeteget szenvedtünk miatta. Engem élből utált. Féltékeny volt ha anyuval beszélgettem. Mégis mikor meghalt, azt hittem én is meghalok. Fura.
22. bd37ba754f (válaszként erre: 18. - Vkatka)
2010. jan. 11. 12:06
Ezt a szüleid mondják? Kérlek legközelebb tégy fel egy kérdést én már megtettem ezt:Miért hoztatok a világra Én nem kértem ti akartatok ilyen vagyok most miért nem kellek?.
21. vkatka (válaszként erre: 10. - Martian)
2010. jan. 11. 12:05
Persze, mindkettő van. Csak nem tudok elhelyezkedni mert ahol én lakom ott szinte egyáltalán nincs munkalehetőség.
20. Vigyorex6 (válaszként erre: 14. - Martian)
2010. jan. 11. 12:04
Az ám! Csak ebből tanulunk. Sajnos mindenkinek megvan a saját kálváriája. Mindenkinek a sajátja a legfájóbb nyilván, de más "keresztjét" sem cipelném egy percig sem. Persze ez nem vígasztalja az embert mikor belehal a fájdalmába, de ha egy jobb pillanatomban belegondolok, hogy sokaknak milyen az élete... :(((
19. bd37ba754f (válaszként erre: 4. - Vkatka)
2010. jan. 11. 12:04

van egy kedvenc képem a tieid között a címe Erdélyben:) azt a kilátást wooooo

hány kg vagy? és miért nem találsz munkát?

18. vkatka (válaszként erre: 9. - Bd37ba754f)
2010. jan. 11. 12:04

Köszönöm :)

Próbálok önbizalmat szerezni, de amikor az ember minden nap azt kapja, hogy akkora rakász sz*r vagy... Nem könnyű. A párommal azon vagyunk hogy elköltözhessünk, csak sajnos nincs pénzünk, és az ő szüleitől sem várhatunk segítséget...

17. bd37ba754f (válaszként erre: 14. - Martian)
2010. jan. 11. 12:02
Na igen de ne feledd mindig jobb más kárán tanulni mint a sajátunkén:)
16. Vigyorex6 (válaszként erre: 4. - Vkatka)
2010. jan. 11. 12:01

Megkérdezhetem, hogy mi az oka annak, hogy elhíztál?

Az önbizalom miatt kérdezem. Ahogy megnéztem a képeidet nagyon szép arcod van. Sztem nem a plussz kilóktól néz ki valaki rosszul, mert ugye láttunk már vékony igénytelen nőt. Sztem összhatáságban jól nézel ki. :)))

15. bd37ba754f (válaszként erre: 12. - Bucóka20)
2010. jan. 11. 12:01
én minden munkahelyemen a szemetesláda szerep voltam ilyen vagyok szeretek beszélgetni és figyelek másokra.Most hogy időm is engedi unatkozom a társaság hiánya miatt ezért már hiányzik hogy nem jön senki hozzám hogy te figyelj ez történik velem szerinted..?:)
14. Martian (válaszként erre: 11. - Bd37ba754f)
2010. jan. 11. 12:01
köszi, igen legalább arra jók voltak ezek a pofára esések, hogy tanuljak belőle
13. bd37ba754f (válaszként erre: 7. - F303be5590)
2010. jan. 11. 11:59
de még mindig nem érzed abban a helyzetben hogy valaki figyel rád valakit érdekel a te problémád és megért.
2010. jan. 11. 11:58
Nah ezt a fórumot nekem "gyártották":D lelkizős:) és még olyan is van aki meghallgat...:)
11. bd37ba754f (válaszként erre: 8. - Martian)
2010. jan. 11. 11:58
Kedves Martian a "jóbarátod" számoljon el a saját lelkiismeretével mert előbb utóbb sor kerül rá neked az a dolgod hogy tovább lépj rajta és megtanuld kiismerni az embereket hogy tudd máskor kiben bízhatsz meg.Egyébként sosem árt egy bizonyos vékony falat felhúznod magad köré vagy ez igaz kicsit gonosz de a barátod/barátnőd gyenge pontját is tudd,mert akkor ő is ugy őrzi a te dolgaidat mint te az övét.
10. Martian (válaszként erre: 4. - Vkatka)
2010. jan. 11. 11:55
érettségid van, vagy valami szakmád?
9. bd37ba754f (válaszként erre: 4. - Vkatka)
2010. jan. 11. 11:53
Az alkohol probléma az én családomban is előfordult csak ő az anyám volt.A gyerekkori sérelmeket fel lehet dolgozni.Azért mert elhíztál az nem ok arra hogy le is mondj az élet élvezetéről.Ha sikerül elég önbizalmat szerezned akkor legyőzhetsz bármit.Önbizalmat kezdésnek akár egy jó kapcsolattól egy munkahelytől ahol megbecsülnek vagy egy jó baráttól is kaphatsz.Ha a szüleid nem támogatnak neked kell talpra állnod és megmutasd hogy igeni vagy te olyan mint bárki más igen is te is tudsz boldog lenni és a magad formájába szép lenni.Amugy meg tündéri a kutyusod:)
8. Martian (válaszként erre: 5. - Bd37ba754f)
2010. jan. 11. 11:50

igen, de ha 10 évig azt hiszed, hogy a barátod, és még meg is hallgat, és végén kiderül, hogy az egész hazugság volt, hát az nagyon kellemetlen tud lenni, és akkor még finom voltam :)


még ráadásul azért színlelt barátságot mert így tudta kihasználni a rokonomat akivel együtt dolgozott, ő végül meghalt, és csak eztán derült ki, hogy mi a szitu

2010. jan. 11. 11:50

legegyszerűbb ismeretlen blogokon kommentelni

el is mondhatom és mégsem érdekes ki tudja és főként mint jelent

2010. jan. 11. 11:48
már sokszor sikerült itt is, és az életben is találkozom olyan emberrel akiben megbíztam, és nagyon pofára ejtett
5. bd37ba754f (válaszként erre: 2. - Martian)
2010. jan. 11. 11:48
nem baj fél megoldás ha már valaki kimondja ami benne van sokszor nem merünk vagy nem tudunk segítséget kérni vagy egyszerüen kimondani szemtől szembe de a teher negyede leesik rólunk ha már megoszthatjuk valakivel.Szinte egy terápiával ér fel.
2010. jan. 11. 11:47

Szia!

Én halmozottan gondterhelt vagyok, bővebben a naplómban olvashatsz...

Legnagyobb gondom az hogy nem szeretnek a szüleim, bármit teszek, nem tudok semmiben sem a kedvükre tenni. Anyám gyűlöl azért, mert elhíztam... Pedig attól még ugyan az az ember vagyok, mint azelőtt. Nem számíthatok rá semmiben. Apám alkoholista, egész gyerekkorom rettegéssel telt mert minden este verést kaptam. Most nincs munkám, ezért nem tudok elköltözni tőlük... Ez nem élet.

2010. jan. 11. 11:47
jó lenne még többet tudni, igaz? :D
2010. jan. 11. 11:45
remek ötlet, csak itt meg végképp nem tudod kivel akadsz össze
2010. jan. 11. 11:42
Sziasztok ezzel a fórummal azt szeretném elérni hogy ha van valakinek olyan gondolata,problémája amit otthon nem tud megbeszélni,vagy személyesen nem tárják ki senkinek de mégis megszabadulnának titkaiktól az itt megtehesse.Legyen ez egy lelki szemetesláda akár szexuális,családi,munkahelyi,párkapcsolati vagy bármi más probléma,Én szívesen meghallgatok bárkit.Aki meg nem meri még ennyire nyilvánosan sem kitárni önmagát azt privát csevegésre is szívesen várom.Ez az fórum nem a visszaéléseknek szól ami elhangzik az tőlem tovább nem kerül.Várlak benneteket:)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook