Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válás, valakiért? fórum

Válás, valakiért? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. nov. 11. 20:59
duma, duma, duma.... valaki miatt baromság válni. Magad miatt kell!
2009. nov. 11. 20:55

Kedves Fórumozók!!

Ami miatt a segítségeteket,véleményeteket kérem:szerintetek mennyi a reális esélye annak,hogy egy férfi elhagyja a feleségét-egy másikért?

Konkrétan: válófélben vagyok,majdnem egy éve ismertem meg Őt.Ő totál szerelmes lett,az is a mai napig.Tényleg szeret,tudom,érzem.Segít nekem,most ,hogy egyedül maradtam,lelkileg is,és minden téren.

Amennyit tudunk az én 2 gyerekem,a munkahelyeink,a válásom mellett,együtt vagyunk,ha nem találkozunk,napi több telefon,levél,megdumálunk mindnet.

Szó volt róla,ezt is ő hozta fel,én reálisabban látom,hogy szeretne velem élni.

Még a legelején,amikor nem ismertük egymást,csak leveleztünk,azt írta,ha lenne kiért,nem zárkózna el előle,hogy lépjen.

Most ott tartunk,hogy próbálja megközelíteni a gyerekeimet.Nincs könnyű helyzetben,bár a gyerekek még nem tudják,hogy hozzűm tartozik,csak bejön,mert szívességet tesz,és megcsinál ezt-azt a lakásban.Azt mondja,otthonosan érzi itt magát,mint ha haza menne.Viszont a feleségével való viszonya érdekes,és ezt nem értem. Lehet,csak én bonyolítom túl.

Azt mondja,nincs intimitás,közömbös,csak egymás mellett élnek.Normálisak egymáshoz,akadnak közös programjaik,de ennyi.A lakást ,a megszokott dolgait sajnálná , de érzelmileg el tudna szakadni az asszonytól.És szeretne velem élni.

Nem értem sokszor.Hogy tudja párhuzamosan csinálni a kettőt?Engem szeret,engem akar,de vele megy el biciklizni,mert azt szerette volna.

mit érdekelt engem,hogy a férjem mit akart,ha mást szerettem.

Abban is biztos vagyok,amig megmaradnak a közös vásárlások,az esti telefonbeszélgetések,ha éjszakás a neje,addig maradt ott még bőben elvarratlan szál,erős a kötődés.Azt mondja,nem értem őt,és inkább ne is beszéljünk róla,mert mindíg féreértem,agyalok,és e neki rossz,mert meg kell értenem,szeret engem,ragaszkodik hozzám,és mindíg azt nézzem,hogy hozzám milyen,mennyire szeret,vár...és ez igaz.Mégis két aggyal gondolkodom,gondolom nem oktalanul? Vagy mégis?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook