Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van olyan akinek tökéletes a házassága/párkapcsolata? fórum

Van olyan akinek tökéletes a házassága/párkapcsolata? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. szept. 4. 06:56

Helló,


Én úgy érzem, hogy a miénk - ha nem is jelenti bárkinek a tökéletest, mert az mindig szubjektív - de számomra az. Lassan két éve vagyunk együtt, tudom, nem hosszú idő a nagyszüleim 63 évéhez képest, de még fiatalok vagyunk. Együtt lakunk, egy helyen dolgozunk. Sokak szerint ez hátrány lenne, de szerintem nekünk ez így nagyon ideális.


Kapcsolatunk sikeréhez szerintem a következő dolgok járulnak hozzá: az ő végtelen türelme, amivel engem és a hülyeségeimet kezeli, mert nagyon sok türelmet igénylő ember vagyok, valamint az én hiperaktivitásom, mivel nagyon aktív vagyok, ő pedig az az ember, akit motiválni és egy kicsit irányítani kell. Boldogok vagyunk:)

2012. szept. 4. 06:55

Szerintem az a tökéletes, amit mi annak érzünk. Van, akinek belefér a vita, van, akinek belefér a harmadig fél.

Az a tökéletes, ami harmónikus, amiben mind a két fél úgy érzi, h jól működik.

Amiben mindkét fél nem elégedetlenkedve vágyik többre.


De a kérdésre válaszolva: remélem, létezik. :)

2. simple (válaszként erre: 1. - 89f0630ffb)
2012. szept. 4. 06:51
Mit nevezünk tökéletesnek? Hogy nem csaljuk meg egymást? Mert akkor igen, az enyém az. De amúgy nálunk is vannak veszekedések, viták. De szerencsére nem komoly dolgok miatt.
2012. szept. 4. 06:49

Rengetek férfi/nő írja ,hogy megcsalták.

Sokak szerint ennek az is lehet az oka ,hogy a házasságuk/párkapcsolatuk hagy kívánni valót maga után.

Van olyan közöttetek aki úgy érzi ,hogy az övé tökéletes?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook