Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van köztetek olyan aki, komolyabban foglalkozik álmomfejtéssel? fórum

Van köztetek olyan aki, komolyabban foglalkozik álmomfejtéssel? (beszélgetős fórum)

2012. júl. 26. 20:40

Szia!

Azért köszi :)

Hát szerencsére abortuszom nem volt, sőt most próbálkozunk az első babával. :)

2012. júl. 25. 14:50

Szia!

Tőlem távol áll az álomfejtés, én inkább lelkileg keresnem az álmok okait.

Nekem elsőre az ugrott be, hogy egy bizonyos személyről lehet szó, lehet az egy szakítás amit Te kezdeményeztél, vagy ne haragudj, hogy ilyet írok, de, egy terhesség megszakítás, amelyeket megbántál, és visszaszeretnéd állítani azt az állapotot, amik a szakítás előtt voltak.

Remélem gyorsan eltűnnek ezek a rossz álmaid!

2012. júl. 25. 14:39

Köszönöm a választ :)

Majd elgondolkozom rajta, hogy mit jelenthet ez így :)

2012. júl. 25. 13:17
Azt még elfelejtettem, hogy a cigány kártyában jelent hamisságot a macska..
2012. júl. 25. 13:16

Erőszak: harag

Macska: féltékenység és lángoló szerelem


Szerintem ezt csak te fejtheted meg, te ismered saját magadat, gondolataidat, stb.

2012. júl. 25. 09:52
Azt tudom, h a macska jelentése álomban 'hamisság' , de én igyekszem a való életben, nagyon egyenesen élni.
2012. júl. 25. 09:47

Már második alkalommal álmodom azt, hogy - nem tudom miért- macskákat húzzok le a wc-n.

Fogom, belerakom őket, és megnyomom a gombot. Némelyik nem tűnik el elsőre, nyávog, és újra megnyomom a gombot. Aztán van egy forduló pont, amikor rájövök mit is tettem, kikapom szerencsétlen állatokat a vízből, és magamhoz szorítom, és nem tudom miért csináltam ezt az egészet. Ma reggel úgy ébredtem, hogy -az álmomban szorongatot cicát- öleltem (ami igazából a párnám volt) és sírtam.

Én nagyon szeretem az állatokat, van itthon 5 fajta, köztük macska is.

Hát ennyire kegyetlen lennék....? :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook