Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van egy pici időd? Olvasd el és adj tanácsot.... fórum

Van egy pici időd? Olvasd el és adj tanácsot.... (beszélgetős fórum)


1 2 3
45. a5e706b395 (válaszként erre: 44. - Pemete)
2010. febr. 2. 11:01
hihihihihi, ez jóóóóóóóó anyucival takarózik..... ha meg akar valamit és tényleg nem engeded akkor meg nem tetszik neki igaz????? ..és még a nőkre mondják, hogy rafináltak....
44. pemete (válaszként erre: 43. - A5e706b395)
2010. febr. 2. 10:59
Nálunk is én vagyok a mumus, úgyhogy ha a férjem nem akar valamit, amit a barátai kitalálnak, akkor rám fogja, hogy én nem engedem, és el van intézve:DDD Én meg vállalom, ennyit kibírok:p
43. a5e706b395 (válaszként erre: 42. - Szneklari)
2010. febr. 2. 10:52
Ez így lesz, ugyanis nekem nem is merték mondani. Én ugyanis rögtön hárítottam volna. A férjem meg olyan jószívű, hogy gondolkodik rajta. Nem akart rögtön hárítani. Nálunk ugyanis én vagyok a mumus.....
2010. febr. 2. 10:49

Ha jól értem, a férjeddel lényegében egyet értetek.

Akkor az alábbiakban írtakra hivatkozva mondja meg nekik a férjed hogyan döntöttetek.

Lehet, felelőség hárítás. de mégiscsak az ő barátja. Ne Téged terheljen a döntés súlya.

2010. febr. 2. 10:47
oké, ha meg lesz a döntés, akkor leírom, hogy hogy döntöttünk, és azt is, hogy miért....Egyelőre hánykolódom az érvek között.....
40. Noncsi18 (válaszként erre: 3. - A5e706b395)
2010. febr. 2. 10:38

Szerintem ne vigyétek el magatokkal!!! Ez a ti "telelésetek"..... Ne mással foglalkozz. Magadat nézd és a családodat. Legyetek egy kicsit négyesben, foglalkozzatok egymással......

Meg ha valami baja lesz ott kint? Mert előfordulhat.... akkor?

Attól még nem leszel bunkó ha nem viszed el!! mond el neki őszintén, hogy a családdal szeretnél lenni....stb..... Ha tényleg jó barát akkor megérti!! Ha meg nem akkor nem is ér annyit, hogy foglalkozz vele.... De szerintem tényleg ne vigyétek.

Majd várom, hogy hogy döntöttetek.

2010. febr. 2. 10:23
Szegénykém...NA jójó.. de sajnálatból se vidd magaddal! felelőség! Ne feledd!
38. a5e706b395 (válaszként erre: 36. - Lizesett)
2010. febr. 2. 10:21
...hát annyira szereti, hogy elintézi neki, hogy egy balek barát elvigye síelni és addig sincs rá gondja. Egyébként a lányka szeptembertől kollégista és olyan jól érzi magát ott, áradozik a koliról. Na vajon miért???
2010. febr. 2. 10:20
35. válaszomban a 32. válaszodra válaszoltam. :)
2010. febr. 2. 10:19

NEM!

És mondom, én a helyedben -barát vagy nem barát- megkérdezném a szülőktől óvatosan, hogy akkor nem volt ideges mikor megcsinálták őket?? Az olyan egyszerű... Nem? Jó volt nekik aztán meg csak félreteszik mint egy darab fát. Ez nem így van.. Milyen szülők ők? Idegbajt kap a saját gyerekétől? Hát akkor jól megnevelte? Vagy miért kap idegbajt? És itt jön a következő kérdés: mennyire szerethetik a gyerekeket?

BORZALMAS!

2010. febr. 2. 10:17
l l = 1 - 1
2010. febr. 2. 10:16
néhányszor eljött már a kislány hozzánk 1 1 hétre nyaralni, de mindig elfejetett neki költőpénzt adni. aztán mindent fizetsz neki, és utána megkérdezte, hogy mennyibe került a gyerek? na erre mit mondasz? azt, hogy hagyd a picsába. Az én lányom meg amikor elment hozzájuk, a lányok elmentek hamburgerezni és akkor meg mindenki fizette a magáét. Utálom amikor valaki ilyen haszonleső.......
33. a5e706b395 (válaszként erre: 31. - Lizesett)
2010. febr. 2. 10:14

én örülök, hogy kitérünk minden részletre, írd csak le nyugodtan ami az eszedbe jut, pont ezért kérdeztem....Gondolom a szállás és síbérlet ráeső részét kifizetné az apa, csak a hegyen még a víz is egy vagyon, meg hát csak kell ott enni is valamit. Meg hát nem is a pénz, hanem az maga, hogy ő nem viszi már két éve magával a gyerekeket, hogy ne legyen idegbeteg, nekünk meg még harmadik gyereknek még elvárná, hogy vigyük....ha csak egy gyerekem lenne, azt mondom elvinném játszótéárnak de így csak az ideget enném, hogy veszekedne az én két gyerekem, mert a kicsi megy a nagy után, az meg le akarja rázni....hát hiányzik ez nekem egy más gyerek kedvéért.?



,,,

2010. febr. 2. 10:12

Felháborít egyébként, hogy egyes szülők mit képzelnek! Ezt nem gondolhatják komolyan! Ezzel azért Te is tisztában vagy!

De innentől a döntés a Tiéd!

Remélem okos leszel!

31. lizesett (válaszként erre: 30. - A5e706b395)
2010. febr. 2. 10:10
jó. ha úgy gondolod ahogy én, akkor azt is hogy ne vidd magaddal. Ne csinálj a fiadnak se, magadnak se bajt! Elég családon belül alkalmazkodni a másikhoz. Nemhogy még a kislányhoz is! Még ha nincs is túl nagy igénye. Meg amúgy is! Félreélrtés ne essék de olyan sok pénzed van hogy tudsz még finanszírozni egy szállást, bérletet étkeztetést, költőpénzt blablabla... Tényleg nem szúrkálódni akarok! Félre ne értsd! Csak azt akarom, hogy ne dönts rosszul!
30. a5e706b395 (válaszként erre: 29. - Lizesett)
2010. febr. 2. 10:07
én is pont ezért nem akarom vinni, eleget marakodnak a gyerekeim itthon, gondoltam egy kicsit más környezetben hátha javul a helyzet. Múlt télen is a lányom unatkozott akkor mindig hívta az öccsét, hogy menjenek nézelődni, vagy együtt síeltek egy kört. Ha jön a másik lány akkor a fiam ki lesz rekesztve.....én is így gondolom, ahogy te....
29. lizesett (válaszként erre: 27. - A5e706b395)
2010. febr. 2. 10:05
jó. ugyanaz a helyzet. A lányokat egyszobába tennéd és a kisfiad pedig be hozzátok? Vagy mégis hogyan? a fiad helyében nekem így kedvem se lenne menni. Tényleg kirekesztehik. Nos? hogy gondolod?
28. giga455 (válaszként erre: 27. - A5e706b395)
2010. febr. 2. 10:04
a probléma ugyan úgy fennáll. Azért szerintem a te 11 éves fiad sincs fából :)
27. a5e706b395 (válaszként erre: 24. - Lizesett)
2010. febr. 2. 10:01
bocsi: nekem 17 éves lányom 11 éves fiam van,,,,,,neki 16 éves lánya és 9 éves lány van
26. giga455 (válaszként erre: 21. - A5e706b395)
2010. febr. 2. 10:00

akkor az ilyen nem barát csak élősködik rajtatok!

jók vagytok egy kis gyerekpesztonkának... Szerintem az ilyenért nem kár ha hanyagol. A gyerek miatt meg nehogy már neked legyen lelkiismeret fúrdalásod... Ne hagyd otthon véletlenül a sajátodat, hogy az övék beférjen??

2010. febr. 2. 09:59
És ha meg azt mondják hogy bunkó és szívtelen vagy, akkor meg nem is igazi barátok! Még jó hogy idejében kiderül!
24. lizesett (válaszként erre: 19. - A5e706b395)
2010. febr. 2. 09:56

na jó. akkor írok még egy indokot, azért hogy miért ne vidd. Akkor úgy gondolom, hogy a te 17 éves fiad remekül kijön a barátod 16 éves lányával. Így a te 11 éves fiadat háttérbe szorítják. Na igen. gondolom, hogy családi szobát vesztek ki. Akkor a leányzót mégis hová fektetnétek? A két fiúhoz biztosan nem. Hozzátok is elég morbid lenne. Akkor kivennétek neki külön szobát egyágyas felást fizetve? Az egy vagyon. A gatyátokat is ott hagynátok. Pótágyazni ugye lehetne, de az előbb leírtam hogy elég gázos helyzet.

gondold meg!

2010. febr. 2. 09:54
3 napja ezen örődöm.....de be se férünk 5-en a kocsiba annyi cuccal, 1 nap az út....
2010. febr. 2. 09:54
Én lehet,hogy elvinném,de el kérném a szülőktől a rá eső összeget.És ki jelenteném,hogy felelősséget nem vállalok.Már csak szegény kislány miatt.Lehet ,hogy már tök bele élte magát.És ha szeretne menekülni ez azt jelenti,hogy nagyon szeret bennetek.Ez az én véleményem,de a döntés természetesen a tiéd.
2010. febr. 2. 09:54
de figyeljétek meg, ha visszautasítom, utána én leszek a bunkó meg a szívtelen.....
2010. febr. 2. 09:52
na még az hiányozna, az ő kicsi lányuk olyan hisztis, hogy olyat még nem láttatok....bár, már volt nálunk úgy, hogy az anyja apja elment,,,,és nekem nem hisztizett, csinálta szépen amit mondtam és rendes volt....szerintem nekik otthon nincs valami rendben.....de ehhez semmi közöm, úgy nevelik a gyereket ahogy akarják, valószínű ezért menekül otthonról mindegyik....
19. a5e706b395 (válaszként erre: 17. - Lizesett)
2010. febr. 2. 09:51
a mi gyerekeink l7 fiú 11 az ővék két lány 16 és 9
2010. febr. 2. 09:49
Szerintem te is tudod a a választ ! Nem !!!Túl nagy felelősség ! Ha ezért bukónak tartanak......! Szerintem náluk!!!!!!!! nincs rendbe valami!!!!!!!!!!!
17. lizesett (válaszként erre: 15. - A5e706b395)
2010. febr. 2. 09:47
És a barátotok másik gyermekével mi van? őt nem kellene vinni ha már az egyiket viszitek? a ti fiatok hány éves?
16. giga455 (válaszként erre: 3. - A5e706b395)
2010. febr. 2. 09:44

tuti nem vinném el!

Mondd meg, hogy ne haragudjanak, de ez most családi pihenő lesz...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook