Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcon lévő szemölcs eltávolítása fórum

Arcon lévő szemölcs eltávolítása (beszélgetős fórum)


9. Godi
2015. szept. 16. 19:18

Nekem igaz nyakon kivágták a szemölcsöt, majd plasztikázták a varatott.


Mátyásföldi Klinikát tudom ajánlani. Mindig a legkevésbbé dresztikus, de hatékony módszereket javasolják. Eközben Dr. Stehlich doktorúr rendelője jobban felszerelt mint egy nyugati kinika.

8. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Moonlight13)
2015. szept. 10. 22:07
Nekem egy régi barátom szedte, ő mondta, hogy neki is évekre megtiltották a gyerekvállalást.
7. artiny (válaszként erre: 6. - Moonlight13)
2015. szept. 9. 22:26
igen, 5 év volt ráirva hogy addig tiltjak
6. moonlight13 (válaszként erre: 5. - Artiny)
2015. szept. 9. 22:16
Az egy nagyon durva gyógyszer! Ott évekig tiltják a gyerekvállalást!
5. artiny (válaszként erre: 3. - Lilibe)
2015. szept. 8. 13:16

bár lehet hogy ez más milyen, amit en szedtem az

Roaccutan volt.

2015. szept. 8. 13:12

Szia,koszonom a valaszt.


En is szedtem egy fel evig a pattanasok vegett ilyen A vitamint, akkoribban tenyleg nagyon szep volt a borom. A homlokom is teljessen lesimult,szoval elmultak...de tobbszor mar nem szedhetnem szerintem ezt a vitamint. Ugyanis 5evig talan akkor nem lehet gyereket valalni. - es igy is nagy nehezen irtak fel nekem,mivel a májam végett a bilirubin szint magas.

3. lilibe (válaszként erre: 2. - Lilibe)
2015. szept. 8. 13:08
Persze a lehető legmagasabb dózisnál ne vegyél be többet belőle!!!
2015. szept. 8. 13:06

Nekem is volt ilyen. Nálam is próbálkoztak folyékony hidrogénes kezeléssel lefagyasztani, de csak rosszabb lett tőle, meg azért arcon használni nem is nagyon lehetne használni. Elmentem egy másik bőrgyógyászhoz és ő azt javasolta, hogy vigyek be több A vitamint. Azt hiszem félévig szedtem a Biovannet, és teljesen elmulasztotta. Illetve egyetlen egy darab maradt az egyik ujjamon. 10 éve nem jött vissza, csak az az egy van ott.

Nem tudom mennyire jó erre a lézer, elég mélyre húzódik a gyökerük ezeknek a szemölcsöknek és ha bolygatják őket, annál jobban szaporodnak. Tapasztaltam sajnos.

2015. szept. 8. 12:56

Spirularin VS - termeket valaki hasznalta már?


[link]


vagy esetleg ezek kozul vlamit?

[link]


[link]



vagy valaki volt már lézeres eltávolításon? mennyi alkalomm kell ilyen beavatkozásnál?


Nekem az arcomon, konkretan a homlokomon vannak, nagyon lapossak csak kozzelrol látni oket. es olyan mint egy zsir csomok ,aprok mint a pattanas, es eleg nehezen megkulomboztetheto hogy most az patti vagy lapos szemolcs. Regen csinaltattam a hdirogenezest az orvosnal,utana csunya nyomok maradtak de idovel vissza jottek. Volt mar olyan is,hogy eltunt de megint vissza jott. Most szinte lathatatlan de zavar engem.

Mit tudtok ajanalni?

ByWart- kremet is hasznaltam,de az orromon levore használtam - mivel eleg kicsi a krém es sokaig tart vele a kezeles,ezert gondoltam legalabb az orromon levot tuntesse el. De hetekig kentem vele es semmit sem muvelt vele ...

Kesobb vettem ilyen bio,"gyamokbol" nyert folyadekot ami eleg egeto,narancs szinu oldalt. Azzal sikerult az orromon levot eltuntetni,igaz az is idobe telt. De a homlokomra kenve,nagyon eget es nagyon megduzzad a helye ahova raktam/ott vekonyabb,erzekenyebb lehet a bor mint az orron/. Szoval oda nem hiszem hogy bevalna...mivel tulsagossan erossen mar.


Esetleg probalt valaki olyasmit,hogy krumplit,c vitamint,vagy banan,foghagymat kenegette es sikerult vele eltuntetni? Ha a talpamon lenne ott gondolom mukodnenek ezek a modszerek,csak hat a homolokon eleg nehez igy bekotni magam...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook