Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valaki tud ebben a témában segíteni, tippet adni? fórum

Valaki tud ebben a témában segíteni, tippet adni? (beszélgetős fórum)


1 2
37. lolita_88 (válaszként erre: 1. - Nőci1)
2012. aug. 15. 16:53
Szerintem vágd nyakon.Megérett rá...:)
36. Nőci1 (válaszként erre: 32. - 4244093cd0)
2012. aug. 13. 21:39
Ja,ezt írtam az a baj bosszú álló,de vannak eltéve levelek ,sajnos sok sms-kitröltem,de vannak tanúk is,hogy viselkedik.
35. Nőci1 (válaszként erre: 31. - Minocska)
2012. aug. 13. 21:38
Igazad van,de erre azt mondták nekem minden nap szét fogja szedetni a kocsim és a beteg gyerekem miatt kell a kocsi :-(( de ha kell muszáj felvenni a harcot!
34. 4244093cd0 (válaszként erre: 33. - Minocska)
2012. aug. 13. 10:33

Hát nem tudom...

De nem is azt mondom ,hogy törődjön bele,hanem nemes egyszerűséggel tojjon rá egy nagyot.:))

Ne foglalkozzon vele,ne is gondoljon rá,nézze levegőnek ha összefutnak ,ennyi az ellenszer.:))

33. Minocska (válaszként erre: 32. - 4244093cd0)
2012. aug. 13. 10:29
Inkább, mint ráhagyni. Azt tapasztaltam, hogy azokat az embereket, akik nem hagyják magukat nem nyúzzák. A beletörödőeket annál inkább, mert tudják, semmi következménye nem lesz.
32. 4244093cd0 (válaszként erre: 31. - Minocska)
2012. aug. 13. 07:35

Ez is egy megoldás,bár támadásra támadással felelni,még jobban elmérgesítheti a helyzetet.Meg aztán bíróságra járni ,míg egy ügyből lesz valami...?:))

Persze egy távol tartási végzést kicsikarhat,de akkor is marad a net,a telefon,a pletykák,szóval érdemes?

2012. aug. 12. 22:51
Szerintem irigy rád. Tényleg jelentsd fel. Semmit ne törölj le, vagy dobj ki, amit ír, mert tárgyi bizonyíték. Ha az utcán jelenetet rendez, nézz körül, látta-e ismerős az esetet, és kérdezd meg, hogy egy esetleges pernél elmondaná-e amit lát. A húgodnak meg mondd meg nagyon határozottan, hogy fel fogod jelenteni, és innentől kezdve mindent amit tesz, ír vagy mond felhasználod ellene. :)
30. Nőci1 (válaszként erre: 29. - A0c1361e44)
2012. aug. 12. 21:36
ja,vágom :-) Nézd lehet,hisz mindenkit a gyenge pontjánál tudnak megfogni ez tény,sajnos igazad van :-))
29. a0c1361e44 (válaszként erre: 27. - Nőci1)
2012. aug. 12. 20:56

Azt már megírtam, hogy azt gondolom, hogy a húgod elmebeteg és kerüld.


De szerintem te is sokat foglalkozol a súlyoddal és többször leírtad már, hogy nem tehetsz róla, mert genetika, ezért írtam, amit írtam, hogy nem genetika...

28. Nőci1 (válaszként erre: 18. - Hybridtheory)
2012. aug. 12. 20:53
Szerintem nálad a pont,télleg lehet ez a baj! Akkor úgy sem tudok mit tenni,nem így van? Én jól érzem magam a börőmben ezt többször elmondtam,viszont az zavar ha az utcán rám ordít valaki valami csúnyát,pláne ismerösök elött vagy gyerekeim elött,mivel nem mondhatja k-vagyok ezért jön a kövérséggel :-(
27. Nőci1 (válaszként erre: 19. - A0c1361e44)
2012. aug. 12. 20:50
Sajnos félre értettél,nem engem zavar,hanem a húgomat!! Én jól vagyok,nem akarok fitness nő lenni,fizikai munkát végzem,jól vagyok így!!Azt kérdeztem tőletek,a húgomat miért zavarja szerintetek,de lehet félre értés történt :-)
26. Nőci1 (válaszként erre: 20. - 4244093cd0)
2012. aug. 12. 20:47
Dehogy is,nem az a cél!!! Nézd én tudom,mi a kövérség mert voltam kövérebb is,dehogy!! Jól érzem magam a börömben,szó sincs erről,nem bók kéne vagy bármi .-) Arra lennék ,lettem volna kiváncsi mint kivül állók,ti hogy látjátok azt ha valaki állandóan fikáz valakit,miért lehet:-(( Nem kérek dicséretet,hisz ez nem arról szól!
25. Nőci1 (válaszként erre: 23. - 67ba0d2361)
2012. aug. 12. 20:44
Szia. Lehet van benne igazság,de már nem érdekel! Nézd amig nem tudok egy értelmi fogyatékosgyerek melett elmenni 8-órában dolgozni,képzelheted mit eszünk :-( Minőségi kaja kéne,igen torna,de kéne hozzá cél,mikor sajnos nem jutok soha sehova el és max egy fagyizó a legnagyobb szórakozás,mert egy szinházba nem jutok el,nyaralni nem tudok,addig lehet ilyen maradok,de nekem így is jó,nem hagyom 100.kg-legyek,mert akkor állj van,de amig sűrűn szalonnát és zsiros kenyeret eszünk hónap végén ,maradok ilyen! Viszont az a szenyóság más egésznap zabál,nasi stb mégis 50 kg max,ezért írtam genetika!!!!!
24. Nőci1 (válaszként erre: 22. - Estefani)
2012. aug. 12. 20:41
Nagyon köszönöm a megértésed, jól esett valaki picit megért vagy volt ilyen szituban. Úgy gondolom én is ,vissza kapja az élettől,de nem kivánok neki rosszat,pedig tehetném,mert csúnya dolgokat mond,pl,ma mondták a boltban, azt mondja mindenkinek nagyon beteg a lányom,mondom dehogy hála istennek nem beteg,erre finoman mondták a húgom mindenkinek azt mondja ,a lányom aki 24-éves szép csinos AIDS-es ,azért lett hirtelen sovány. Na mit szóltok hozzá,igen nagyon diétázik és tornázik,és egy év alatt ment róla le 32. kg,de nem beteg!
23. 67ba0d2361 (válaszként erre: 15. - Nőci1)
2012. aug. 12. 14:47

Nem igaz!!!!!

Nézz utána!! Réka is duci volt!!!

Szóval ez a gének mögé bújás csak önámítás!!

Még ha most bunkónak tartasz is!

Csak akaraterő és kitartás kérdése!!!

2012. aug. 12. 14:17

Na legalább tudom, hogy nem csak nálunk van személyiségzavaros, mániákus a családban.

1 nincs jobb dolga

2 valami zavar van a lelkében, amit rád vetít

Tudod másban mindig könnyebb az ilyennek a hibát megtalálnia keresnie mint magában. Nekem a sógornőm ilyen. Talált rajtam egy fogást, nekem nem is köszön semmibe vesz. De tudom, hogyha megfusztrána evvel az nem az ő hibája lenne hanem az enyém, mert hagyom magam zaklatni. Mindenki a saját érzéseiért felelős. A lány engem is megfenyegetett, hogy megver meg hasonlók. Mondjuk nálunk sejtem, hogy miért utálkozik, de ahhoz semmi köze. Ha olyan lennék mint ő, jól orrba vágnám, és mondanám neki, na nyuszifül, mostmár van okod arra, hogy utálj.

Szerintem a tesód személyiségzavaros, ráérős hülye ........ Nem tudsz vele mit kezdeni, csak azt tudom tanácsolni, hogy ne lássa rajtad azt, hogy ki vagy készülve idegileg, mert az csak felspanolja és jobban fogja csinálni a színjátékot. Sejtem, hogy min mehetsz keresztül... De ne aggódj, a húgod majd megkapja a sorstól a büntetését. De téged ne az éltessen, hogy azt várod, hogy mikor. Éld boldogan az életed, ne törődj senkivel. Isten malmai lassan őrölnek, és nem felejtenek. Isten nem ver bottal. Hidd el, erre már példát is tudnék mondani az én életemből is. Pedig még csak 28 éves leszek. A fagyi mindig visszanyal.

21. a0c1361e44 (válaszként erre: 20. - 4244093cd0)
2012. aug. 12. 14:14
Már nekem is ez jutott eszembe:)
20. 4244093cd0 (válaszként erre: 15. - Nőci1)
2012. aug. 12. 14:12

Most akkor nem az a gáz ,hogy sérteget,hogy zaklat,hogy minden alkalmat kihasznál hogy bántson,hanem az,hogy önigazolj ,hogy te nem is vagy kövér,vagy az vagy ,de nem tehetsz róla??:))))

Anyám.....lassan tényleg nem értem a nőket.

Tudod mit ,kövér vagy,disznó vagy ,foggyá' le.

Akkor nem lesz alapja ledisznózni .:)))

19. a0c1361e44 (válaszként erre: 15. - Nőci1)
2012. aug. 12. 14:12

Nem, a génekbe nincs belekódolva a kövérség, hanem kövérre esszük magunkat vagy betegek vagyunk.

A fotóid alapján nem vagy kövér max. telt, de ha zavar, akkor mozogj (heti 3x1 óra), egyél egy kicsit kevesebbet (valamelyik étkezésedet csökkentsd le), valamint elhagyhatsz valamit pl. cukor. Hidd el lemenne. És a háziorvostól kérj egy beutalót laborba, ahol esetleg megnézik a pajzsmirigyedet is.

2012. aug. 12. 13:30
Sztem a testvérednek saját magával van a legnagyobb problémája. Hiába van meg mindene, önértékelési gondokkal küszködik, valószinüleg depressziós is emiatt, a saját negativitását vetíti ki a világra, ezért utál mindenkit, gonoszkodik, és ezt rajtad vezeti le. Sajnos ezellen nem tudsz tenni, bármit csinálsz, ugyis te leszel az ellensége. az ő fejében kellene rendet rakni, nem ártana neki egy pszichologus...
17. 26092879c1 (válaszként erre: 15. - Nőci1)
2012. aug. 12. 13:11
Rossz hozzáállás, nem támogatandó! :)
16. 26092879c1 (válaszként erre: 14. - 67ba0d2361)
2012. aug. 12. 13:10
Nem. Igen, valami.
15. Nőci1 (válaszként erre: 13. - 26092879c1)
2012. aug. 12. 13:02
Én sem tehetek arról a génjeinbe bevan kodólva vastag csontozat és az hogyha eszem egy szendvicset rám rakódik fél kiló!! Ha valakinek 100.kg os szűlei vannak,és visszamenőleg is csöcsös ,segges rokonai vannak,nagyon ritka ha tudja tartani a kilókat,ha csak nem Rubint Réka :-) Már születésemtől én is megpecsételődtem,ha akartam ha nem. Miért van,van olyan barátnőm aki 3x többet eszik,mindig nasizik és sovány,de nagyon, sőt már tápszert kap,hogy hizzon,mert 46-kg ,több nemtud lenni. Szerintem a génekben van minden,és erről nem tehet senki,mint arról sem ki hova születik vagy milyen bőrszinnel.
14. 67ba0d2361 (válaszként erre: 13. - 26092879c1)
2012. aug. 12. 12:48
A melegek nem önként választanak?? Vagy valaki kényszeríti őket??? :P
13. 26092879c1 (válaszként erre: 1. - Nőci1)
2012. aug. 12. 12:45

"mindenkit véd az állam, a melegeket a romákat és a dundi nőket ki védi meg?"


A dundiság/soványság választható, a másik kettő nem.

12. 4244093cd0 (válaszként erre: 11. - Nőci1)
2012. aug. 12. 12:27
Miért érdekel ennyire ,mit gondol rólad?
11. Nőci1 (válaszként erre: 6. - 6b006fc769)
2012. aug. 12. 12:24
Nem tudok költözni,hisz minden ideköt,van egy autista fiam ,nem tudom megtenni ,hisz itt van melettünk az intézmény ahova járunk minden nap! Nem ér a lakásom semmit ,hisz sima panel,kéne ráfizetni költözés stb egyedül beteg gyerkkel nem megy. Arra gondoltam elmegyek egy ingyenes jog segély szolgálatba,hátha tudnak valamit mondani.Egyre szeretnék rá jönni,miért csinálja,hisz mindene megvan,férje dobja haza a sok pénzt,oda megy ahova akar,nincs beteg gyereke,miért? Miért undorodik,utálja,le disznózza a nőket?? Ráadásul nagyon hizik,ő is hisz a vér nem válik vizzé,genetika ő génjei is hízásra hajlamosak .
10. globus
2012. aug. 12. 11:40

A fotóidon nagyon csinos vagy.

Elképzelhető, hogy valami más gondja van veled, amely miatt ő háttérbe szorítottnak érzi magát, nem tudja megoldani, ezért téged hibáztat. Kötekedik.

Ne törődj vele, nézd levegőnek a próbálkozásait.

9. a0c1361e44 (válaszként erre: 7. - Nőci1)
2012. aug. 12. 11:38

Ha nem akarjátok, hogy teljesen bekattanjon, akkor SOS dokira van szüksége.

Olyan érzésem van, mintha alzheimer kóros lenne, bár ők csak ragaszkodnak az elképzelésükhöz és nem gonoszak.

Tuti, hogy van valami agybaja.

Szegény!

És szegény ti!

8. 4244093cd0 (válaszként erre: 7. - Nőci1)
2012. aug. 12. 11:36

Én azt gondolom,hogy a gyűlölettel nem kell,nem lehet mit kezdeni.Az ha nem foglalkozol vele,nem meghunyászkodás,hanem bölcsesség.

Egyszerűen nézd levegőnek ,ne írj,ne válaszolj neki,ne köszönj,ne beszélj vele semmilyen módon.

Ha szükséges töröltesd az oldalaidat minden közösségi portálon,ha nem akarod ,hogy "megtaláljon " a sértéseivel.

Vagy kezeld humorral a kritikáit.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook