Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van még remény az újrakezdésre? fórum

Van még remény az újrakezdésre? (beszélgetős fórum)


márc. 29. 19:41
Remény van, de a vége ugyan az lesz. Gazdagságban, szegénységben, így szól a fogadalom. Ezt érdemes átgondolnod. Mindeg lesz nálad gazdagabb? Ez, vagy te vagy a fontos? A pénz. Találsz te ettől sokkal értelmesebb lányt is.
21. Enissa (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 29. 18:34

Egy próbát megér, hogy visszatudod-e hódítani, magad is megnyugszol, hogy megpróbáltad, nem lesz a mi lett volna, ha....

Viszont, amennyiben nem akarja újra kezdeni a kapcsolatot, engedd el! Keress mást, fogadd el, hogy valamiért már nem szeretne ebben a kapcsolatban lenni.

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Enissa)
márc. 29. 18:15
De most már lesz biztos, jól kereső állásom. Ez egy átmeneti nehézség volt. Ezért sem értem.
19. Enissa (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 29. 18:02

Szerintem az a normális, ha 42 évesen azért már minden felnőtt fel tud mutatni valamit.

Aki családot szeretne 39 évesen, az már egy biztos egzisztenciára törekszik.


Így meg azon agyalhatna, ha valami történik a kapcsolattal , hogyan lesz tovább? Gondolom nem itt szeretne kéregetni, hogy nincs mit adni a gyereknek enni.

És ez nem aranyásás, nem luxus autót vár el gondolom, csak egy biztos állást.

18. Oliva2023 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 29. 16:17
Ha összesen 17 hónapig voltatok együtt és abból az elmúlt év nagyon rossz volt, akkor nincs miről ábrándozni. Valszeg nem illetek össze. A kezdeti fellángolás elmúlt és kész. Jobb, ha nyitsz más felé. Sok sikert! :)
17. New(l) (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 29. 14:55
Úgy, hogy egy olyan nőtől, aki otthagy ha nem elég vastag a bankszámla, jobb megszabadulni. Így esélyed lesz megismerni valami normális csajt. Persze ha neked pont ő kell, akkor meg hozd a szintet, aztán lehet visszavesz pár hónapra.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - New(l))
márc. 29. 14:52
Ezt hogy érted?
15. New(l)
márc. 29. 14:22
Hidd el, szivességet tett neked azzal, hogy elhagyott.
márc. 29. 14:14
Meg ne alázkodj már előtte! Pont elég hogy otthagyott.
13. Amaunet (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 29. 13:25

Szerintem engedd el.

Egy nő, ha hosszútávra tervez valakivel, akkor nem ódzkodik az összeköltözéstől, hanem ő kezdeményezi.

Egy éve próbálod visszaállítani az első hónapok romantikáját...

Ennek a kapcsolatnak akkor is vége lett volna, ha nem veszted el a munkahelyedet. A nő megunta a társaságod. Lehet, hogy már új partnere van.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Amaunet)
márc. 29. 13:05
Összesen 17 hónapig voltunk együtt. Az első 5 hónap isteni volt, szerelem, harmónia, jó szex, sok program. A bajok a munkahelyem elvesztésével kezdődtek. Visszautasított az ágyban, hideg-riseg, elutasito lett. Szerettem, meg mindig szeretem. Nehéz elhinni, hogy neki csak a pénz számított.
11. Amaunet (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 29. 12:50
És hány éves volt ez a kapcsolat?
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Enissa)
márc. 29. 12:26
Csak javítottam az előírásokat, mert az autokorrekt kitartottak az eredeti szövegben. Csak a szavakat javítottam. Inkább fordítva történt. Elvesztettem a munkám és ezután kezdett eltolni magától.
9. Enissa (válaszként erre: 8. - Enissa)
márc. 29. 12:25
2. hsz, Te írtad.
8. Enissa (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 29. 12:24

Akkor ez mi?

Eltolt magától és elveszítettem a munkám.

márc. 29. 12:21
És eltartani sem kellett soha, ezt is írtam.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Enissa)
márc. 29. 12:21
Dehogy miatta veszitettem el, nem írtam ilyet sehol. 42 éves vagyok, ő 39.
5. Enissa (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 29. 12:20

Miatta veszítetted el a munkád, az meg, hogy lehet?

Nem mindegy hány évesek vagytok.

Húsz évesen nincs egzisztenciád, vagy 50?

Én sem szeretnék senkit eltartani, de viszont nem is tartatnám el magam.

4. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 29. 12:01

Ha nem szeret már, akkor nincs értelme próbálkoznod. Ha szeret, - kérdezd meg ! - akkor beszélj vele !

Ha elvileg csak az volt a baj, hogy Neked épp nem telt olyan élményekre, amik pénzbe kerülnek, akkor az nem szerelem, se igaz szeretet.

3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 29. 11:52

Nem csak munka elvesztése volt a baj.

Te magad írtad,, tehát nem hárult,, inkább zárult.

márc. 29. 11:47
Eltolt magától és elveszítettem a munkám.
márc. 29. 11:47
Szakított velem a barátnőm. Az elmúlt egy évben már nagyon rossz volt a kapcsolatunk. Én próbáltam megmenteni, de ő folyamatosan eltelt magától, visszautasított. A probléma az volt, hogy elkészítettem a munkám. Nem tartottel, de nyilván nem volt pénzem, hogy közös élményeket finanszírozzák. Szerettem volna osszekoltozni, de abba sem ment bele. Most viszont lett egy jól fizető munkám. Azt reméltem, meg tudom menteni a kapcsolatot, hiszen elhárultak az akadályok. De ő kimondta, hogy vége. Én meg mindig szeretem. Érdemes még próbálkoznom nála?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook