Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Van mi sosem múlik el..." fórum

"Van mi sosem múlik el..." (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: "Van mi sosem múlik el..."

26. twoinone (válaszként erre: 21. - 04d410066e)
2012. júl. 31. 18:48
én is ezzel bíztatom magam, bár mi találkoztunk is...de ha ragaszkodik az ember az elképzelt világhoz, akkor nehéz elengedni, mégha az eszével tudja is, hogy el kellene
25. rozi19
2012. júl. 29. 11:05

Sziasztok! Tudom, hogy nem a témához szól, de annyira értelmes embereknek tűntük, hogy közöttetek volt olyan , aki szünetet kért a Párjától?

Köszönöm szépen!

2012. júl. 21. 20:10

Köszönöm szépen mindenkinek. Tudom hogy igazatok van, hogy hagynom...kéne... de nem megy :(

majd idővel...

NA DE MENNYIVEL?!

...

23. 9dd527a67c (válaszként erre: 9. - Teletabby)
2012. júl. 21. 20:04
ez nagyon nagy :D
22. 04d410066e (válaszként erre: 16. - Zsazsanéni)
2012. júl. 20. 12:56
Én párkeresőn ismertem meg a párom, másfél éve együtt élünk. :) Igazán klassz pasi, imádom. :) Nagyon ritkán van ilyen is, de a legtöbbjük extra gáz, ebben egyet kell értsek. Utólag kiderül, hogy együtt él a csajával, de persze semmi sincs köztük, haha, vagy 180 centi helyett 155, és még sorolhatnám. De szerintem az életben is pontosan ennyi gáz pasi van, mint a neten. Próbát azért megér. :)
2012. júl. 20. 12:54

Hát könnyű úgy szerelmes lenni, hogy csak skype-oztok. Én sokat ismerkedtem neten, szinte mindig elég volt egy találkozás, hogy a hosszú leveleket megsemmisítse egy rövid NEM-re. :D Még a hosszú járásokban sem hiszek, őszintén szóval szerintem tényleg csak "lakva" ismerszik meg az ember, olyankor derül ki, hogy milyen valójában.

Tudod, ha csak "így" vagy valakivel, ahogy Te ezzel a sráccal, akkor fel tudsz építeni egy ideát, hogy ő milyen is, pedig lehet, van nem is egy olyan tulajdonsága, amitől a falra másznál. :D

2012. júl. 20. 12:50

Aranyos:) Tedd el emlékbe ezt az írást, és 10 év múlva lesz egy jó napod, mikor előszedet, és jót nevetsz rajta:))))


Végre egy női autószerelő, nekem is olyan kéne, legalább nem gondolnák úgy az autószerelők, hogy a fizetésem oda hordjam nekik:)

2012. júl. 20. 11:30

"Nem lehetsz okos és bölcs, ha nem voltál fiatal és bolond."


:)

18. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - 9dd527a67c)
2012. júl. 20. 11:24

Szia!

Mi már régebben beszélgettünk erről, még priviben is. Emlékszel rá?

Nem is gondoltam volna, hogy neked ez még mindig tart.

Ne hagyd, hogy ez elhatalmasodjon rajtad, mert egyenes az út a megszállottságig. Valószínűleg a srác is ezt érzi, megijesztetted, ezért már komoly formában fenyegetődzik.

Tudomásul kell venni, hogy az életben nem kapunk meg mindent és mindenkit.

Ha nem sikerül ezt elfogadnod, kérd szakember segítségét, mert bajok lesznek nálad!

2012. júl. 20. 11:08

Van nekem is egy hasonló sztorim. Szintén 3 éven keresztül beszélgettem egy sráccal, elég viharos volt a mi "kapcsolatunk" is. :) Nagyon szerettem vele beszélgetni és szerelmes lettem hasonlóan, mint Te.

Ő is hasonlóan volt felém.

Teltek a hónapok és idővel beláttuk, hogy nem vagyunk egymáshoz valók. Vagy is ezzel zártuk le a dolgot...közben meg tudtuk, hogy nagyon is. Létezik internetes "képről láttam" szerelem. Én nem 15 éves voltam, hanem 23. :)

Mai napig gondolok rá és bár látom, hogy kapcsolatban van és nekem is volt már azóta két kapcsolatom, ennek ellenére bennem van a mi lett volna ha...és tudom, hogy ő is gondol még rám. :)

Ennyi. Engedd el és ha az élet úgy akarja egymásra találtok. Addig éld az életed.

Szerintem a feljelentés nem komoly, ez csak egy lépés a sráctól, mert túl akarja magát tenni...

Puszik!

2012. júl. 20. 11:00
A Net csak szórakozásra jó,komoly dolgok nem sülnek ki belőle.A fiatalok pedig hülyitik a másikat unalomból.Az idősebb korosztály pedig unatkozik,s este mikor anyuci szundikál akkor próbálnak csettelni.Fiatal vagy előtted a világ,sok helyen lehet ismerkedeni fiatalnak.Lehet,hogy felesége van,vagy komoly kapcsolata,s nem akarja,hogy kiderüljön.Felejtsd el örökre.
15. 5f176db420 (válaszként erre: 6. - 88888888)
2012. júl. 20. 10:49
Hát ez meg a másik. Csak 3 év az nagyon hosszú idő ilyen "hülyeségre". :(
2012. júl. 20. 10:48
A lényeg, hogy ne pazaroljuk az időnket. Bár elcsépelt, e az élet tényleg rövid és meg kell élni a pillanatokat.
2012. júl. 20. 10:48

Ez az átka a netes világnak Elhiteti az emberrel, hogy ez kapcsolat. Ha 25-30.... éves lennél és lett volna igazi hús-vér kapcsolatod akkor nem hinnél már ebben. Ez nem érzelem csak vágyakozás, rajongás a semmi után!

Ennyi év alatt, ha nem tudtatok összehozni egy találkozót az nem szererem vagy nem szeretet. Csak egy program írogatni valakinek.

Szomorú, hogy a mai világban ezt "kapcsolatnak" nevezik. Ha te 93 születésű vagy akkor is nyiss a világra és hagyd ezt. Tudatosíts magadban, hogy ez egy nagy semmi.

Nem rosszból írom, hanem segíteni szeretnék. Nagyon becsapó világ a net. Itt mindenki aranyos, kedves, jófej. Fenét! Akit szeretek azzal találkozom, mégha ritkán is.

2012. júl. 20. 10:42
az ido minden sebet be gyogyit...a masik peddig meg fiatam vagy....van meg idod ismerkedi meg minden....de meg latod par ev mulva kacagni fogsz az egszen....;)
2012. júl. 20. 10:37
Előbb neked kell elhatároznod hogy túl akarsz lenni rajta.Annyi jó dolog van az életben világban,amivel lekötheted magad.Aztán majd ha eljön az idő úgyis összehoz a sors az igazival.Adj magadnak időt,és légy türelmes.
10. 43b4291bc6 (válaszként erre: 1. - 9dd527a67c)
2012. júl. 20. 10:29
Menni fog az, hidd el, csak egy döntést kellene hozz, hogy továbblépsz. Márpedig a cikkedben leírtak alapján úgy látom, ez a lépés lenne a helyes. Amint megnyitod magad mások számára, meglátod mennyi "helyes" srác várja, hogy megismerd. Élj! Olyan fiatal vagy még, engedd meg magadnak, hogy éld az életed, s nehogy bezárkózz! :) Sok sikert hozzá, tetszett az írásod:)
2012. júl. 20. 10:22
Stílszerűen: ez a karosszéria nem éri meg, hogy tovább fényezd! Nézz szét:körülötted rengeteg tipus várja, hogy végre észrevedd! :-)
2012. júl. 20. 10:12

Arra nem gondoltál, hogy van egy komolyabb kapcsolata, ezért kért, hogy felejtsd el? Ha jártál a lakhelyén és senki nem ismeri, lehet nem is ott lakik? Neten keresztül mindenki bátrabb, mindenki mondhat bármit, aztán ki tudja, hogy igaz-e...


Én is sokáig tepertem az első diákszerelem után, aztán rájöttem, hogy nem éri meg, mert 100szor jobbat találok nála, és így is lett. Felejtsd el!

7. a6293a9863 (válaszként erre: 6. - 88888888)
2012. júl. 20. 10:05
8888888 igaza van!! :)
2012. júl. 20. 10:00
Kicsi Lány, pár év múlva azt sem fogod tudni, ki ez a fiú, hidd el nekem :-)) felejts el, randizgass és tanulj!
2012. júl. 20. 09:58
Csajként leszel autószerelő?? Ejha! :-) Ilyet én még nem láttam!
2012. júl. 20. 09:48
:D
2012. júl. 20. 09:47

Aranyos sztori. :)

Jó lesz majd visszaolvasnod pár év múlva... :)


Sok sikert az élethez!!!!!!!!


(A srácot meg hagyd békén!!!!! Ha már feljelentéssel fenyegetőzött... :S nem hiába.)


Puszika

2012. júl. 20. 09:21
? te lány vagy? esküszöm azt hittem, hogy fiú...
2012. júl. 20. 09:08
3 éve "ismerem". Sosem találkoztam még vele, csak képről láttam. De mintha szerelmes lennék belé. MIÉRT? Miért nem felejtem el?! Miért történik ez? Miért nem múlik el? Miért érzem ezt?
Akkor inkább a munkát választom egy életre! Minthogy legyen családom és mással kelljen "leélni az életemet..." Akit sosem fogok "úgy szeretni" mint őt.

Ugrás a teljes írásra: "Van mi sosem múlik el..."

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook