Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vallomás sclerosis multiplex kapcsán. fórum

Vallomás sclerosis multiplex kapcsán. (beszélgetős fórum)


13. 083bf9bf2f (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 10. 13:58
Köszönöm a választ.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - 083bf9bf2f)
2021. márc. 10. 12:46

Attól függ. Szerintem önmagában diagnózis még nem akkora tragédia, persze fel kell dolgozni, ami nem egyszerű. Aztán minden attól függ, hogy melyik fajta SM tette tiszteletét, és mennyire aktív.

Az a rosszabb, amikor folyamatos romlás van, a másik az barátságosabb, ott vannak a shubok és azokból fel lehet többé-kevésbé épülni. És minél ritkábban jönnek, annál jobb. Na meg vannak gyógyszerek, amik arra szolgálnak, hogy az immunrendszer bizonyos részének gyengítésével megakadályozzák, hogy a saját szervezetünk az idegsejtjeit támadja.

11. 083bf9bf2f (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 10. 10:57

Sok erőt kívánok, neked!!

Gondolom, nem tudom...ennek is lehet rosszabb is a tünete vagy maga a betegség? Nekem még csak gyanú van, remélem nem lesz ennél több!

Csak azt tudom, amit a környezetemben hallok, látok. Gondolom én laikusan, hogy aki le van százalékolva, nem viccből van.

Ha esetleg, ne adj Isten nekem is ez lesz, nem tudom mi lesz a munkámmal, mert én gyárban dolgozom, három műszakban, vegyszerekkel, tüskés gépekkel...

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 083bf9bf2f)
2021. márc. 10. 10:12

Szerintem a leszázalékoláshoz ez kevés.

Meg aztán amíg képes vagyok, dolgoznék. Mondjuk nem tudom, hogy mennyire vagyok képes, de pl. gyalogolni már többet tudok, mint kettő hete. Akkor bele kellett kapaszkodni a férjembe (azt is én vallottam be) és őszintén szólva nagyon zavart, hogy ennyire segítségre szoruló.

Most már csak a látásom rossz. Tegnap szédültem is, de ma az is sokkal jobb.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - _Berry_)
2021. márc. 10. 10:07

Direkt volt.

Nem együttérzést akartam, hanem megismerni a nem érintettek attitüdjét. 😉

8. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 9. 22:10
Szerintem rosszul fogalmaztad meg. Ebből így nem derül ki, hogy egy érintett írta, aki akkor is dolgozni akar és nem otthon ülni. Lehet, hogy arra gondoltak a kukoricát osztogatók, hogy ezt valaki a munkatársáról írta.
2021. márc. 9. 21:59
Én nem tidom ki vagy, de ismerek egy gázszerelőt, aki sm beteg és dolgozik. És orvost is aki ezzel van leszázalékolva, pedig szerencsére jól van.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Channa*)
2021. márc. 9. 20:04
Nem mertem még bringára ülni azóta. Pedig hiányzik.
2021. márc. 9. 19:06

Én azt gondolom, hogy ha úgy érzed, hogy a közlekedésben és a munkádban nem zavar a szédülés és a kettőslátás, akkor miért kellene otthon maradnod?


Menj dolgozni nyugodtan, úgy is fogod majd érezni, hogy zavar e, bírod e?


Szerintem ne bicajjal menj!


Kitartást!🍀🍀🍀🍀🍀

4. Epresturmix (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 9. 18:56
Én is tudom/ tudtam, hogy ki vagy! Kitartás! 😍
2021. márc. 9. 18:54

Jó, persze, mert előtted mindig lebukok.😃

Nem adom fel, mondjuk azt sem tudom, hogy jelenleg mit birnék, de ha nem próbálom, nem derül ki.

2021. márc. 9. 18:52

Jól vagy összerakva, te érzed, hogy mit bírsz el. Le a kalappal előtted, hogy nem adod fel!

Sokan szerintem nem tudták értelmezni a vallomásod lényegét.

Sok szerencsét, erős vagy!!

2021. márc. 9. 18:44

Írtam egy vallomást. "Túlzásnak tartom a sclerosis multiplex shub miatti több hetes betegállományt. És, ha nem javul meg? Akkor már egy kis szédülés és kettős látás miatt nem kell dolgozni?!"


A kukoricákból úgy látom, a többség nem tartja túlzásnak.


De miért nem?

Egy irodai munkába nem fér bele? Rosszul vagyok összerakva, ha szerintem beleférhetne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook