Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van olyan nő, aki értékeli az őszinteséget és nem sértődik meg? Többi lent. fórum

Van olyan nő, aki értékeli az őszinteséget és nem sértődik meg? Többi lent. (beszélgetős fórum)


28. Sirga (válaszként erre: 26. - Alnisa)
2022. máj. 5. 17:17
De az ő szájából hangzott el a "felsőfokú okleveles" kifejezés ...
27. PöttyösPanka (válaszként erre: 25. - Sirga)
2022. máj. 5. 15:21
Inkább Leonard. Penny iratkozott be tanulni, mert túl butának érezte magát a pasijához.
26. Alnisa (válaszként erre: 25. - Sirga)
2022. máj. 5. 13:33
Nem hiszem ő sosem akarta visszafogni Amy-t
25. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 13:09
Sheldon, Te vagy az? xD
24. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 12:22
Nem őszinte voltál, hanem bunkó; így jogos a sértődés.
23. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 11:57
Suttyomba olvasol, vagy nem tetszenek a válaszok?
22. New(l)
2022. máj. 5. 11:51

Gondolom félsz, hogy túlnő rajtad. ;)

A többit már elmondták előttem (=tuskó vagy).

21. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 11:46

Valóban, sokat kell még tanulnotok - EGYMÁST.

A bejegyzésedből az jött át, hogy nem figyeltek egymásra, nem figyeltek arra, hogy a másik mit mond. Te sem értetted azt, amit a párod mond.


Beszélgessetek!

20. Százas Evelin (válaszként erre: 19. - Alnisa)
2022. máj. 5. 11:07
Bizony lehet, hogy eleve tartott valami retorziótól, de legalábbis a lesajnálástól.
19. Alnisa (válaszként erre: 18. - Százas Evelin)
2022. máj. 5. 11:02

Gondolom, mert ismerte annyira FI-t, hogy tudta leb@szás lesz belőle, hogy van saját akarata és tanulni szeretne.

Nem véletlen nem árulta el!

2022. máj. 5. 10:47

Nekem az is fura kissé, hogy a beiratkozás csak valahogy kiderült, és nem pedig előzetesen volt kettőtök között megbeszélve.

A tanulási szándékáról a párod nem tett említést neked. Vajon miért tartott magában egy ilyen -, eléggé lényeges elhatározást?

17. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 09:51

A felső fokú tanfolyam = OKJ?


Majd utána jön a főiskola, egyetem. Nyugtával dicsérd a napot. Lehet, hogy pár év múlva sikeresebb lesz mint te:)

16. semleges (válaszként erre: 8. - Libikóka)
2022. máj. 5. 09:49
Egyetértek.
2022. máj. 5. 09:42

Szia fi!


Elcsodálkoztam, micsoda problémátok van. 😳


Tudunk amúgy valamiben segíteni, vagy nincs kivel megbeszélni ezt, és azért írtad ide?

2022. máj. 5. 08:15

Gondolkozzál el azon, hogy te miért is tanulsz?

Azért mert amivel foglalkozni szeretnél, ahhoz kell az a bizonyos iskola?

Vagy egyszerűen csak azért tanulsz, mert akkor már sikeres vagy?


Valószínű a párod sem azért akar tanulni, hogy úgy általában sikeres legyen, hanem mert amiben sikeres szeretne lenni!!! ahhoz tanulnia kell! az adott területen.

És ha nem érted a kettő közötti különbséget, akkor még sokat kell tanulnod az életben, az életről.

2022. máj. 5. 08:04

Nekem nem sikerült megértenem a problémát;)


Te egy férfi vagy és tanulsz? Mit? Kőművesnek, felsőfokún?

És a párod, aki nő, szintén beiratkozott valahová, hogy ő is sikeres legyen?


És már sikeresnek is érzitek magatokat?


Én bármilyen suli elvégzését, akkor tartom sikeresnek, ha meg van a vizsgám, és a munkám során jól tudom alkalmazni.


Önmagában iskolába járni<>siker.


Legyen az bármi. Pl. szerintem nem a sikert bizonyítja, ha valaki nem képes pl. egy főiskolát elvégezni 4 év alatt...

2022. máj. 5. 07:53
Van olyan nő, aki értékeli az őszinteséget. De az őszinteség nem egyenlő a bunkósággal. Még ha egészen véletlenül igazad is van (ebben most nem volt), akkor is intelligensen és kedvesen kellene kimondani. Máskülönben akár igaz, akár nem, csak egy beszólás lesz belőle. Ez az igazság, remélem, értékeled.
11. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 07:43

Ha olyan pályán, területen szeretne sikeres lenni, amihez szükséges a képzés, akkor igen, a sikeres jelentése = felsőfokú.

Beszóltál neki feleslegesen.

Esküszöm, ilyent még nem is hallottam, hogy a tanult beszól tanulatlannak, hogy rosszul tudja, felesleges :)

10. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 07:25
Nárcisztikus vagy, persze ezt kijelenteni egy mondatból nem lehet, de a párod szeretne tanulni és te nem támogatod, hanem leszólod. Tipikus nárcisztikus módszer a másik lealázása.
9. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 07:12
A helyedben inkább értékelném a törekvését. Szerintem itt nem vele van a baj, egy tuskó vagy és ennyi...
2022. máj. 5. 07:03
Megint egy példa amikor az őszinteséget(még ha az is)keverik a "magaslóról" való kinyilatkoztatással.
2022. máj. 5. 07:00
De buta vagy
6. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 06:58
Érthető. Semmi szüksége nem volt erre. Nem rossz őszintének lenni, de te visszaélsz vele.
5. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 06:28
Te rosszul vagy bekötve. Mivel szeretne sikeres lenni, tanulni kezdett. Ez mindeképpen elismerésreméltó, és nem leszólni kellene miatta, hanem biztatni, és támogatni! Előbbre akar jutni, és ezért tesz is valamit.
4. *lime* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 06:25
Van, pl. én. De szerintem ritka az a nő (főleg a fiatalabb korosztályban), aki tudja kezelni az őszinteséget.
2022. máj. 5. 06:08

Kedves Fórumnyitó!

Nem értem pontosan a problémát. Én beszélgetnék vele erről a dologról, mert lehet, hogy nem is ez a baj. Ezt szerintem nem itt fogod megtudni, hanem tőle. És ha már őszinteség, akkor ennyit mindenképpen megér.

2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 02:17
Igen van. Meg sok másféle is. nekem úgy néz ki, Te is kifogtál egyet.
2022. máj. 5. 00:20

Kiderült, hogy a párom beiratkozott egy felsőfokú tanfolyamra. Amikor megtudtam azt mondta azért, mert zavarja, hogy ő nem tanul velem ellentétben és szeretne sikeres lenni.

Én meg azt találtam mondani neki, hogy szerinte a sikeres jelentése a felsőfokú tanfolyamos?

Aztán most megsértődött.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook