Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van esélyem még a terhességre? fórum

Van esélyem még a terhességre? (tudásbázis kérdés)


17. c1e9612cd3 (válaszként erre: 16. - Cincinke)
2011. jan. 20. 16:27
Menj már el egy nőgyógyászhoz!!!!!
2011. jan. 20. 14:12
Ma kicsit vérezgettem. Nem sok, csak pár csepp...
15. c1e9612cd3 (válaszként erre: 13. - Cincinke)
2011. jan. 19. 03:48
pár napon belül menstruálnod kellene (jövőhéten, ha jól számoltam), ha nem vagy terhes. Nme lehet, h a menses előszele ez? Nem akarlak elkeseríteni, félre ne értsd! Csak nálam is menses előtt napokkal falási rohamok jönnek, nekem szombaton kell megjönnie, és most akkora a mellem, mint 2 labda, érzékeny az én bimbóm is. Nekem is volt, h olyan hányingerem volt menses miatt, h egész nap alig bírtam enni, és hónapokig volt, h még a szagokra is érzékeny voltam. A hormonok nem csak terhesség miatt tombolhatnak.
14. aida22 (válaszként erre: 13. - Cincinke)
2011. jan. 18. 14:28

köszi de már megvan az öröm mert 17 hetes terhes vagyok a kislányunkkal:DDD

Hát remélem és kivánom neked hogy terhes legyél föleg ha ennyire szeretnéd:DDD

Pár hét és minden kiderül:DD

13. Cincinke (válaszként erre: 12. - Aida22)
2011. jan. 18. 14:26

Szorítok, hogy összejöjjön! :)


Azt nem írom, hogy érzékeny vagyok, mert alapból mindenen tudok sírni.

A fáradtságot sem, mert sokat dolgozom.

A szagoktól való undort sem, mert az irodám mellett van a konyha, így a kezdetektől fogva tele van az irodám ilóolajos gyertyákat.

A megnövekedett libidót sem, mert az is alapból van :)

12. aida22 (válaszként erre: 9. - Cincinke)
2011. jan. 18. 14:22
ja értem hát mi terveztük de nálam sajnos volt hogy beképzeltem.Hát akkor lehet nagyon korán volt a peteérésed és most ágyazodott be és ezért vagy rosszul.de nekem fájt a hasam meg más tünetek is vannak még ezen kivül.
11. sara1986 (válaszként erre: 2. - Cincinke)
2011. jan. 18. 14:22
ha 27-én jött meg, akkor egy hete kellett peteérésed legyen. Még koraiak a tünetek, de tényleg lehet előző hónapi baba is. Vag ymost van peteérésed ;)
2011. jan. 18. 14:21
Elég valószínű, hogy terhes vagy, főleg a mellérzékenység miatt. Nekem is negatív volt, és két hétre rá pozitív, szóval már 3-4 hete marha érzékeny és nagy volt a cickó, mire pozitív lett a teszt.
9. Cincinke (válaszként erre: 7. - Aida22)
2011. jan. 18. 14:18
Még nem terveztük a babát, így biztos nincs, hogy bebeszélem magamnak...
2011. jan. 18. 14:17
Köszönöm, addig próbálok türelmes lenni...
7. aida22 (válaszként erre: 2. - Cincinke)
2011. jan. 18. 14:16
szia.Hát ha terhes lennél szerintem most már kimutatná a teszt mert azota sok idö eltelt.ha meg közvetlen mensi után vagy elött estél teherbe akkor meg még be sem ágyazodott vagy pedig most fejezte be és nem hiszem hogy attol lennének még ilyen tüneteid mert az még tul korán lenne.nekem is volt sajnos ilyen és én is azt hittem de nem voltam terhes csak nagyon akartam.De ne add fel nemsokára ott lesz a baba a pociban:DDDNálam ezek a tünetek kb a terhességem 7-8 hete körül voltak nem az elején.de még most kezdödöik igazán:DDsok sikert:DD
2011. jan. 18. 14:15

Szerintem még a teszt korai , de attól még lehetsz babás .

1 hét múlva csináljál még egy tesztet.

2011. jan. 18. 14:15
Szia! Szerintem nagyon korai volt a teszt. Tesztelni csak akkor szabad ha már késik ,vagy a nemvárt napján. Elötte nekem is minden tesztem negativ lett, és csak a 32. napon lett pozitiv. Sok sikert.
2011. jan. 18. 14:14
sztem tesztelj 1-2hét múlva,addig ne görcsöllj ezen. Édesanyám mind2hugommal és velem is menszeszelt 2-3hónapig terhessége alatt!
2011. jan. 18. 14:13
attól h negatív még lehetsz az! próbáld meg pár nap múlva reggel...
2011. jan. 18. 14:11

Sziasztok!

December 27-én jött meg utoljára, és nem 6, hanem 4 napig tartott, de az első két napon ugyanolyan erős vérzésem volt, mint máskor szokott lenni.

Kb. 4-5 napja falási rohamok jönnek rám, szinte bármit megeszek, és folyton éhes vagyok. A melleim durván megnőttek. Eddig B-s melltartó kellett, tegnap D-s volt csak jó a boltban, és a mellbimbóim rettentően érzékenyek.

Ma pedig amikor a kollégáimmal ebédeltem, miután befejeztem a kajálást, még megkóstoltam az egyik kolléga levesét, mert nem bírtam megállni. Pár perc múlva mindent kihánytam, pedig az az egyik kedvenc levesem.

Most csináltam egy tesztet, de az negatív lett.

2011. jan. 18. 14:11
Van esélyem még a terhességre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook