Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van itt olyan, aki most fog szülni (március vége, április eleje)? fórum

Van itt olyan, aki most fog szülni (március vége, április eleje)? (beszélgetős fórum)


2020. márc. 23. 13:00

Szia

Hát nekem még van időm.... Május közepig... De van bennem félelem. Veszélyeztetett terhes vagyok, magas vérnyomás, terhességi cukor, 35 felett....

Védőnő már nem rendel...- magam mérem a vérnyomásom, cukrom, vizelet nézek - diabetológia sincs már. Persze mindenki segít online.... De az nem ugyanaz. Jövőhéten hétfőn kell mennem a nőgyógyászomhoz- fogadott orvos... Még nem szóltak, hogy nem lesz rendelés.

Most jelen pillanatban minden kilátástalan.

Kitartást kívánok mindenkinek kismamának.

2020. márc. 23. 12:54
Max 2hetem van mèg,kicsit rossz időben èrkezik...legalàbbis a làtogatàsi tilalom keresztűlhùzza az idilli kis terveink.
3. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 23. 12:50
Szerintem kevés ember van a földön aki jele elég nem aggódik. Vagy az már átesett rajta... Nektek kitartas aki most vár babát vagy szül hamarosan. Hálás vagyok hogy nem tavaly ilynekor jött ez az egész amikor én voltam pocakos. Gyors könnyű szülést. Gondolj arra születtek már rosszabb időkben is babák. Pl háború alatt.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 23. 12:17

Szerintem mindenki aggódik :(

Egészséget nektek!

2020. márc. 23. 05:58
Ti nem aggòdtok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook