Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van valakinek tapasztalata részlegesen letapadt fityma ügyben? Mit csinalnak vele az orvosok? fórum

Van valakinek tapasztalata részlegesen letapadt fityma ügyben? Mit csinalnak vele az orvosok? (tudásbázis kérdés)


1 2
6. anikko (válaszként erre: 4. - Zazuka)
2010. nov. 14. 15:34

Jézusom!

Az én fiam 1 múlt, de azt mondta a doki nem szabad bántani, mert rosszabb lesz ha próbáljuk felhúzni. Szerintem neki is nagyon le van tapadva.

És te hogyan fogod elkerülni az előzőt?

5. Kolibri (válaszként erre: 4. - Zazuka)
2010. nov. 14. 15:31

Hat, ezt en sem szeretnem, az en fiam 3es fél lesz lassan, eddig meg azert vannak tapadasok. A korzeti egyszer adott egy szteroidos kremet, hogy 2 hetig hasznaljuk, attol majd lehamlik a bor. De nem hamlott le.


Hogyan probalod hazilag segiteni? Furdes utani tornaztatassal?

Itt irtak a homeos megoldast is, mindenkepp erdemes utana keresni, nem?

4. zazuka (válaszként erre: 1. - Kolibri)
2010. nov. 14. 15:24

Mennyi idős?

Nekem az első fiamnál azt mondta a dokink, hogy ha 5 éves koráig nem sikerül "házilag" az esti fürdésnél huzigálással megoldani a dolgot, akkor el kell vinni a Heim Pálba és ott elintézik.

Hát végülis elintézték...

Kiterítették a gyereket egy vizsgálóra, levetkőz, bőr fölhúz és körbe, a letapadás mentén egy kötőtű-szerű eszközzel végigtolták a letapadást.

A gyerek ordított, mint a sakál.

A leszakadt bőrt Neogranormonnal kellett kezelni, pisilnie úgy kellett, hogy mindig annyira kellett fölhúznia a bőrt, hogy a kis lyukon tudjon pisilni.

Minden fürdésnél vissza kellett húzni a bőrt, lemosni és újra bekenni.

Mondanom se kell, hogy minden egyes alkalom 2 emberes feladat volt, mert nagyon fájt neki, le kellett fogni.

Pár nap alatt meggyógyult a seb és utána már nem volt vele több gond.


A kisebbik fiamnak még van 1 éve, hogy leszedjem a letapadást, félig már sikerült is.

Még egy gyerekemmel nem akarom azt átélni, mint az elsővel.

3. Kolibri (válaszként erre: 2. - Kevian)
2010. nov. 14. 15:19
Mennyi ido alatt hatott?
2010. nov. 14. 15:18

Néz utána homeopátiás bogyóknak.

Nekem szűkületre csodát tett./nem csak az én gyerekemnél/

2010. nov. 14. 15:13
Van valakinek tapasztalata részlegesen letapadt fityma ügyben? Mit csinalnak vele az orvosok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook