Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van itt a Hoxán olyan fórum vagy klub, ahol a visszeres lábakról beszélgetnek? fórum

Van itt a Hoxán olyan fórum vagy klub, ahol a visszeres lábakról beszélgetnek? (tudásbázis kérdés)


9. Ildianya (válaszként erre: 7. - Csicsi25)
2013. júl. 30. 14:18

Megnéztem gépen úgy nekem is sokat mutat.

Köszi.

8. Ildianya (válaszként erre: 5. - 408020f45e)
2013. júl. 30. 14:17
Köszi:)
7. Csicsi25 (válaszként erre: 4. - Ildianya)
2013. júl. 30. 13:34

2 "sz"-szel írd be, így:


visszér


Nekem nagyon sokat dobott ki

2013. júl. 30. 13:31

www.visszer.lap.hu


Bocsi, így pontos!:)

2013. júl. 30. 13:28

www.visszérlap.hu


Ezt találtam neked:


Tippek a visszeresség megelőzésére, a panaszok enyhítésére


Ne állj hosszú ideig egy helyben, ülés közben ne lógasd a lábad (legyen lent a talpad a talajon).

Éjszakára polcold fel a lábad: ez segíti a vér visszaáramlását a szív felé.

Kerüld a cipekedést: a súlytöbblet túlterheli az alsó végtagot.

Ha túlsúlyos vagy, igyekezz megszabadulni a lábad is terhelő súlyfeleslegtől.

A visszér megelőzése, illetve az állapotromlás megelőzése szempontjából is egészséges, ha naponta sétálsz a friss levegőn, kerékpározol, vagy hetente egy-két alkalommal úszol (a hideg vízben összehúzódnak az érfali izmok).

A napi 2-3 perces lábtornával elősegítheted az izompumpa működését, ezáltal a vénák kiürülését is.

Tartós ülés – pl. hosszú utazás – közben mozgasd a lábfejed, a lábujjaidat.

Meleg vizes kádfürdő helyett inkább tusolj. (A láb esti hideg vizes zuhanyoztatása sokat segít az éjszakai lábpanaszok megelőzésében).

Ha már visszeres a lábad, kerüld a meleg vizes fürdőzést, a szaunázást, a napozást, mert hő hatására kitágulnak a visszereid, és felerősödhetnek a panaszaid.


Jó, ha tudod…


A konzervatív kezelés során alkalmazott gyógykrémek, gélek, gyógyászati segédeszközök (rugalmas pólya, kompressziós harisnyanadrág), a speciális lábtorna, a rendszeres séta erősítik az érfalakat, ezáltal csökkentik a visszér okozta panaszokat, és lassítják, sőt meg is állíthatják a visszeres folyamatot.


Remélem tudtam segíteni!:)

2013. júl. 30. 13:25
Beírtam és egyet sem dobott ki. Lehet azért mert telefonról vagyok.
2013. júl. 30. 13:23

Írd be itt a keresőbe: visszér

Rengeteg találatot dob ki.

2013. júl. 30. 13:22
Hát akkor indíts egyet :)
2013. júl. 30. 13:21
Van itt a hoxán olyan fórum vagy klubb ahol a viszeres lábakrol beszélgetnek? Én hiába kerestem nem találtam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook