Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van még valaki, akinek az anyja egy agyrém? fórum

Van még valaki, akinek az anyja egy agyrém? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. szept. 5. 09:23
... a gyerekem szerencsére nem itt fórumozik! :DD
2011. szept. 5. 09:17

Hát az enyém tényleg egy agyrém...

Először is engem hibáztat az egész elfuserált életéért mert miattam kellett hozzámennie apámhoz (terhes lett). Több verést kaptam mint dícséretet... Később már meg is lopott... Állandóan hazudozik. Nem jött be a kórházba mikor szültem... És még sorolhatnám...

Ennek ellenére nem haragszom rá, csak ne várja el, hogy úgy csináljak mintha mi sem történt volna és a legjobb anya-lánya viszony lenne közöttünk. Fáj, piszkosul fáj, hogy ilyen... De megtanultam együtt élni vele.

14. sercegnő (válaszként erre: 13. - 17dfdcec7d)
2011. szept. 5. 00:43

es nem is jelentkezik?



nekem nehany anya enigma!!! az enyem plane ez! nez ram olyan szemekkel, hogy en vagyok a NEM normalis, mert nem azt csinalom ,amit mond, es csak segiteni akar, mikozben leszol, lealaz a sarga foldig!!! nem ertem!!! az arcan a gunyos vigyor, es teszi a martirt, hogy mennyit megtesz ertem, kozben meg ha belegondolok nem olyan sok az!! merges vagyok nem is ra, hanem magamra, mert hagyom!!

2011. szept. 5. 00:25
az en anyam sem valami igazi anya fajta,nem is foglalkozom vele,cseszik rank,masfel eve vagyok kint angliaba akisunokajaval,egyszer nem hivott fel minket,azt elvarja,h mi keressuk,na marcius ota befejeztem,nem hivom
12. sercegnő (válaszként erre: 11. - Lonix)
2011. szept. 5. 00:08
biztos megerdemlem, bacca meg!
11. lonix (válaszként erre: 1. - Sercegnő)
2011. szept. 4. 23:38
Te valasztottad.
2011. szept. 4. 23:26
Nekem meg bár lenne..
9. air
2011. szept. 4. 21:57
enyém is sőt kedvelem
2011. szept. 4. 21:53
az enyém elviselhető
2011. szept. 4. 21:47
hat ot ket dolog erdekli, a kulso es a penz. Mivel nem billegetem magam a legujabb divat szerinti ruhakban, ezert en szarul oltozok, es SZEGYELLJEM magam. Mit szolnak az emberek, ha a feher nadragom szara koszos lett az egesz napi tevekenykedes utan. AMikor nem latom hetekig, utana mindig meglepodok, hogy mik a legnagyobb gondjai. :)))
2011. szept. 4. 21:43
persze jó lenne tudni a másik oldalt is hiszen lehet neki meg a te viselkedésed a probléma így látatlanba sose lehet tudni kinek van igaza lehet jó anya is s valami olyanra ranitani ami hasznodra vállik csak most nem annak látod.Az a kérdés mibe s miért hibázik feléd.
2011. szept. 4. 21:41
sokáig hagytam én is meg a 4 testvérem is ma már csak egy borzalmas emlék akinek a halvány képe kisért éjszakánként:)de tanultam s igyekszem a két fiamnak szebbet s jobbat adni.
2011. szept. 4. 21:40
de...mindennek oka van s hidd el ezekből a pofonokból kell megtanuld neked mennyire másnak kell lenned.Anya nélkül nem döl össze a világ ha reménytelen-zárd ki az életedből.
3. sercegnő (válaszként erre: 2. - E07aa834c4)
2011. szept. 4. 21:40

lehet, hogy neked van iahzad. en hulye meg hagyom, es nekiallok veszekedni vele, aztan jon az onelegult, martir kepevel. nem ertem, hogy egy anya, hogy lehet ilyen!!!


lassan azt sem, hogy hogy tudom ezt hagyni.

2011. szept. 4. 21:38
szar ügy és ismerős...ezért nem beszélek anyámmal 10 éve.Minden kapcsolatot megszakítottam.
2011. szept. 4. 21:37

aki mast nem tud mondani, hogy mekkora szegyen vagyok neki, meg mekkora senki vagyok??? :))))



az en anyam kesz. mindenkit lever, lealaz, mert eroszakos, es rendkivul buta. a kovetkezo eletben remenykedhetek, hogy "jobbat" dob a gep???

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook