Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van valakinek indukciós főzőlapja? fórum

Van valakinek indukciós főzőlapja? (beszélgetős fórum)


6. Szilva79 (válaszként erre: 3. - Orsi86)
2011. ápr. 8. 13:24
Konkrétan ugyan ez a véleményem,és a tapasztalatom mint neked...:-)
2011. ápr. 8. 13:22
nekem is indukcios fözölapom van.. az ujlakoparkokban ahol energiatakarekossag a szempont ez a fajta van. szeretem mert 3gyerek mellett biztonsagosabb . es az ilyen labosokat egyszer kell csak megvenni. :)
4. 9c6a3d164e (válaszként erre: 1. - Mártus3)
2010. febr. 27. 19:56
Én egy év alatt egy havi villanyszámlát takarítottam meg vele(10000 ft)
2010. febr. 27. 14:08

Én 2éve használom. Megvagyok elégedve vele. Hátránya, hogy egy mágnessel a zsebemben járok edény venni. (Amihez tapad az alja azzal működik csak.) Hátránya még ami az összes kerámia főzőlapnak,hogy mindig törölgetni kell a lábos alját, mert vízesen sistereg illetve kikapcsol.

Előnyei: nagyon szép, könnyen tisztitható, hamar kihül a legmagasabb hőfok sokkal melegebb, mintha a gázzal főznél. Energia takarékosabb, mint a sima kerámia.

2010. febr. 27. 13:02
zabálja az áramot, nem minden edény jó rá.Csak ha gáz kimaradás van,akkor használom.
2010. febr. 27. 13:01
Ilyet szeretnék,de még csak keveset tudok róla.Az előnyeivel tisztában vagyok.Milyen hátrányai vannak?Tudok párat azt is de csak olvasásból.Írj ha van tapasztalatod róla!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook