Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válás, valakiért? fórum

Válás, valakiért? (beszélgetős fórum)


1 2 3
32. a6d5a14c21 (válaszként erre: 31. - E704490810)
2009. nov. 13. 20:43

Nem a szeretete vitatott!Hanem a szándékai:)

Én ezen nagyon sokat vitatkoztam a párommal,és egyszer egy elég érdekes,ámbár talán addigi legigazabb mondat csúszott ki a száján miszerint"amikor veled vagyok,imádlak,akkor Te vagy nekem a világ,akkor és ott senkit nem szeretek jobban nálad,de ha haza megyek ott más dolgok tesznek boldoggá és igen,ott nem pont azon agyalok minden percben,hogy milyen lenne együtt élni...".

Ennyi a lényeg!Igaz amit mond az érzéseiről,meg azért azt érzi is egy nő,ha nem őszintén ölelik,csókolják,szeretik...szóval nem az érzelmeivel vannak problémák valószínűleg,mert azok őszinték és tényleg azt és úgy gondolja ahogy mondja AMIKOR OTT VAN NÁLAD vagy AMIKOR VELED BESZÉL TELEFONON,de ha haza megy a megszokottba,a nyugiba,a biztonságosba,oda ahol lehet nincsenek lángoló érzések,de pont ezért nagyon kiszámítható és nyugalmas az egész,akkor azt élvezi,akkor az van a szíve közepében és bár csúnyán hangzik,de a férfiak nagy része túlságosan kényelmes és önző ahhoz,hogy kockáztasson az újért és ismeretlenért,ha azt megkaphatja anélkül is,hogy a kisujját megemelné(vagyis anélkül,hogy elválna,hozzád költözne és új szerepet magára vállalva még a gyerekeidet is nevelné,vagy legalábbis próbálna velük jól kijönni).

31. e704490810 (válaszként erre: 30. - 07c4794583)
2009. nov. 13. 20:37
A szeretetét akkor sem tudom vitatni.
2009. nov. 13. 20:06

"No, ilyenkor keseredek el kicsit, behúzódok a csigaházamba, és legszívesebben a telefont sem venném fel. Hát még, ha ti is ezt erősítitek bennem! Nem baj, sőt! csak mondom.

Aztán ahogy érzem, hogy szeret, kicsit elfelejtem az egészet, aztán újra előjön. Nem hiszek neki, ezt ő is tudja."


nagyon hasonlítunk mi egymásra..


és nem ő neked az igazi..

29. 34551f4e45 (válaszként erre: 4. - 6b959121ac)
2009. nov. 13. 19:54
Ezt jól mondtad,én is igy gondolom.
28. 37bcf9eb8e (válaszként erre: 23. - E704490810)
2009. nov. 12. 19:48

Nincs az a problémás gyerek, akit ne lehetne szeretni:) és ne lehetne szeretettel megnyitni a szívét:)


Ha szereted az apját a lánynak, akkor a lányát is szereted-hisz belőle származik:)

27. 37bcf9eb8e (válaszként erre: 18. - E704490810)
2009. nov. 12. 19:44

Nem a beszéd a lényeg, hanem a tettek:) Beszélni annyi indent lehet..


Sosem adtam a beszédre, mert mindig a cselekedeteket néztem.

2009. nov. 12. 19:18

Sziasztok!!


Annyira helyesek vagytok,hogy írtatok!!

Tudtam,hogy kevesebb megértő válasz lesz,inkább az dominál,hogy kábítás az egész...nem is bízom én abban,hogy feladja az eddigi életét,de kíváncsi voltam,mások hogy látják.

Szóval nem ringatom magam lila ködben.

Persze,szerintem az lenne korrekt,ha azt mondaná,amit tényleg szeretne.Szeretőt,aki miatt sosem hagyja el a családját.,csak kell valaki.

Mi nem így indultunk,ő tartós kapcsit keresett,és kicsit női lelke van,fontosabb neki,hogy összebújjunk,mint egy gyors numera.Arra ritkán is van időnk.Sokszor csak egy fél óránk van,öszeborulunk valahol, szeretget és töltődünk egymásból.

Valahol elfogadom,hogy ennyi jár,és örülök,hogy így is van valakim,aki mellettem áll mindneben,és a helyzet miatt amúgy sem tudnék egy szabad embert sem felvállalni egyelőre.Tehát még egy ideig,amig el nem válok,megfelelhetne ez a státusz.De azon gondolkodom a másik agyammal,vajon fejlődik-e majd tovább ez a kapcsolat,és tényleg lép-e majd?Aztán rájövök,hogy dehogy is lép!Mért lépne? Neki ez így jó.Kényelmes,és biztos.No,ilyenkor keseredek el kicsit,behúzódok a csigaházamba,és legszívesebben a telefont sem venném fel.Hát még,ha ti is ezt erősítitek bennem! Nem baj,sőt! csak mondom.

Aztán ahogy érzem,hogy szeret,kicsit elfelejtem az egészet,aztán újra előjön.Nem hiszek neki,ezt ő is tudja.Én a saját házasságomból indulok ki.Az már részemről kínlódás volt,nem szerettem már,még emberként sem(nála ez nem áll fenn),a munkába a gyerekeimbe menekültem,nem szívesen feküdtem már mellette,nem voltam kedves,és mindne régi megszokott dolgot én rúgtam fel.Nekem nem adatott meg,hogy "csak éljek" valaki mellett,ráadásul elég jól.Lehet,hogy ők elég intelligensek ahoz,hogy így tudjanak élni.Sőt! valakitől azt hallottam,azok tudnak békében, egymás mellett élni,akiknél nincsenek érzelmek.

Ha többet írok,talán jobban kiríjzolódik a történet,és jobban megértitek.Ha van,aki ír nekem!

Minden sort köszönök!!Megint elkeseredtem kicsit,és behúzódok,tudom,ez jön most,védekezésképpen.

25. e704490810 (válaszként erre: 9. - Vio77)
2009. nov. 12. 19:00
Köszi!!
24. e704490810 (válaszként erre: 10. - Margareta51)
2009. nov. 12. 18:59
A bőrömet mentettem,amikor beadtam a válást,nem miatta történt.
23. e704490810 (válaszként erre: 15. - Judyt640)
2009. nov. 12. 18:58
20 éves elkényeztetett,kicsit problémás (rossz társaság) lánya van.
22. e704490810 (válaszként erre: 16. - Anyuci91)
2009. nov. 12. 18:57

Nem miatta válok el.

18 év lelki terror.Orvos,ügyvéd csodálja,hogymég úgy ahogy megvagyok.Menekülés.

21. e704490810 (válaszként erre: 5. - A6d5a14c21)
2009. nov. 12. 18:55

Szia Bunny!


Nem mondhatom,hogy nem beszélünk róla.A jövő mindíg szóba kerül,és sosem én kezdem,én nem nógatom.(különben is,így önállóan tök jó!!!)Ő az otthoni viszonyokról nem mesél szívesen,csak annyit,hogy élnek egymás mellett,vásárolnak közösen,apróságok.

..és azt kérdezi,mért kérdezem folyton erről,mért nem elég az,hogy szeret,és mért nem lehetünk kérdések nélkül boldogok?

Tudom,már unja,és az agyára megyek vele.,de nem értem meg .

20. e704490810 (válaszként erre: 3. - A1baa7edcc)
2009. nov. 12. 18:50

Hosszú,de megpróbálom: ő lassú léptekben szeretne haladni.Ugye,nem könnyű összeszoktatni őt a gyerekeimmel...még friss nekik az elválás,hogy jönne ki,hogy mindjárt" új apuka" van a láthatáron.,ellenzik még a gondolatát is.

Azt akarta,hogy először csak mint egy szerelő ugrik be,majd aztán bejön egy üdítőre,és így tovább.Persze,az egyik gyerek már szerelő státuszban lef..-ta.

Az én férjem még járkál utánam,el sem váltunk,és nem lesz egyszerű.Tehát felvállalni az én oldalamró sem lehet még. Akkor mit lépjen ő is?

Jól megvédtem,ugye?Mindent összevetve igazad lehet,én sme gondolom másként.

19. a6d5a14c21 (válaszként erre: 18. - E704490810)
2009. nov. 12. 18:42
Mondani sok mindent lehet...
18. e704490810 (válaszként erre: 2. - 57aa4ea1e8)
2009. nov. 12. 18:36
Nekem azt mondta(még mikor levelezni kezdtünk),amig nem alakul ki kapcsolata,addig nem változtatna otthon.
17. 37bcf9eb8e (válaszként erre: 16. - Anyuci91)
2009. nov. 12. 16:18
Egy rossz házasság minden benne jelenlévő embernek-magány és csendespokol (még a gyerekeknek is-akik azonnal leveszik a 2 szülő közöttlévő dolgokat, bármennyire is rejtik azt).
2009. nov. 12. 16:00
Sziasztok a válás az alapjában véve mindkét felet megviseli ha gyermek is van azt meg főleg,hiszen egy calád szakad szét a másik kedvéért, vagy egy házasság megy tönkre. Tanácsom az lenne az érintett felek beszéljék meg, hiszen nekik kell megtalálni a helyes megoldást, de az a harmadik személy lehetséges, hogy csak kalandot keres és utána folytatja a kisded játékait. Amit isten egybekötött az ember szét ne válassza. Szép napot kivánok.
2009. nov. 12. 15:44
Van gyereke a férfinek is ?
14. kingi7 (válaszként erre: 1. - E704490810)
2009. nov. 12. 00:07
Én nem hiszek benne én valakire 8 évet vártam, igaz nem volt gyerek... csak közös vagyon, neki meg csak a duma...
13. 37bcf9eb8e (válaszként erre: 1. - E704490810)
2009. nov. 11. 21:40

és még egy:


ezt a döntést egy nő nem erőszakolhatja ki a férfitől-mert abból mindig bukta származik...


A férfinek magától kell lépnie.

12. 37bcf9eb8e (válaszként erre: 1. - E704490810)
2009. nov. 11. 21:31
Egy férfi ha valóban téged akar és veled szeretne élni, akkor leül veled-és döntés elé állít.Egyenesen, nyiltan őszintén. Nem emailbe, nem sms-ben, hanem a két szemedbe nézve.Hogy vállalod-e vele a közös életet avagy sem. Mindaddig mig ez nem történik meg-addig csak szerető vagy.
2009. nov. 11. 21:14

ez az egész egy nagy hazugság, elnézést, hogy ezt írom. De amit szeretnél, soha nem fogod megkapni, soha nem lesz a tiéd, osztozkodnod kell rajta, mert ahogy írtad, és te mindig csak a második maradsz, akinek bujdosni kell.

csak kihasznál, egy játék vagy neki, egy izgalom. van egy kis élete, amit nem fog feladni. biztosan nehéz, de amíg nem késő, fejezd be ezt a kapcsolatot....

2009. nov. 11. 21:13

Azt hiszem"ket szek kozt a foldre ulltel"

Eloszor o kellett lepjen a valassal es csak utan Te.

2009. nov. 11. 21:09
Hát persze te agyalsz,kínlódsz.És Ő hol itt hol ott.Szeret nálatok is lenni de nem adná fel az ő biztonságát hisz ragaszkodik a lakáshoz is.Párjával is tök jól elvannak,ahogy kivettem a szavaidból.Igen a férfiak nagyon tudják kábítani a nőket.Biztos szeret de ebbe a kapcsolatba te mész tönkre a sok agyalás miatt.Nem egyszerű az biztos.De én a legjobbakat kívánom neked!!:)
2009. nov. 11. 21:09
én azt csinálnám, hogy elhajtom a francba. Ha engem akar, otthagyja az asszonyt, ha nem annyira, akkor nem. Viszont akkor már tisztán látok.
7. kattyus (válaszként erre: 5. - A6d5a14c21)
2009. nov. 11. 21:08
Neked van igazad. Soha nem hagyja el a nejét, bármennyire is fáj a fórum kiírójának.
2009. nov. 11. 21:06

Szerintem, ha a feleségével közös programokat csinál, akkor ő kötődik hozzá. Talán a szerelem már nincs jelen a kapcsolatában, de a szeretet igen. A szeretet nagyobb összekötő kapocs, mint a fellángoló szerelem.

Várd meg amíg szakít a feleségével, mert amennyiben igaz csak rád várt akkor szakítani fog.

5. a6d5a14c21 (válaszként erre: 1. - E704490810)
2009. nov. 11. 21:03

Szia!


Nem akarlak elkeseríteni,de én pont egy ilyen házasságban élő férfival járok.És soha nem fogja elhagyni a feleségét,soha!

Szép dolog tudod a szerelem,a szex,a vonzalom,az újdonság ereje,mindaz amit Te nyújtasz ezekkel neki,de a felesége biztos pont,biztonság,nyugalom.Miért is adná fel a házas életét ,ha mind tőled,mind a nejétől származó jókat egyszerre megkaphatja?

Ráadásul ha komolyan elszeretne jönni,akkor nem azt mondaná,hogy ne beszéljünk róla,mert Te csak felhúzod magad a témán,hanem azt válaszolná,hogy ekkora és ekkor elfogok válni,elfogok jönni,de addig ne beszéljünk róla,mert csak konfliktus forrás...

2009. nov. 11. 21:02

Szia!

Rendkívül kényelmes ez a szitu a pasanak. Feleség, meleg családi fészek nyugalom az egyik oldalon, szerető és izgalom a másikon. Nem hiszem, hogy mindent el kéne neki hinned. Ez csak neki kényelmes neked fárasztó és a felességnek megalázó.

2009. nov. 11. 21:01

O meg el sem szakadt a csaladjatol, de probalja a gyerekeid megkozeliteni, ez a sorrendiseg neked, vagy neki fontos?


Valoszinuleg ugy tudja a kettot parhuzamosan csinalni, hogy itt is es ott is egy meleg agyiko varja. Az egyik ugyan mar kevesbe meleg, de meg meleg.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook