Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van aki beszél róla, és van aki csinálja! fórum

Van aki beszél róla, és van aki csinálja! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Van aki beszél róla, és van aki csinálja!

1 2 3 4
14. Herzi
2012. júl. 25. 13:40

hát igen, a cikk maga nem elég szerénytelen és összeszedetlen.

A problémáról nagyonis nehéz beszélni, márpedig probléma van. Senki nem mondja hogy X éves kapcsolatokban, házasságokban nincsen gond a szexuális élettel. Éltem 12éves, 6 éves kapcsolatban, mindig volt probléma- ha nem is az elejétől. Az unalom, a hétköznapok beköltöznek a hálószobába is.

Tanultam pszichológiát: énvédő és hárító mechanizmusok működnek ha az egyik fél beszélni is akarna róla.

Ilyen mechanizmusok: - nem is az én hibám, miattad van...vagy a különben is te se erőlteted soha, te se csinálod jól, vagy ami a legrosszabb: miért problémázol, nincs is semmi gond.


Szóval igen, én is imádom hogy mindig csak a barátnőknél van probléma a szexuális élettel...nálunk persze mindig minden rendben volt és van...ha nem így lenne akkor pedig egy beszélgetés vagy egy csábító este és visszatértünk a kapcsolat elejére.

Sajnos az élet, és a válások száma nem ezt igazolják.

2012. júl. 25. 13:33

Százszor fontosabb egy érintés ..... egy jó helyre adott csók ....... :)


Én megoldottam a kevésbé tetsző bugyik sorsát. Néha azért téptem le, hogy az többé ne kerüljön fel. Volt azért amit más okból ....

12. f758a7200f (válaszként erre: 11. - 038710e7da)
2012. júl. 25. 13:31
:DDDD
11. 038710e7da (válaszként erre: 10. - Spiritus)
2012. júl. 25. 12:45
Persze, hogy nálunk is csak a "barátnőmnek" volt eddig probléma a szexuális életében, mert én is szexistennő vagyok minden nap. A férjem meg mindig újra el tudom csábítani bármikor, mert egyszerű, mint egy faék, és bármilyen problémát elfüggönyöz az agya (vagy inkább a farka), ha bevetek valami női praktikát.
10. Spiritus (válaszként erre: 3. - 038710e7da)
2012. júl. 25. 12:32
Sajnos igen. De a "barátnőnek" sikerült megoldania a problémáit látod. Megy ez mint a karikacsapás, csak mondani kell.
2012. júl. 25. 12:30

mhhhh! :) Az is bejön, sőt, talán még határozottabban, ha mindig megmondjuk, hogy mi az, ami nagggggyon jó volt, mi az Ő erőssége, ez lehet indítás egy ilyen beszélgetéshez, vagy inkább édes évődéshez...


Sok jót! :);)

2012. júl. 25. 12:30
Nekem olyan párom van akire nincs panasz. Nem is kellett még soha erről besuélni. Egyszerűen odafigyel rám. :)
2012. júl. 25. 11:29
Szia én a naplódat is olvastam,jó hogy megint hallok felőled,én szeretem az írásaidat.
6. 038710e7da (válaszként erre: 4. - Kricatto)
2012. júl. 25. 11:28
De ne a sült galambot várjátok :D
5. kricatto (válaszként erre: 3. - 038710e7da)
2012. júl. 25. 11:23

egyetértek.

"Tessék kinyitni a szátokat! " itt jót nevettem :-)

4. kricatto (válaszként erre: 3. - 038710e7da)
2012. júl. 25. 11:23

egyetértek.

"Tessék kinyitni a szátokat! " itt jót nevettem :-)

3. 038710e7da (válaszként erre: 1. - Bemaor)
2012. júl. 25. 10:31

Igazi nesze semmi, fogd meg jól ez a "cikk". Rakás közhely csapongva összehányva.


"Bár tapasztalatom nincs..." Hmmm... mondjuk azt, hogy megmosolyogtató, így tanácsokat osztogatni, bár egy bölcseséggel is reflektálhatnék: aki tudja, csinálja, aki meg nem, az tanítja.

2012. júl. 25. 09:18

Jó írás.

Tényleg tenni kell azért,hogy ne múljon el csak úgy valami.És a megbeszélés mindennek a kulcsa.

Ha nem szólunk a másiknak,hogy mi a baj,mi a nem jó,akkor a másik magától honnan tudja? Nem lehet csak úgy kitalálni a másik gondolatát.

2012. júl. 25. 09:08
Sok férfi szájából hallottam már ezt a mondatot. A tapasztalat mást mutat. Érdekes, hogy a férfi nép mennyire nehezen nyílik meg a szexet illetően, a nők felé. A nők meg csak egymásnak panaszkodnak. Tenni, egyik sem tesz semmit.

Ugrás a teljes írásra: Van aki beszél róla, és van aki csinálja!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook