Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van egy kolonial kihúzhatós ágyam, és hozzá 2 párnás karfás szék. Szeretném eladni. Mennyit érhet? Kit tud nekem segíteni? fórum

Van egy kolonial kihúzhatós ágyam, és hozzá 2 párnás karfás szék. Szeretném eladni. Mennyit érhet? Kit tud nekem segíteni? (tudásbázis kérdés)

2010. febr. 1. 09:31
És nem tudom mennyit érhet...?
7. L.Niki18 (válaszként erre: 6. - 57aa4ea1e8)
2010. febr. 1. 09:31
Az igaz, hogy nagyon nehéz, szállítani is! Hogy van e 100 éves azt nem tudom, de szerintem nincs! Szétszedni sem lehet. Nem tudom mennyit érhet, de biztosan ki fogok hívni egy szakértőt, mert elpocsékolni sem akarom!
2010. febr. 1. 09:12
Ha kb 100 éves, akkor érdemes régiségkereskedőhöz fordulni, egyéb esetben valszeg elhajt. Ha ez az a koloniál, amire gondolok, akkor a kutyának nem kell sajna manapság, mert nagy monstrum, szállítani baromi nehéz, szétszedni nem lehet.
2010. febr. 1. 08:26
Igen, igaz! Akkor tudtok valaki megbízható régiségkereskedőt Miskolcon? :-)
2010. febr. 1. 06:34
ezt most komolyan gondolod, hogy itt megoldást kaphatsz. Gondolom, magadtól is rájöttél, hogy ezt hozzáértő emberrel kell megbeszélned. Azért a HOXA nem mindenre megoldás!!!!Nha azt érzem, hogy emberek már nem is gondolkodnak, csak mennek a hoxára és kérdeznek!!! bocs az őszinteségért!!!!az eladással pedig okosan, mert a becsüsök is emberből vannak!!!
2010. febr. 1. 02:45
Hivjal egy regiseg kereskedot,es vele beszeld meg.
2010. febr. 1. 01:22
Van hozzá 2 nagy szekrény, szép faragott, de azt megtartjuk mert az apai nagymamáné volt, de a többi részét szeretném eladni.
2010. febr. 1. 01:22
Van egy kolonial kihúzhatós ágyam, és hozzá 2 párnás karfás szék. Szeretném eladni. Mennyit érhet? Kit tud nekem segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook