Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van egy pici időd? Olvasd el és adj tanácsot.... fórum

Van egy pici időd? Olvasd el és adj tanácsot.... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. febr. 2. 09:39
a férjem elfogadja szerintem amit én döntök....de elvileg az ő barátja.......igazából ő sem tudja eldönteni mitévők legyünk, nagyon kellemetlen helyzet....a lánya meg jönne kézzel-lábbal velünk, szerint menekül otthonról....
2010. febr. 2. 09:36
Szia.Én sem vinném el a helyedben,egyrészt nagy felelősség,másrészt anyagilag is elég húzós,főleg,hogy írtad,hogy az szülők "elfelejtenek" pénzt adni,harmadrészt pedig nem csak magaddal tolnál ki,hanem a fiaddal,akit a lányok kizárnának,és szeritnem a férjed sem repesne az ötlettől,bár azt nem írtad,hogy ő mit szól hozzá.Érdekes egy család lehet.És az egészben az a "vicc",hogy még te érzed majd magad kényelmetlenül,hogy vissza kell utasítanod,de ő egy kicsit sem érzi,hogy igazából ő az aki hülyén viselkedik.
2010. febr. 2. 09:36
A helyedben elgondolkodnék azon, hogy valóban a barátom-e az illető. Nem tünik normálisnak.
2010. febr. 2. 09:30

Mégegyszer mondom, hogy ne legyen emiatt rossz a lelkiismereted! Akkor lehetne rossz, ha elvinnéd és történne valami baja!

És ha igaz barátok akkor ezen nem fognak megsértődni. És azon sem sértődnének meg, ha egy picit felnyitnátok a szemeit, hogy mégis hogyan gondolkoznak és beszélnek a gyerekeikről? Mik ők? Egy darab fa amit ide oda dobálhatnak? És nem viszik magukkal mert teher? Már csak a gyermekek érdekében is megtenném.

2010. febr. 2. 09:20
Jó, hogy ezt mondjátok amit én gondoltam.....csak bántott a lelkiismeret szegény gyerek miatt, azt hittem én vagyok bunkó......de úgy látom nektek is ez a véleményetek, hogy jobb ha itthon marad.....
2010. febr. 2. 09:17

NEM!!!

Nálam szóba se jöhetne, hogy én más gyermekét vigyem. Felelőség és plusz pénz is. Ami azért nem utolsó. Finoman meg lehet mondani, hogy téged ezzel kellemetlen helyzetbe hozott és hogy ő fordított esetben mit mondana erre? És azt is megmondhatod, hogy már csak azért sem viszed mert tényleg nagy felelőség. Ha történik valami baj akkor hogy számolsz el?

Ne vidd! És ezért ne legyen rossz lelkiismereted! A család megy, együtt akartok lenni. Más már ne "pofátlankodjon" be!

Jó síelést! :)

9. 77dcc060d6 (válaszként erre: 3. - A5e706b395)
2010. febr. 2. 09:15

Sosem értettem, hogy miért szül az gyereket, akinek teher. Ráadásul 15 éves "kis"nagylány, akivel mkinimális a probléma.

Gusztustalan az ilyen "anya".

2010. febr. 2. 09:08

Érdekes egy család lehet! Teher neki egy 15 éves nagylány, aki már igazából önellátó, csak finanszírozni kell!

Én sem vinném el a helyedben. Nehogymár te fizess más gyerekének, meg te felelj plusz egy gyerekért, amikor pihenni mentek! Azért ez nem így megy. Szép, meg jó a barátság, de azért mindennek van határa. LEgközelebb majd azt kéri már, hogy had költözzön hozzátok a gyereke, mert őt idegesíti??

2010. febr. 2. 09:01

Én finoman vissza utasítanám.Ha családi síelés ,akkor legyen is az csak a családé!

És ezért nem Te vagy a bunkó,és nem is leszel,szerintem.

Vannak érdekes emberek.

2010. febr. 2. 08:46
Én....nem vinném el, mert nagy felelősség. Ha eltörik valamije, vagy megbetegszik otthon kell vele maradni, a drága bérleted úszik.....Ha a te gyerekednek van valami baja, az más....
2010. febr. 2. 08:37
Én nem vinném el. Ha a két család együtt utazik és megoszlik a felelősség, az más. A sielés nem egészen ugyanaz, mint egy belvárosi séta. A hegyen komoly veszélyek vannak. Ha mégis amellett döntesz, hogy elviszed, mindenképp tisztázd az anyagiakat. Sajnos nem azt a világot éljük, hogy bárki is megengedhetné magának, hogy plusz egy tiniről gondoskodjon. Én biztos megkérdezném, hogy miért rám akarja lőcsölni a gyreket, ha neki magának már teher. Nincs joga elvárni tőled senkinek. Ha nemet mondasz az nem bunkóság, hanem józan ész. Ha ezen megbántódik, akkor nem igazán a barátotok. A gyerekek nyilván morcosak lesznek, de a tiniknél ez könnyen megy, majd elmúlik.
2010. febr. 2. 08:35
??
2010. febr. 2. 08:20
Van egy baráti család akivel együtt szoktunk menni nyaralni, síelni. A gyerekek olyan idősek mint az enyémek. Most mi, hogy együtt legyen a család, megyünk síelni Olaszországba, persze visszük mind a két gyereket. Amúgy sem töltenek sok időt együtt, de most legalább össze lesznek zárva.....A barátunk már 3 éve nem hozza magával a gyerekeit mert azt, mondja nem lesz idegbeteg. Tavaly csak a nagy akart jönni mindenáron, hogy együtt legyen a mi lányunkkal, de azt sem volt magával hozni, hogy nem kínlódik vele. A saját lányával aki l5 éves. Erre most hogy mi megyünk, telefonált, hogy nem vinnénk-e el magunkkal az ő lányát. Szerintetek normális? vagy én vagyok hülye? hogy hozhat ilyen kellemetlen helyzetbe. Ő nem viszi el magával, nekünk meg ideadná harmadik gyereknek. Egy síelés egy hétig komoly felelősség, elég nekünk 2 gyerekre vigyázni, terelni, jól síelnek mennek mint az őrültek. Azon kívül ha jön a lánya, akkor a két lány együtt lesznek és a fiamat meg lerázzák. Egy csomó pénz is napközben a hegyen a kaja, azt, hogy számolod külön. Tudja jól a papa, hogy úgyis mi fizetünk, meg el szokott felejteni pénzt adni a lányának. Nagyon sajánálom a lányt, hogy ilyen szülei vannak, szívem szerint elvinném magunkkal, de a másikm oldalon meg ott van, hogy én szívjak egy hétig a más gyerekével? Ti mit csinálnátok. Adjatok tanácsot. El kell dönteni 1-2 nap alatt. Ha elviszem magammal tolok ki, ha meg nem ugyanolyan bunkónak érzem magam mint az ő apja. Na erősítsetek meg......
2010. febr. 2. 08:14
Mit is kell elolvasni?
2010. febr. 2. 08:14
Van egy pici időd? olvasd el és adj tanácsot......
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook