Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ismeritek a Patentex Oval hüvelykúpot, mint "fogamzásgátlót"? fórum

Ismeritek a Patentex Oval hüvelykúpot, mint "fogamzásgátlót"? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 20. 16:26

Én használtam ezt is, de nekem a Pharmatex ugyanezen terméke, a hüvelykúp jött be, szintén ez az alternatíva maradt fogamzásgátlás területén. Nekem egyszer csípett csak a 7 év alatt, amikor más szerrel (intimosakodó találkozott).

Én meg vagyok vele elégedve, mi csak ezt használjuk, nem volt vele sose gond. Én ajánlom, de a Pharmatexet!

2011. aug. 20. 16:05
köszönöm hogy segítetek:)
6. Lilu44 (válaszként erre: 1. - 378a8e16b7)
2011. aug. 20. 15:50

Sziaa, én is használtam , de mindíg használtam mellé gumit is, tehát mint egy kiegészítő módszerként alkalmaztam a kúpot. Nem szerettem mert habzott folyt, szaga volt, tehát egyszóval számomra gusztustalan. Használtam még hüvely tablettát, amit felrakás elött emg kell nedvesíteni, hát az egy élmény volt:D elösször elkezdett pezsegni ott belül:D aztán mikor letelt a 10 perc (ható idő) nekiláttunk, és úgy elkezdett égetni, csípni,hogy abba kellett hagynunk.

És használtam az úgynevezett ,,tampont" amit fel kell rakni, kb egy Cappy-s üveg kupakja méretű szivacsról van szó, ami át van itatva krémmel. Ez volt a legjobb, nem csípett nem folyt, a partnerem sem érezte, DE a levétel...hát az egy külön művészet... Próbáltam én is, próbálta az akkori párom is, vagy egy 15 percet elszórakoztunk vele, de végül lejött :D

Remélem tudtam segíteni, ha van még kérdésed válaszolok :)

2011. aug. 20. 15:49
Mi használjuk 5 éve még nem volt baleset.Amikor meg babát szerettük volna egyszerűen nem használtuk.De mióta megszületett a kisebbik fiam azóta is azt használjuk:))
4. 378a8e16b7 (válaszként erre: 3. - Agnik1)
2011. aug. 20. 15:23

és csak ezt használtad?


Csak érdeklődöm mert nem szedhetek "bogyót"...ezért érdekel mi lenne jó.....

2011. aug. 20. 15:22
Igen, ismerem. A kisfiam amellett fogant. Már 2év4hós nemsokára.
2011. aug. 20. 15:18
Csak tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2011. aug. 20. 15:18
Ismeritek a Patentex Oval hüvelykúpot, mint "fogamzásgátlót"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook