Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van tapsztalatotok a Pantentex oval hüvelykúppal? fórum

Van tapsztalatotok a Pantentex oval hüvelykúppal? (beszélgetős fórum)


2008. nov. 3. 18:55
a tapaszról van valakinek tapasztalata?
2008. nov. 3. 18:49

köszönöm a segítséget.

szerintem meg fogom próbálni.

bár nagyon félek.Még fiatal vagyok, hogy valami közbe jöjjön.

2008. nov. 3. 11:44

Mi több mint egy évig használtuk a pharmatex kúpot. Nekünk bevált, főleg, hogy síkosító hatása is van. Csak a szaga kicsit kellemetlen (fertőtlenítő) és zsíros (foltot hagy a lepedőn). Amikor abbahagytuk a használatát, jött aminek jönnie kellet. A gyerekágyas időszak után áttértünk a Patentex kúpra. Ezt is ugyanolyan kényelmes használni, nincs szaga és nem olyan zsíros mint a Pharmatex kúp. Viszont habzik. Nem zavaró, inkább kicsit vicces, a hozzá tartozó habzós hanghatásokkal. Szerintem érdemes kipróbálni. Persze ehhez hozzá kell tennem, hogy ha jönne a következő babó, akkor sem dőlne össze a világ nálunk, szóval nem nagyon izgulunk a biztonsága miatt.


Próbálkoztunk a Pharmatex tablettával is, de az csípett mindkettőnket, inkább érdesít mint síkosít és a felhelyezés is elég kellemetlen azt nem ajánlom. Ha bármilyen egyéb kérdésed van, kérezheted priviben is!

13. judittus (válaszként erre: 5. - Lillaa22)
2008. nov. 3. 11:00

Szia!


A patentex nem hormonális fogamzásgátló, spermium ölő anyagot tartalmaz, szóval ha a lényeg az hogy ne legyen hormontartalmú, akkor ezt nyugodtan használhatod. Ehhez hasonló a pharmatex tabletta is. Én használtam mindkettőt mikor abbahagytam a gyógyszerszedést! Igaz én nuvaringet használok már egy jóideje, de sem a patentex sem a pharmatex mellett nem lettem terhes. Ha a googleon rákeresel akkor megtalálod mindkettőnek a betegtájékoztóját, abban mindent leírnak róla! remélem tudtam valamit segíteni! ha bármi kérdésed lenne kérdezz nyugodtan!


Üdv: Judit

12. Bogyeszkusz (válaszként erre: 1. - Lillaa22)
2008. nov. 3. 10:18

Nekem bevált a hüvelykúp,igaz nem sokáig használtuk.

Szerintem ha gyógyszert nem szedhetsz,akkor a gyűrű lehetne a megoldás,igaz azt jobban szülés után ajánlják.

A megszakításos módszert lehet úgy "űzni",hogy kiszámolod mikor van peteérésed,és abban a 3-4 napban nem csinálni semmit.Ezt is csináltam,de valahogy a gyógyszer adja a legnagyobb biztonságérzetet.

2008. nov. 3. 10:06

hát igen

és megszakításos módszerel is elveszti a varázsát a szex

2008. nov. 3. 10:02
A legtutibb módszer, ha nincs sex, de ezt nem lehet elvárni senkitől :D
9. ce91523917 (válaszként erre: 8. - Lillaa22)
2008. nov. 3. 10:00
pajzsmirigy túltengés. /strumma/az egyik túl működik a másik pedig nem működik. 16 éve gyógyszert szedek rá
2008. nov. 3. 09:58
milyen betegség miatt?
7. ce91523917 (válaszként erre: 1. - Lillaa22)
2008. nov. 3. 09:55

SZIA! Menj fel a fogamzasgatlas.hu-ra ott több módszer is be van mutatva, kérdezhetsz is, a szakember válaszol. Én arra várok, hogy megjöjjön a Mikulás, és gyűrőt fogok feltetetni. Minimális hormon tartalma van, és biztosra mondák.

Gyógyszert én sem szedhetek a betegségem miatt.

6. lillaa22 (válaszként erre: 4. - Fde002e960)
2008. nov. 3. 09:44

Pontosan le tudnád írni, hogyan használjátok?

Én nem mertem még kipróbálni.

5. lillaa22 (válaszként erre: 3. - D88030a7e1)
2008. nov. 3. 09:44

Az a baj, hogy én sem tudok semmilyen módszert, ami használható és hormonmentes.

Már annyit kutattam, hogy mit lehetne.

reménytelen:S

2008. nov. 3. 09:37
Szerintem a Pharmatex termékek jobbak. Nekünk jobban bevált legalábbis.
2008. nov. 3. 09:36

Szia!

Ha jól tudom ez is egy hormonmentes fogamzásgátló.

Beszéltem egy szakemberrel és azt mondta, hogy ma már önmagában csak ezt a módszert nem ajánlják, mert sok mellette a terhesség megszakítás.

Állítólag nem túl biztonságos.

De ha tudsz valami jót róla akkor várom, mert nekem is kéne valami megoldás a gyógyszer helyett, amit már nem szedhetek.

2008. nov. 3. 09:32
azaz Patentex:)
2008. nov. 3. 09:31

Reménytelennek tartom, hogy találok normális fogamzásgátló módszert. Gyógyszert nem szedhetek, az óvszer kényelmetlen, a megszakításos módszer zsákba macska.

Segítenétek? Tapasztalatokat szeretnék hallani/olvasni arról, hogy milyen a Pantantex hüvelykúp.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook