Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek tapasztalata makacs szemölcs lézeres eltávolításával?6 éves gyerekről lenne szó.Fájdalommentes? fórum

Van valakinek tapasztalata makacs szemölcs lézeres eltávolításával?6 éves gyerekről lenne szó.Fájdalommentes? (tudásbázis kérdés)


7. 004e54a7c6 (válaszként erre: 6. - Ddc112532c)
2009. nov. 26. 14:52
A Thuját egy héten egyszer kell. De nézd meg a homeop.info.hu-n
6. ddc112532c (válaszként erre: 4. - C1e9612cd3)
2009. nov. 26. 12:54
THUJA OCCIDENTALIST véletlenül a másikat nem tudod megkérdezni?Sajnos nem ismerek ilyen orvost.És hogyan kell ezeket szedni?
2009. nov. 22. 19:14
ja, és már több,. mint 1 éve, hogy eltünt a szemölcs. Azóta se jött vissza. A bogyókat immunerősítésképpen még most is szedeti a fiával a kolleganőm.
2009. nov. 22. 19:12

kolleganőm fiának szintén makacs szemölcse volt a lábán. Az Istennek sem tudták elmúlasztani róla. A 6 éves gyereket már 2 hetente gyógypedikűröshöz hordta, rendszeresen bőrgyógyászhoz, stb., de semmi nem használt. Aztán ajánlottak neki homeopátiás szert, és a szemölcs eltűnt, azóta se jött elő. 2 féle bogyót kellett szednie, az egyiknek (fogalmam sincs, hogy írják, így most leírom fonetikusan, ahogy kolleganőm emlegeti) Tuja a neve, a másiknak gőzöm sincs, hogy mi.

Ha érdekel, sztem keress fel egy jó homeopátiás orvost! Az tudni fogja, hogy mi kell rá! Kolleganőmnek is ilyen orvos mondta, hogy mit vegyen!

2009. nov. 21. 15:59
Sziasztok! Az én fiamnak a duofilm nevű ecsetelő mulasztotta el... Nem is jött vissza. Gyógyszertárban lehet hozzájutni vény nélkül.
2009. nov. 21. 12:27

Az én kislányomnak (8 éves) a szájáról kapták le a szemölcsöt szeptemberben. Nem volt kellemes neki, de egy szó nélkül bírta és kb. 10 másodperc az egész.

Viszont ahogy meggyógyult a seb, rögtön kiújult újból, úgyhogy az egész procedúra nem ért semmit. Nyilván nem ment elég mélyre és a gyökeret ott hagyta. Azóta nagy nehezen beszereztem egy kenőcsöt, azzal már majdnem elmúlt. Még nem tudok azért beszámolni végleges eredményről, mert ez több hónap.

2009. nov. 21. 12:12
Van valakinek tapasztalata makacs szemölcs lézeres eltávolításával?6 éves gyerekről lenne szó.Fájdalommentes?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook