Főoldal » Vallomások

Vallomások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes vallomás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯
2025. július 8. 22:51
Feldobott a Facebook egy utazós-társkeresős csoportot, belenéztem. Láttam 70 feletti emberek posztjait is, valamiért összeszorult a szívem, elsírtam magam.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7522

2025. július 8. 18:51
Végre kész lett az autóm, már alig bírtam nélküle. :)

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9216

2025. július 8. 16:33
3 napja huzatban voltam. Ma nem nyitom ki az ablakot itthon, csak jól kiszellőztetek este. Lehet kicsit jobban alszok már, bízom benne!
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8211

2025. július 8. 15:46
Diétát segítő italt iszok, napi egyet. Eredményesen.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7511

2025. július 8. 10:13
140-kg vagyok és fogyni szeretnék és ezért mindent megteszek, sokkal jobban oda teszem magam, mint eddig valaha.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8613

2025. július 8. 01:03
Imádom a jó pasikat, férfi vagyok. 😋

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

6044

2025. július 7. 19:12
Terhes vagyok a harmadik babánkkal. Nem vagyok jól. Az utóbbi egy hónapban többször mondtam a férjemnek, hogy baj van, de szerinte csak kialvatlan vagyok. Sokszor fekszem le úgy, hogy azt remélem, nem fogok felébredni. Egyedül maradtam.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

3562

2025. július 7. 17:57
Mostanában sokszor veszek kisebb méretű új ruhákat, hogy mire lediétázom a felesleget tele legyek velük. Már egy fél gardróbot telepakoltam, én pedig karcsúsodom hozzájuk!

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

5246

2025. július 7. 15:02
Éjjel megint a régi, viszonzatlan szerelmemmel álmodtam. Mindig felkavar.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7317

2025. július 7. 11:02
10 évvel fiatalabb pasim van. :) (37-27)

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

10613

2025. július 7. 10:08
A textiles strandon mindég zavarban érzem magam, a naturista strandon pedig sose érzem magam zavarba.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

6238

2025. július 7. 08:36
5 napja dolgozok irodán, életemben először és nem látom még annyira át az egészet, mint a többiek.😔

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1048

2025. július 6. 23:49
Felhívott ma magától..., most már tudom, hogy az érzés kölcsönös és ettől nagyon boldog vagyok❣️

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8015

2025. július 6. 13:51
Szeretem a nyarat! Reggel hamar világos, este sokáig világos!
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9611

2025. július 6. 13:07
Egy hét alatt (test) összesen 15,5 cm kerületvesztést mértem ma, diéta és súlyzós edzések mellett.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7815

2025. július 6. 08:05
Csak 30 évvel később értettem meg a szüleimet, de már késő.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8314

2025. július 5. 17:12
Hetente három alkalommal edzek és kevés szénhidráton élem napjaimat csak azért, hogy bomba formám legyen.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8218

2025. július 5. 13:24
Nagyon bízom benne, hogy életbe lép az új állami hitel és igénybe tudom majd venni. Egy picike lakást vagy házat szeretnék falun, kisvárosban. Más esélyem nincs.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7619

2025. július 5. 11:59
A nagyobb fiam minden pénzét elkölti. Nem tudtam takarékosságra nevelni, pedig próbáltam. A kisebb meg spórol mindennel, nem vesz semmit. 2 véglet.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7510

2025. július 5. 10:09
Szeretnék mindenféle finom süteményt csinálni, de még egy tojást sem tudok feltörni, mert feszült leszek tőle, a tojás szétválasztása pedig teljesen lehetetlen számomra.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

2460

2025. július 5. 08:38
Csak legyőz ez a dolog, már nem tudok vele mit kezdeni, de van még egy esélyem.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

5811

2025. július 5. 07:48
Igazán nem akarom siettetni az időt, de valahogy nem bánnám, ha már hamar holnap hajnal lenne! És a kedvem, erőm is meglenne!

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

649

2025. július 5. 04:53
Összeszedem a fosókaszilvát cefrének is! Majd kifőzöm, jó pálinka is lesz belőle!

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

6314

2025. július 4. 18:09
Nem merek a műtétig szandált venni. Ez azt mutatja, hogy mennyire rettegek.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

6514

2025. július 4. 16:32
A műkörmöm alatt elszaporodott a gomba. A bőrgyógyász doktornő nem ajánlja nekem többet a műkörmöt. Örülhetek, ha kipusztul végre a gomba. Ha mégsem, akkor körömeltávolítás lesz :(

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

3553

2025. július 4. 16:06
Most már én is utálom a munkatársam (a többiek régóta). Folyton elégedetlen mindennel, nagyszájú, hisztis, munkaidőben magánügyet intéz, internetezik, utál minden nőt mert ő kövér és gyereke sincs, pedig lassan kifut az időből… Megmérgezi a légkört.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

4434

2025. július 4. 15:37
Ma lusta voltam, így pizzát rendeltem, majd holnap főzök.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7210

2025. július 4. 10:58
Egyszer megjavulok én.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

5917

2025. július 3. 22:42
Senkim sincs akihez tartozhatnék, akit szerethetnék! Így megy el a nyár! 😓💔⌛🏖️

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7914

2025. július 3. 12:01
Jobban szeretem a felnőtt macskákat, mint a kiscicákat.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9215

❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯
Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook