Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valgomed lábbütyökre fórum

Valgomed lábbütyökre (beszélgetős fórum)


2016. nov. 12. 09:40
Igen én is ezt szeretném közölni,hogy 1 hóbap alatt biztosan nem történik semmi. ugyhogy szorgalmasan viselem tovább,de tanultam megint valamit,immár sokadszor
12. Klarisszima (válaszként erre: 10. - Berecz Dezsőné)
2016. aug. 8. 00:13
Tök mindegy, ha hordanád egy évig, vagy ötig, a bütyköd pont úgy megmaradna.
11. Csipkerózsika (válaszként erre: 10. - Berecz Dezsőné)
2016. aug. 7. 22:30
Én tuti reklamálnék...
2016. aug. 7. 20:38
Hát sajnos én csalódtam ! Igaz egy hete viselem a Valdomed bütyökvédőt és ma elszakadt! ! ! Így a bütykeim megmaradnak mert sajnos ahoz túl drága hogy hetente vásároljak egy újabb adagot .
9. Channa* (válaszként erre: 7. - Moonlight13)
2015. szept. 26. 09:02

Nekem elmúlt! Múlt évben sikerült egy vacak csizmát vennem, ami két lábujjam közé csinált bőrkeményedést. Nagyon fájt. Csak 5-6 alkalommal volt rajtam a csizma, de 3 hónapos emléket adott.

Vettem tyúkszemírtó tapaszt, mert azt mondta a patikus, hogy a bőrkeményedésre is jó. És igaza volt! Azóta nem jött elő:D

8. Anyagi (válaszként erre: 1. - Dominójáték)
2015. szept. 26. 08:52

Na erre én is kíváncsi lennék!

Nekem is kialakuló kalapácsujjam van, ami előszobája a bütyöknek. És én is láttam a hirdetést. - Jó drága!

Aztán bementem egy gyógyászati segédeszközöket áruló boltba és 600-ért vettem egy puha szilikon párnából készült "bakot" ( 3 méretben van) ami a nagy és a következő lábujj közé illesztve próbálja visszaállítani az ízületeket a helyes irányba. Kb. 2 hete hordom. Estére, amikor kiveszem, egész jól néz ki, de több hónapot javasoltak.

És ha be van gyulladva az ízület, akkor az sajnos fáj. Ilyenkor muszáj az orvos.

7. moonlight13 (válaszként erre: 5. - Énakiskirálylány)
2015. szept. 25. 23:51

A bőrkeményedést le lehet vágni, nem? Akkor nem nyomja a cipő.

Egyébként nem fog elmúlni, nekem is lett valamelyik "jó" cipőmtől, és mindig előjön.

6. syria (válaszként erre: 4. - Klarisszima)
2015. szept. 24. 20:31

Egyetértek: felesleges pénzkidobás.

Ki kell választani a jó lábbelit, ami nem engedi kialakulni a bütyköt. Ma mégis sikerül beszereznünk (akár genetikai okok miatt is), marad a kés. Nekem április elsején, én június 17-én voltak a műtétjeim. Az orvos javaslatára pár száz Ft-ért vásároltam szilikonos lábujjköz tartót. Annál több nem is kell.

Nem azt kell nézni, milyen csini (netán olcsó) a cipő, hanem azt, hogy melyik nem tesz kárt a lábunkban.

2015. szept. 24. 17:08

sziasztok, jo,hogy ratalaltam erre a forumra :)

dolgoztam kulfoldon fel evet gyarban es kotelezo volt az acelbetetes cipo :\ a kislabujjaimon borkemenyedes lett ami nagyon tud fajni mikor orakat cipoben vagyok, pedig sima utcai sport cipo. Ez el fog mulni idovel? Igazabol most barmilyen cipot hordok faj :( koszonom az infokat

4. Klarisszima (válaszként erre: 3. - Channa*)
2015. szept. 24. 11:02
A kisujjnál tuti a cipő, de a klasszikus öregujjnál lévő bütyök az inkább genetikai, és a cipő rásegít. Rosszabb esetben még be is gyullad az ízület, na, akkor még ráadásul piszkosul fáj is. De ezt egy ilyen szilikon izé a büdös életben el nem mulasztja, akármennyibe is kerül. Ez a valgomed izé 10ezerért egy bazi nagy átverés. Sokan meg is szívják, pedig elé lenne logikusan átgondolni a dolgot, és utánaolvasni, hogy mi is az a bütyök.
3. Channa* (válaszként erre: 2. - Klarisszima)
2015. szept. 24. 07:52

Ha nem rég alakult ki, akkor lehet elég egy cipő kidobása.

Nekem a kisujjamnál lett egy-gey dudor, ami olyan volt, mint a bütyök. A doki mondta, hogy megműthetné, de hosszú a felépülés és inkább jöjjek rá, hogy melyik cipőm csinálta. Igaza lett! El is múlt a "bütyköm":D

2015. szept. 24. 07:36
Ez egy bütyökvédő szilikon párna. Arra jó, hogy ne nyomja annyira a cipő a lábad, meg a műtét után, hogy kímélje a sebet (a gyógycipő viselése után, amikor az már nem kell) De mást nem csinál. Lehet kapni bárhol, pár száz ft akár a dm-ben is, de speckó gyógyászati segédeszköz üzletben is max egy ezres. Bütyökvédőként keresd. Sajnos a bütyök, ha már kialakult, csak műtéttel gyógyítható.
2015. szept. 23. 22:59
Ki használt már Valgomed-et lábbütyökre?Milyen tapasztalata van vele kapcsolatban?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook