Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ikea ektorp 3 személyes kihúzható kanapé van valakinek? Tapasztalatok? fórum

Ikea ektorp 3 személyes kihúzható kanapé van valakinek? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1 2
2017. máj. 8. 09:29

Sziasztok !

Keresek ektorp nyítható kanapét 3 és 2 szenélyeset .

37. Rezi76
2013. márc. 17. 12:41
A kinyitható ektorp 3. sz kanapéhoz kell vásárolni matracot? Ha összecsukom a kanapét, akkor azt a matracot hol tárolo???
36. zozica
2011. máj. 25. 12:45

Sziasztok.

Sajnos mi is az ektorp 3 személyes kanapé mellett döntöttünk,nagyon szép ülni még csak-csak lehet rajta de aludni nem! iszonyatosan nyikorog a kisbabánk felébred mellete,ráadásul besülyed a közepe kb 2 hónapja használjuk de kicsinálta a derekamat,fél nyomorék vagyok tőle.igazából alvásra alkalmatlan,esetleg ezen sexelni felejtsétek el,van hozzá fotelunk az legalább jó.Mérges vagyok mert többször megkérdeztem és mindig az volt a válasz hogy mindennapi használtra is jó,/max egy macskának/!Akinek disznek kell az megveheti,például az enyémet,fehér szinü makulátlan állapotban.Egyébbként várom a minőség ellenőrt kiváncsi leszek!!!!!!4

2011. febr. 19. 17:17

bocsánat, hogy csak részben ideillő témában írok. én épp egységesítem ektorpjaim huzatát...

ha lenne valakinek jobbos fekvőfotelre való (úgy jobbos, ha szembe állok vele, ha benne ülök akkor balos :) ) bézs huzata eladó, írjon nekem legyen olyan szíves. (a mostani huzat hovby fehér fekete mintás. akár csere is szóba jöhet...)köszönöm szépen

34. dadh (válaszként erre: 33. - Bettymam)
2011. jan. 28. 12:41

Szia!


Hasonló problémával küzdünk,és szeretném megkérdezni Tőled,hogyan lehet érvényesíteni a garanciát?Vajon Kazincbarcikára is elküldenek egy minőség ellenőrt?(Mert mi itt lakunk.)A hibás ágyat utána nektek kellett visszavinni az Ikeába?

Segíségedet előre is köszönöm!

2011. jan. 10. 20:03

Sziasztok!


Minőség ellenőr jött, látta, hogy a kanapé valóban nem alkalmas mindennapi alvásra! (nyikorog és besüllyed ha ráfekszünk)


Semmi kukacoskodás, maximális együttműködés,udvariasság, csak jó az eljárásról!!! A Blokk legyen meg!


Végeredmény:

- vagy ágygép csere

- vagy levásárólható a teljes összeg, ha egyszerre nem megy a fennmaradót IKEA kártyán lehet pihentetni, majd jó lesz késöbb...

- vagy a teljes összeget visszafizetik kp.

Sajnos mi hitelre vettük, kp.t nem adhatnak, mert a hitelszerződés tiltja

:-((((((


A helyzet adott, kéne vmi másik kinyitható kanapé!

Van valakinek tapasztalata, véleménye IKEA Manstad és Beddinge kanapékkal kapcsolatban??

Akinek van infója kérem írjon ezen a fórumon!!

Köszönöm

2011. jan. 6. 14:42

Hétfő este jön az Ikeától a minőségellenőr!

:-/

Remélem jutunk valamire.


Ami még az párom szerint durva:

h nagyon besüllyed alattunk és elfekszi magát.

Nem írták sehol, hogy van súlyhatár ameddig terhelhető!

:-)))

31. anett13 (válaszként erre: 29. - Bettymam)
2011. jan. 6. 08:02

Szia,


Sajnos nekem is ugyanez a problémám, én hatalmasat csalódtam benne. Mi is mindennapos használatra vettük és már nagyon megbántam. Szerintem max. arra alkalmas, hogy néha aludjanak rajta, de tapasztalataim szerint mindennapos alvásra nem való. Sajnos nekünk nincs meg a számlánk így igazából nem tudunk reklamálni sem:-((( Pedig nagyon szeretnék!!!!

30. 9242a6388c (válaszként erre: 29. - Bettymam)
2011. jan. 5. 14:13

Nem használjuk mindennapos használatra ez igaz, inkább csak kanapé, időnként vendégágy...

Sajnálom, hogy nektek nem vált be, és remélem kárpotolnak titeket ezért.

29. bettymam (válaszként erre: 28. - 9242a6388c)
2011. jan. 5. 11:59

Szia! Köszönöm az infót!

Még annyit megkérdeznék, hogy mindennap használjátok alvásra, vagy csak vendégágyként üzemel?

Már arra is gondoltunk, hogy szegény ektorp nem bír el minket, de a 28kgos kisfiam alatt is ugyanúgy nyikorog.

A miénk már annyira elviselhetetlenné vált, hogy 3.napja a földön alszunk!

Tegnap felhívtuk az IKEAt, bejelentettük a problémát! Majd kiküldenek egy Minőségellenőrt!

Remélem minnél hamarabb ide ér.... :-/


Kérek szépen mindenkit akinek ilyen jellegű gondja van, vagy volt a kanapéval jelezze ezen fórumon keresztül!!!!

Köszönöm

28. 9242a6388c (válaszként erre: 26. - Bettymam)
2010. dec. 30. 19:58
Szia! A miénk nem nyikorog..:)
2010. dec. 30. 18:11
Sziasztok! Én is ektorp 3 személyes kanapét keresnék...van már belőle egy 2 személyesünk nagyon szeretjük, így a párom kijelentette kell egy nagyobb is :) Előre is köszi, ha bárkinek van javaslata :) Ui: teszvesz, vatera, expressz-t stb folyamatosan nézem én is!
2010. dec. 8. 18:57

Sziasztok!

Én nem vagyok meg elégedve 100%osan a kanapéval.

Nem kicsit nyikorog ha forgolódunk rajta, annyira, hogy a szomszéd szobában felébred tőle a 6éves kisfiam! "mindennapi használatra" ajánlották, a katalógusban és az interneten is, de nemsokára elérjük a kialavtlanság legmagasabb fokát. A Havet matrac amúgy kényelmes, amíg nem mozdulsz addig pihenetető az alvás.

250ezerért szerintem nem kéne ennyire nyikorognia.


Elég a sok negatívumból, kinek mi a tapasztalata ezzel a csoda kanépval??

Csak a miénk nyikorog??

Akinek nyikorgott mit csinált, hogy ne nyikorogjon....

2010. nov. 24. 08:45

Sziasztok!


Keresek egy megkímélt, szép állapotú Ektorp 3 személyes kanapét (Idemo bézs, vagy anyagában nyomott bézs)

24. anett13 (válaszként erre: 23. - S.bibi)
2010. ápr. 7. 09:38

Szia,


Szerintem ugyanarról az emberkéről beszélünk, tegnap lefoglalóztam a kanapét, és amilyen gyorsan csak lehet, el is hozom:-))))


Nagyon aranyos vagy, hogy szóltál!!!!!

23. s.bibi
2010. ápr. 6. 11:33
Az árát elfelejtettem leírni: 160.000.- (azt hiszem 239.900.- volt az új)
22. s.bibi
2010. ápr. 6. 11:32

Szia Anett!

Megvettétek már a kanapét? Mert nekem van egy ismerősöm, aki árul egy 1 éves Ektorp kanapét (3személyes, kihúzható) nagyon jó, szinte újszerű állapotban. (alvásra alig használták) A legjobb (azt hiszem Havet) matraccal, fehér színben. Ha érdekel akkor írj, vagy hívj: 20-351-9271

21. Ani2 (válaszként erre: 20. - Anett13)
2010. márc. 25. 09:03

Szia!


Igen kipróbáltunk , jó jó ,de jobb a normál ágy. Meg mi csak a legvékonyabb szivacsot vettünk bele, nem tudom milyen a legvastagabb.

20. anett13 (válaszként erre: 18. - Ani2)
2010. márc. 24. 20:34

Szia,

Azért kipróbáltátok már, hogy milyen rajta feküdni???? Mert a mostani garnitúránkkal pont az a gond, hogy alvásnál nem kényelmes!!


Úgy néz ki, hogy a lányom szobájában a leksviknél maradunk, a hemnes és a leksvik között vaciláltunk, de nekem a leksvik jobban bejön:-))

19. anett13 (válaszként erre: 17. - 9242a6388c)
2010. márc. 24. 20:32

Szia,


Bocsi, délutáni elfoglaltságom volt a gyerekkel. Angol óra:-))) A mi nappalink is a sárga különböző színeiben pompázik. A függönyöm pl. színátmenetes világos sárgától-a narancssárgáig, a szobabútorban narancsárgás betét van,a mostani ülőgarnitúra terrakotta-beige. Hát nem is tudom. A fehéret azért gondoltam,mert az mindenhez megy, de lehetséges, hogy egy másik szín lesz. Igen az nekem is a bajom a fehérrel,hogy nagyon kényes:-((

18. Ani2
2010. márc. 24. 20:24

szia!


Mi 2 hete vettük meg az 3 sz. kihúzhatós ágyat fehér színbe hozz. lábtartó+fotel. Nagyon jó, szeretjük nagyon. Bár mi nem alvásra vettük igy a legolcsóbb (30.000) szivaccsal van.


Leksvik termékek nagyon jók csak ajánlani tudom.

2010. márc. 24. 15:38

Húúú a fehér nagyon kényes, de én egy két évessel élek!!!:D

Mi most pirosat vettünk, de nekünk narancs, nyir és sárga a nappalink, és most piros a kanapé...nem is tudom melyiket választanám....annyira nem gondolkodtunk más szinben..:o)!

Az otthoninak a huzatát szerintem már nem gyártják... az világos rózsaszines...- csikos volt...sajnos a nevére nem emlékszem...de mindegyis hiszen nem gyártják!:D...


De szerintem jó szinekben csinálják...nektek melyik illene a legjobban a szobához?

2010. márc. 24. 15:15
Ahogy néztem az ektorp Havet lenne, a színén még gondolkodom! De lehet, hogy fehérben kéne megvennem, és vennék mellé egy színesebb huzatot is. Vélemény?? Jól választottam, vagy ha te tudod, hogy melyik a legjobb mond nyugodtan:-)))))
2010. márc. 24. 15:11
Melyiket szeretnéd a kanapéból?
14. 9242a6388c (válaszként erre: 13. - Anett13)
2010. márc. 24. 15:11
Erről sajnos nem...De nagyon szeretem a gyerek textiliákat, szőnyeg, ágynemű huzat, törölköző, vagy a gyerek kiegészitőket, képek, játékok...
2010. márc. 24. 14:57

Na mindegy, most kinéztem, hogy melyik legyen, már csak a páromnak kell beadagolni és mehet is a vásárlás ;-)))

Leksvik bútorokról tudsz valami véleményt mondani? A gyerkőc szobáját azzal szeretnénk berendezni.

12. 9242a6388c (válaszként erre: 11. - Anett13)
2010. márc. 24. 14:43
lehet, hogy nincs..
2010. márc. 24. 14:28
Köszi megtaláltam! Nézegettem az ikea honlapját, de én nem találtam net-es vásárlást. Lehet, hogy Mo-n nincs ilyen?
2010. márc. 24. 14:01
Nem kell külön venni a matracot. Mi neten rendeltük. De külön dobozban érkezett a kinyitható szerkezett,, a váz, a két oldalsó karfa a húzat és a matrac. Azt a matrac tipust adják hozzá, amelyik ár kategoriásat rendeled. A honlapon ha rámész a ektorpokra...egymás mellett van a 3 féle és van olyan funkció , hogy "hasonlit" ha ezt bepipázod mindháromnál, megjelenik egy új oldalon a három kanapé összehasonlitása. Nos itt eltudod olvasni a pontos leirástés itt van szó a matracok különbözőségéről!
9. anett13 (válaszként erre: 8. - 9242a6388c)
2010. márc. 24. 13:50
Igen állandó alvásra szeretném:-)) De a matracot nem külön kell megvenni hozzá? Bocsi, hogy ilyen tudatlan vagyok, de pillanatnyilag, még csak a honlapon néztem ki, élőben még nem láttam:-)) Mert ugye van az ágygép, amire teszed a matracot!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook