Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Valószínűleg 3 hetes terhes vagyok:) Mire figyeljek oda nagyon, hogy biztosan megmaradjon? fórum

Valószínűleg 3 hetes terhes vagyok:) Mire figyeljek oda nagyon, hogy biztosan megmaradjon? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. ápr. 21. 09:13

Szió! Itt is gratulálok!!

Amit a felszívódásról mondani tudok: ha egészséges ott marad, ha bármi miatt nem lenne életképes, azt nem is szabad erőltetni. Nekem a doki mondta ezt amikor így alakult, de ha szép a teszted akkor ne aggódj, az jót jelent. Minden rendben lesz, a dokival meg várj, ahg yírtama másikon is:)

21. cukoj (válaszként erre: 17. - Yulcsy)
2009. ápr. 21. 09:12

Tényleg nem gondoltam:)

Egy ideje, hoxázom, csak az esküvő 2009-ben:)

Áttérek:)

20. cukoj
2009. ápr. 21. 09:11

Szerintem ma minden féle képen veszek vitamint. Melyik a legjobb, vagy ki mit javasol?

Aztán szerintem várok pár napot, csinálok még egy tesztet, és jövő héten elmegyek a dokihoz.

A párommal már terveztük, de csak múlt hónapban vettük rá magunkat, mert 3 hét múlva lesz az esküvőnk, és nem akartam előbb bele vágni. De az első célirányos eggyüttlét sikerrel járt:) Ezek szerint.:)

19. cukoj
2009. ápr. 21. 09:10

Köszi lányok, jó, sok tanács:)

Nagyon szeretném ezt a babát:)

Azért, aggódom, mert olvastam, hogy ilyenkor még sinám felszívodhat:(

Remélem nem lesz semmi gond:)

18. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Cukoj)
2009. ápr. 21. 09:09
Az 5-6. hétig nincs értelme dokihoz menni. Ha egészséges az embrió, megmarad, még akkor is, ha nem kíméled magad ebben az időszakban, ha viszont elmegy, akkor vmi genetikai károsodás volt valószínűleg. Ilyenkor a doki sem csinál semmit, hagyja, hogy a természet rendezze ..... nincs értelme beleavatkozni még ebben a korai időszakban.
17. Yulcsy (válaszként erre: 14. - Cbc7d5fe99)
2009. ápr. 21. 09:09
Szerintem nem gondolta, hogy rövid időn belül ilyen sokan reagálnak rá.
16. cbc7d5fe99 (válaszként erre: 11. - Sinkoneeszter)
2009. ápr. 21. 09:07
gratulálok neked is!!
2009. ápr. 21. 09:05

Ne emelj semmi nehezet és kerülj mindenféle vegyszer, festék, tisztítószerek, stb belélegzését.

Első 12 hétben nagyon ajánlott a folsav szedése, ezt te is tudod serkenteni, sok zöld leveles fogyasztással: sóska, saláta, spenót, stb..

Szerintem nem kell egyből dokihoz rohanni, ráérsz 8-10hetesen, addig ők se látják olyan jól, fölösleges, de ha elmész akkkor sincs semmi...

Minden jót kívánok, figyelj oda az étrendedre, pihenj sokat, de a friss levegőről se feledkezz el és gratulálok! :) Most egy csoda részese vagy!

2009. ápr. 21. 09:05
hol vagy kiíró????
13. zani
2009. ápr. 21. 09:05
elmehetsz dokihoz már, nem lesz semmi baj a vizsgálattól, aztán a védőnőhöz aki csinál neked kiskönyvet és ellát okos tanácsokkal. addig is szedjél terhes multivitamint (folsav tartalma miatt nagyon fontos a koraterhességben a legtökéletesebb magzati fejlődés érdekében) és kíméld magad, gyógyszert semmit ne szedj a 12. hétig és utána is csak orvosi javaslatra. óvakodj az emeléstől, fürdés helyett a tusolást válaszd, meleg ülőfürdő és minden ami alhasi vérbőséget okoz szigorúan tilos!! ilyen pl. a hashajtó.
2009. ápr. 21. 09:04
azért írtam énis hogy nem akartad??mert az orvos 3 hetesen nem biztosra megy még bármi lehet !!így ráér de ha nem akarod akkor most menj el,,,de gondolom az előbbi!!
11. sinkoneeszter (válaszként erre: 1. - Cukoj)
2009. ápr. 21. 09:03

Szia!Hasonló cipiben járok!

De szerintem várj kb. még 4-5 napot mert a "beágyazódás"-hoz kell idő!Persze a tesztől is függ, milyen és attól is, hogy mikor nézted! Kb. 10naposan tudja kimutatni!

2009. ápr. 21. 09:03

Ne emelj nehez dolgokat. Ha faradt vagy, pihenj, ne hajtsd magad. Ne ulj a furdokadban forro vizben, mert alhasi verboseget okoz, inkabb zuhanyozz! Egyel valtozatosan, lehetoleg sok zoldseget, gyumolcsot... Es kezdj el folsavat enni. Siman vehetsz a patikaban.

Sok boldogsagot :-)

9. **Rita** (válaszként erre: 1. - Cukoj)
2009. ápr. 21. 09:03
Miből gondolod, hogy fokozottan kell vigyáznod?
8. Jucus14 (válaszként erre: 1. - Cukoj)
2009. ápr. 21. 09:02

Szia.


A dokival ráérsz az ötödik hétig, ha tényleg nincs semmi más bajod. Addig figyelj arra, hogy ne erőltesd meg magad, és ne emeld meg magad.

Sok sikert kívánok.

2009. ápr. 21. 09:02

először is gratulálok! a dokival bőven várhatsz még, mert még olyan piciny kis pöttyöt fog látni, hogy nem lesz értelme....arról nem is beszélve, hogy 12hétig csak hüvelyi ultrahangot csinálnak....(legalábbis én így tudom)


sok gyümi, zöldség....

és még1x gratu! :)

6. moki-kopi (válaszként erre: 1. - Cukoj)
2009. ápr. 21. 09:02

szia! először is gratulálok a kétcsíkos teszthez.

Miért félsz ennyire?

2009. ápr. 21. 09:01

Szia!

Doki, + ne emelgess, vigyázz magadra.Aztán kiderül. :)

2009. ápr. 21. 09:01
mi ok a félelemre??nem akartad??
2009. ápr. 21. 09:00

Szia!

Mindenképp menj el orvoshoz! Az a biztos... ;)

2. **Rita** (válaszként erre: 1. - Cukoj)
2009. ápr. 21. 09:00
van valami betegséged? Ha igen akkor természetesen minél hamarabb doki.
2009. ápr. 21. 08:58

kb. 3 hete voltunk együtt a párommal, gy értem a 3 hetest. Nagyon félek. Ma reggel csináltam egy tesztet, mert készik, és furán is éreztem magamat a napokban. Hát egyértelműen pozitív lett:)

De most mit csináljak, doki, vagy várjak?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook