Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valaki tudna segíteni? Tanácstalan vagyok fórum

Valaki tudna segíteni? Tanácstalan vagyok (beszélgetős fórum)


26. Hattori (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 26. 19:59
A család az család.
25. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 15. 21:09

Csak kíváncsi meddig mehet el, amíg engeded addig megy.

Te vagy az új husi, hagyod is magad, hát miért ne?


Azt ne gondold, hogy mással nem így tenne. Van egy ilyen típus, a bárkinél bepróbálkozósok, azon az elven működnek, hogy ha 10 próbálkozásból 1 bejön már megérte, 40-es korára pedig bőven szerzett rutint.

2023. szept. 15. 20:44
Ha neked belefér hogy megcsald a párod és valaki szeretője legyél csak hajrá. Csak ne lepödj meg ha 20 év múlva te leszel majd a megcsalt felesége valakinek.
23. PöttyösPanka (válaszként erre: 22. - Titkoskert)
2023. szept. 14. 13:30
Azok, akik Disney meséken nőttek fel (🙋‍♀️) fiatalon néha azt hiszik, hogy a szerelem egy mindent legyőző varázslat. Jön a nagy Ő, aki magával ragad, legyőzünk minden akadályt, és boldogan élünk, míg meg nem halunk. Egy fiatal, naiv nő nem feltétlenül gondol arra, hogy egy családos vén kecske csak nyalogatni akarja a sót, nem pedig elvenni. Pont ezt a naivitást tudják kihasználni az ilyen alakok. Ennyi idősen már elég dörzsöltek hozzá, hogy tudják, mivel lehet levenni a lábáról egy csitrit. Mi már tudjuk, hogy aki a fenekünkre csap, azt nem a belső értékeink érdeklik.
22. Titkoskert (válaszként erre: 19. - PöttyösPanka)
2023. szept. 14. 13:12
OK, de 23 évesen csak tudja az ember, ha tapizzák, a tomporát ütögetik, mint egy pacinak, hogy mit szeretnének tőle.
21. libikóka (válaszként erre: 18. - Titkoskert)
2023. szept. 14. 10:45

23 éves,,ha esetleg nincs barátnő,,az ilyet általában vele beszéli meg az ember,,akkor ez marad.

Ráadásul talán jobban fel is nyílik a szeme,,ha,,elhiszi,vagy elgondolkodik.

20. globus (válaszként erre: 18. - Titkoskert)
2023. szept. 14. 10:41
Miért ne lehetne? Nagyon kis cég lehet, 23 évesen irodában főnökhelyettes új dolgozóként, valószínűleg családi fuvarozó vállalkozás. Sofőr is ráér órákon át falat támasztani, szerintem hihető a történet.
19. PöttyösPanka (válaszként erre: 18. - Titkoskert)
2023. szept. 14. 10:25
Ne bántsd. Még csak 23. Nem gyerek, de azért nem egy érett nő. A heves vágyak pedig homályossá teszik a józan eszet.
18. Titkoskert (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 14. 09:58

"ha tudna valaki valamit mondani, hogy mi a franc lehet ez?'


Ez a fórumtéma borzalmas.

Számomra azt jelenti, hogy korban ivarérett vagy, fejben meg a korodtól elmaradott vagy erősen.

Érett ember nem kérdez ilyen butaságot, bár nem is nagyon hiszem el, 10 percekig bámulni egyfolytában a munkahelyen...ugyan már!!!! Ne próbálj hülyíteni!

17. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 14. 08:01
Szerinted még is mit akar? Sztem Te is tudod, szexet és kész. Ne gondolj bele többet és inkább ülj meg a fenekeden. Ha meg még is akartok egymástól valamit ,akkor meg el kell válni mint a kettőtöknek és nem a párotok hátha mögött kufirzolni, mert az ingen undorító és megalázó a másik fél számára!!!
2023. szept. 14. 07:42

Bármit is akar, az nem tisztességes. Ha akarsz, lehetsz a mocskos kis titka. De semmi több. Jól az ujja köré csavart. De ugye nem gondolod, hogy bármi komolyat akar?

Ahogy elkezdtem olvasni a soraidat, arra gondoltam, hogy nahát, nálunk is pont így volt, amikor megismerkedtem a férjemmel az új munkahelyemen. De a két történet hamar más irányba kanyarodott. Ugyanis az én férjem nem szeretőt akart belőlem csinálni, hanem komolyan gondolta. Nem a fenekemet fogdosta, hanem hazament, szakított a barátnőjével, és utána közeledett tovább felém. De azt is nyílt lapokkal, hogy biztos legyek a szándékaiban. Mert így csinálja egy tisztességes férfi. A te kollégádnak nem ilyen tervei vannak veled.

Tudom, hogy nehéz, ha az ember lányának forr a vére, de kérlek, hogy becsüld magad sokkal többre, mint hogy bedőlj egy ilyen alaknak. Ha komolyan akar tőled valamit, előbb bizonyítson. Mert egy igazi férfi bizonyít. A többivel meg nem érdemes foglalkozni.

2023. szept. 14. 07:39

A főnöknőddel a feleségéről illetve a családi programról beszél, nálad meg próbálkozik.

Neked lesz nagyon kellemetlen ezen a munkahelyen.

14. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 14. 07:18

Tudod te nagyon is jól, hogy mit akar, azt is hogy ez nem helyes.

Tőlünk vársz megerősítést, hogy megtedd és úgy érezd, hogy így kisebb bűnt követsz el.

Ne játssz a tűzzel, mert megéget. Még egy gyerek is látja mit tesztek.

Állítsd le sürgősen, mert nem kellesz neki, csak arra. Mellesleg tönkreteszel két kapcsolatot is !

13. Ági0830 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 14. 07:04

Az előttem szólókkal értek egyet.


Persze, hogy észrevették már mások is, ha 10 percig nézitek egymást, fenekedet tapizza, stb. Azért valljuk be, ezek nem szokványos munkahelyi történések.


Ja, és légyszi a "mindig" szót rövid i-vel írd.

12. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 14. 06:32

Skalp-gyűjtő szoknyapecér. Max. egy szép emlék leszel az életében a többi sorstársaddal együtt, vagy még annyi sem.

Az életedet felbolygatja, a jelenlegi kapcsolatodat felrúgja, és úgy fog eldobni miután megkapott, mint egy agyonhasznált mosogatórongyot.

Megéri? Döntsd el te!

11. nilem023 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 14. 06:19

Nagyon jól elő tudja magát adni ez a fiatalember!! Igazi nőcsábász “fogások” ezrek, amiket olvasok. Jó úton is halad, hogy be vigyen a málnásba.

Te döntsd el ér e neked egy vagy két alkalom annyit, hogy kockáztasd a munkád a kapcsolatod.

10. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 14. 06:17
Kezét törném el annak aki a fenekemet csapkodja
2023. szept. 14. 05:45
Ez egy rutinos k*rafi, semmi több. Tudja hogy' kell elcsábítani a fiatal naív csajokat. Ennek max a "vadászösztönhöz" meg a gerinctelenséghez van köze, nem a szerelemhez. Örülj neki hogy a fiúd nem ilyen! Erre a kis románcra rá fog menni a munkád és a kapcsolatod is, ha villámgyorsan nem térsz észhez. Ő meg jól érzi magát párszor, utána hazamegy a feleségéhez, és röhög a markába.
8. 3066f49f9a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 14. 04:48
Mit akar? Egy kalandot.
7. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 14. 00:08
Mégis mi mást akarhatna? Újdonságot, amire láthatóan jó esélyei is vannak, ha már 2,5 hónap alatt tapizni meg fenékre csapkodni engeded. Aztán majd ha kitapizta magát és egyéb, akkor eszébe jut a felesége is.
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 23:19

Addig fog tapogatni, míg beterel az ágyikóba. Aztán nagyon kellemetlen lesz egy munkahelyen dolgozni és kénytelen leszel felmondani, hogy ne lásd nap, mint nap az elégedett vigyort az arcán.

Látja benned a lehetőséget, ha 2,5 hónap után téged simán tapizhat.

5. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 23:00
Csak hagyd magad sodorni az árral..-)
4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 22:59
Hiába néztek 10 percig egymás szemébe, unoka srác lát legjobban.
3. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 21:40
Na vajon mit akarhat? Összeállni, mint két kicsi lego. :D
2023. szept. 13. 21:28
Előre is elnézést, ha valamit nem olyan jól fogalmaztam meg, nem Magyarországról vagyok.
2023. szept. 13. 21:26

Sziasztok, elég hülye címet adtam, de másképp nem tudom megfogalmazni.


23 éves, nő vagyok. Nemrég elkezdtem dolgozni egy új munkahelyen (kb.2és fél hónapja), van egy kollegám, akivel az első pillanattól kezdve mintha lenne valami. Mikor megbeszélésre mentem megláttuk egymást és le se vettük egymásról a szemünket akkor úgy voltam vele milyen jóképű pasi, stb. Semmi több. Majd mikor elkezdtem ott dolgozni mindennap történt/történik valami apróság. Elejétől kezdve Ő volt a legkedvesebb és a legtiszteletteljesebben is Ő beszélt velem. (nem csak rózsaszín szemüvegen át látom a világot, mivel mások is kedvesek, de Ő valahogy más) tudni kell ez egy ,, fuvarozási cég ,, úgymond csak hogy érthetőbb legyen minden én irodában vagyok főnökhelyettes, Ő pedig sofőr. Tudom munkatárs stb. nem is akartam egy ideig többre gondolni, de mint írtam mindennap egyre közelebb éreztem. Mindennap mikor bejön munkába, valahogy hozzám ért, amit senki más eddig. Sosem úgy ért hozzám, hogy (csak szexelni akarok) hanem igazából ilyet még nem tapasztaltam. Eleinte mindíg a vállam érintette meg, simogatta majd volt, hogy magához húzott, de finoman a derekam fogta csak meg semmi több, mindíg érdeklődik mivan velem. Vannak megjegyzései; pl. egy szituációban pontosan már nem tudom mi volt, de a válasza ez volt: van nálad jobb? vagy mai nap kérdeztem mire vár válasza: rád! Imád a hajamhoz érni de azt is csak finoman az utóbbi pár napban kezdte el azt, hogy itt-ott hozzáér a fenekemhez vagy finoman rácsap, de nem buta módon. A másik fontos dolog, neki felesége van nekem párom. Ő pedig olyan 40 év körüli, ma a főnöknővel beszélt , mert én közben egy fontosabb munkát csináltam, de mivel egy helyen voltunk hallottam, hogy mondja a felesége talált valami kirándulást de Ő nem szeretne nagyon menni. A további édes gesztus tőle pedig amit a vállérintés után kezdett el, hogy megfogja a kezem, de hosszan és leírhatatlan módon. 10percnél kevesebb ideig nem tudunk nem egymás szemébe nézni. Múltkor volt egy kellemetlen szituáció, ami jó érzéssel is töltött el. Ott volt a főnöknő unokàja (kisfiú) és volt egy olyan helyzet mikor ugyaníg megfogta a derekam magához/maga mellé húzott és egymás szemébe meredtünk egészen addig míg a kis srác oda nem jött és megkérdezte Őt, hogy szerelmes e belém, mert szerelmeseknek tűnünk. Tudom ez csak egy gyermek felszólalása, de állitólag mindíg vörös a feje mikor bejön hozzám, zavarban van és hogy őszinte legyek fordítva is így van. A párom nem tesz/tett felém sose ilyen gesztusokat. Mindíg segít nekem vagy megkérdezi miben tud. Múltkor is kiállt mellettem egy meló szituban. Folyton rá gondolok, múltkor is smsben is megköszöntem a segítségét, céges mobilról írta, hogy szívesen majd megkérdezte, hogy ez e a sajátom írtam, hogy nem, természetesen elküldtem a sajàtom is. Mások is észrevettek köztünk valamit és az én kérdésem az lenne, ha tudna valaki valamit mondani, hogy mi a franc lehet ez?! Mert nem tudom hová tenni, mit akarhat? mert nem merek lépni én sem és, ha mernék is, ami már megfordult nem egyszer a fejemben, nem tudom hogy? Folyton keresi az alkalmat, hogy a közlemben lehessen, ahová megyek jön Ő is.


Köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook