Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vallásos családból jövök, ahol a szexualitás bűn, és csak a... fórum

Vallásos családból jövök, ahol a szexualitás bűn, és csak a... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

28. csemár (válaszként erre: 26. - Loch ness)
2023. febr. 23. 04:04
Az egyik legszebb erotikus költeményt a Bibliában találjuk.
27. dad1f54482 (válaszként erre: 26. - Loch ness)
2023. febr. 21. 12:02

Valóban nem vallásfüggő. Vallástalan család is lehet ilyen.


Úgy tűnik a végletek nem jók ebben a témában sem.

26. loch ness (válaszként erre: 22. - Csemár)
2023. febr. 21. 11:52
Igen, pont erről van szó! Egy igazán vallásos családban érték a szexualitás, és megfelelő módon magyarázzák el a gyereknek. És segítik a másik nem felé való közeledései közben. De ennek nemcsak a vallásos családokban, hanem minden normális családban így kellene lennie.
25. pteri (válaszként erre: 22. - Csemár)
2023. febr. 19. 12:00
Igazad van.
24. pteri (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 19. 11:59
Engem pontosan így neveltek, igaz 30-40 éve, pedig ateisták voltak. Mikor felnőtt koromban már ellene tudtam mondani, még visszatértem az őseim vallásához is. Én szabadon nevelem a gyerekeim és nem mondom nekik, hogy a szex bűn.
23. c7e2a207e8 (válaszként erre: 22. - Csemár)
2023. febr. 19. 11:16
Egyetértek!
22. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 19. 02:54
Bocsásd meg nekem, hogy minősítem a családodat: nem "vallásos" az ilyen család, hanem bigott.
21. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 18. 21:20

Persze! Bort isznak és vizet prédikálnak! Tudnád mennyi ilyen ember micsodál orrba szájba! Nem kell mindent elhinni!



Engem az érdekelne, hogy te hogy vagy, letudod e vetkőzni ezt?

Hány éves vagy?

Értél már magadhoz? Önkielégítést csináltál már?

Értél már hozzá férfihez?

2023. febr. 18. 20:47
Szerencsère az èn családom nem vallásos.
19. 824b9e39d8 (válaszként erre: 9. - Bichi)
2023. febr. 18. 20:05

Én az általános iskolai ofőmnek voltam k.urva, amiért ki mertem néha festeni a körmömet.

“Ez nem k.urva képző, hanem iskola.” - és hazaküldött lemosni.

18. 3272f5ad6f (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 18. 20:00
Én nem fogadtam szót. Elszöktem. 😄 Nem bírtak velem.
17. brandy85 (válaszként erre: 11. - Channa*)
2023. febr. 18. 19:41
Azta! Nálunk is pont ez volt és van!
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Channa*)
2023. febr. 18. 17:32

Nagymamám mesélte, hogy mikor Nagyapám udvarolt neki, ültek a konyhában, beszélgettek. Majd azt vette észre, hogy a család leskelődik be valami hasadékon. Megfigyelték őket. Ő ezt szóvá tette. Majd megragadta a karját a nővére, és azt mondta: " vigyázz magadra, nehogy szégyent hozz a családra". Ennek a nővérnek a lánya szexelt 16 évesen.


És a Nagymamám meg ugyanezt a mondtatot adta tovább nekünk. Holott akkor felháborodott és rosszul esett neki, hogy ezt kapta.


Ezek ilyen generációs sérelmek azt mondom. Amiket viszünk tovább.

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - K-né Zsóka)
2023. febr. 18. 17:22
Anyu unokanővére 1950-ben született. Általános iskola 7.-es kora óta udvarolt neki egy fiú. Ő 13 éves, a fiú 15 volt. Együtt is maradtak. Nem régen mesélte el, hogy ő 16 évesen lefeküdt a 18 éves fiúval, mert úgy volt vele ha nem, elhagyja. De egyébként ő szépen tudott lavírozni. Mert a szülei nem tudták meg, azt hitték 19 évesen szűzként mert férjhez. Botrány sem lett és a fiú is megmaradt. 50 valahány éves házasok.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - 3272f5ad6f)
2023. febr. 18. 17:13

Sorstárs.

Ne pasizz. Ne ismerkedj mert az ribis. Ne járj el sehova. Vagy érj haza max 8-ra. De azért jó lett volna ha 20 évesen férjhez megyek. 25 éves korom óta meg ahogy Te írod, sóhajtozott, hogy miért vagyok vénlány és sosem lesz gyerekem.

13. Epresturmix (válaszként erre: 12. - Globus)
2023. febr. 18. 14:58
Mindkettőnek volt. De az észt mindkettő osztotta. Hiába…😀
12. globus (válaszként erre: 3. - Epresturmix)
2023. febr. 18. 14:50
Jaja, a nő qrva, de neki mindig legyen, akár házon kívül :)
2023. febr. 18. 14:49

Ilyen nagymamák léteznek!?

Azta!


Az én nagymamám 1917-ben született, de soha nem mondott ilyet sem a lányaira, sem a lány unokáira, pedig vagyunk egy páran.


Sokat jártunk szórakozni, voltak/vannak fiú barátaink, és igen, ő is tudta, hogy esetleg szex is lehet, de mindig azt mondta pl. rólam/nekem: ha véletlenül terhes lennék, nem lenne semmi gond, majd felneveljük az én gyerekemet is.


És, ha már szóba kerültek a 60 előtt született nők. Az én családomban ők is elég felvilágosultak? Nem prűdek, nem álszentek. Ők is jártak szórakozni fiatalon, ők is pasiztak, és egyik sem várta meg az esküvőjét, hogy szexeljen, sőt! azt mondják, hogy még az esküvő előtt ki kell próbálni, mert az is lehet, hogy így nem klappolnak, akkor meg kár hozzá menni;)

Ezek a nőrokonaim 1938-ban, 1943-ban, 1949-ben, 1952-ben. születtek. És egyik sem úgy szült, hogy felcsinálták, hanem házasságban és mind elmúlt 20 éves, amikor az első gyereküket szülték, és abortuszuk sem volt.


Jó, a mi családunk nem vallásos. Már a nagymamám is utálta a vallást, és ezt tovább is adta.



Fi!

Nem tudom, hogy mit lehet tenni ezzel a helyzettel, így csak annyit tudok mondani, hogy éld úgy az életed, ahogy neked jó, és ne érdekeljen mások véleménye! csak 1 életed van, ne szúrd el a családod miatt!

10. 3272f5ad6f (válaszként erre: 8. - 3272f5ad6f)
2023. febr. 18. 13:47
Utálom az egész bagázst!!!
9. Bichi (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 18. 13:16

Szerencsére anyám nem volt ilyen, és el is váltak, mert apai nagyanyámnak már akkor is k.rva voltam, ha ki volt festve a körmöm. Egy festett hajról már ne is beszéljek :)

Áldom a sorsom, hogy anyám otthagyta őket...

8. 3272f5ad6f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 18. 13:10
Én többnyire ateista családból jövök, de férfit nem vihettem haza. Volt, hogy nem aludtam otthon. Kurválkodtam. 🤭 Nagyanyám is terrorizált, nehogy felcsináljanak. Most sóhajtozik, hogy nincs gyerekem.
2023. febr. 18. 11:37
Nem kell ehhez vallásosnak lenni, a legtöbb családban, ahol a szülők a '60-as évek előtt születtek, tabu téma volt a szex. Nem szabadott beszélni róla, feladatként tekintettek rá(többnyire a nők). Nagyon sok fiatal lány élte át azt amit te. Volt aki szakemberhez sem ment, mert az ember az ilyesmit nem teregeti ki(ezt is otthonról hozták). Választhatsz, vagy szakember segítségét kéred, vagy ha szerencsés vagy, akkor lesz egy olyan párod, aki segít megszabadulni a gátlásaidtól.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Epresturmix)
2023. febr. 18. 11:32
Ez csak 1 :)
5. Epresturmix (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 18. 11:29
Csak ennyiről van szó? Azt hittem valami súlyosabb.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Epresturmix)
2023. febr. 18. 11:23

Na innen látszik, hogy kit mennyire lehet befolyásolni. Téged ezek szerint nem lehetett.

Egy story: 14 év körüli voltam. Akkor terjedt el a chat. Nyári szünet volt, és én órákig írogattam egy fiú évfolyamtársammal. Míg nem megkaptam, hogy ennyi idősen ez helytelen, ha megtudja a tanári kar, hogy én pasizom, nem fogják jó szemmel nézni. Elszégyelltem magam, aztán már nem írogattam.

3. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 18. 10:33

Az én apám egy őskövület volt, aki szerint nem volt bűn minden nap részegre inni magát és elverni a feleségét, de a házasság nélküli szex maga volt a qrvaság szimbóluma. Ezt próbálta mindig belém nevelni olyan mondatokkal, hogy: qrva leszel, ha ezt meg azt nem teszed meg a férfiaknak és ha nem szolgálom ki őket teljes mértékben, minden téren.

Szóval amikor már kellően érett lettem ahhoz, hogy párhuzamot vonjak a mondanivalója és a tettei között, elkezdtem a saját értékrendem szerint élni! Nem mondom, volt bennem némi lázadás és felfaltam pár fickót eddigi életem során, de qrvanak soha nem éreztem magam! Csak ami jól esett, azért minden tőlem telhetőt megtettem. 😊

Világéletemben dolgoztam becsületesen, soha nem bántottam senkit és soha nem érdekelt senki véleménye. A dugásokon kívül is rengeteg pazar élményben volt részem és még lesz is! Engem a szavai csak erősebbé tettek! Nem nézek visszafelé! 😉

2023. febr. 18. 10:24
Szakember kell.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook