Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valaki tud ebben a témában segíteni, tippet adni? fórum

Valaki tud ebben a témában segíteni, tippet adni? (beszélgetős fórum)


1 2
7. Nőci1 (válaszként erre: 4. - A0c1361e44)
2012. aug. 12. 11:21
Az a baj,senki nem tud rá hatni!! Szóval azt mondjátok húzodjak meg? Viszont azt vettem észre ,minnél jobban befogom annál jobban vérszemet kap és támad,mindig avval jön külömben ,van egy 120 kg-férje,rám küldi :-( Ezt üzengeti facebokon :-( Sajnos abba diliztt bele azt halottam mástól, hogy fél megöregszik,kislánya mondja 2 órával elöbb felkell kellni,hogy kitatarozza magát,mert smink nélkül nem megy utcára,stb.. Sajnos télleg mindig a kilókkal volt elfoglalva,hisz malackarúnak hivott világ életében,mindig lenézte a nőket akik kövérek. Van egy barátnőm,épp szülés után találkoztunk vele pár éve,mikor jóban voltunk erre,azt mondta a húgom nekem,milyen undorítóan befolyt a kocsiba a zsiros disznó,nem ad magára,erre mondtam neki te pár hete szült!! Erre azt mondta ,és akkor sem hízhat meg,egy nő,na akkor látom valami nem stimmel :-(((
2012. aug. 11. 21:14
Teljesen nem normális. Több megoldás van szerintem, az egyik, hogy feljelented és kiharcolod, hogy elmeorvos megvizsgálja, ilyen viselkedéssel biztos, hogy nem épeszű, tehát kezelhetik ill. távoltartást kérsz. A másik, hogy baromi messzire költözöl tőle. Van még az is, hogy lemész a szintjére, csak ott nyilván megver a rutinjával.
5. trapiti (válaszként erre: 3. - Nőci1)
2012. aug. 11. 19:25
Ha évek óta tart és sehogyan sem tudod megoldani, én elgondolkoznék a költözésen is... ha messze lennétek, nem tudna ennyit bántani.
2012. aug. 11. 19:23

Szerintem sem a súlyról szól. A testvéred bolond. Ne haragudj!

Egy felnőtt ember csak akkor tesz ilyeneket, ha nem százas.

Ha veszélyezteti a testi épségeteket, akkor fel kell jelenteni, de egyébként tényleg az a legjobb ha nem foglalkozol vele és elkerülöd.

És valakinek, aki hatással van rá el kellene vinni orvoshoz. Tuti valami gond van a fejébe.

3. Nőci1 (válaszként erre: 2. - Trapiti)
2012. aug. 11. 19:23
Igen ezt mondják többen,de az a baj egy kerületben lakunk és sajnos egymásba botlunk,ha akarunk -ha nem!! Életem végéig fogok menekülni,kerülgetni stb... Mindenre van tanúm,amit eddig kijelentettem :-( Vagyis bizonyítékom.
2. trapiti (válaszként erre: 1. - Nőci1)
2012. aug. 11. 18:55

Szerintem ennek semmi köze ahhoz, hogy melyikőtök hány kiló... :(

Ha konkrétan kárt is okoz, amit tudsz bizonyítani, akkor tehetsz bejelentést a rendőrségen,, bár ha megtudja, biztosan bosszút áll :(

A legjobb amit tehetsz szerintem, hogy messzire elkerülöd.

2012. aug. 11. 18:37
Szeretném a tanácsotokat kérni és talán ti látjátok a megoldást? Van két fél testvérem,az egyik a ki nő 35-éves és egy 32-éves férfi. Soha nem voltunk jó testvérek,hisz anyánk nem össze boronált hanem amennyire csak lehetett szétszedett,persze ebben a pénz is szerepet játszott hisz,nekem egyszerű szegény apám volt az övék viszont gazdag! Lényeg! KB 5-éve megszakadt a húgommal a kapcsolatunk,egyszerűen kirobbant egy vita nem tudtuk kezelni ő (nem tudtam elmenni karácsonykor enni hozzá,mert eljegyzésre voltam hivatalos,persze potóltam volna másnap,volt ajándék stb...)kijelentette nem vagyok a testvére és kész onnantól ellenségnek tekint. Nem is érdekelt a dolog,mert soha nem értette meg fáradt vagyok,hisz ő otthon ült egész nap unatkozott legnagyobb baja ,mit hol vegyen meg,melyik Zara boltban amíg én dolgoztam,hogy eltartsam a gyerekeim,estére nem volt kedvem még ,dumcsi és nevetni ,hisz ott voltak vannak a gyerekeim akiket elkel látni és a háztartás,szóval nem bántam meg,dobott. 4-gyermeket szültem még 3 -gyermekkel is mindig 52 kg voltam(nem voltam boldogabb,mint most) ,de ahogy teltek az évek és jött a 4.gyerek igen meghíztam nem lettem olyan kövér,de van rajtam hús!! Húgom mindig cingár alkat volt,igaz lóg a hasa amióta szült,egy gyermeket,de mit érdekel engem,hisz szerintem a nőt a boldogságot nem kilóban mérik!!! Engem nem érdekelt soha ki hány kiló,mert ha valakit szeretek kövéren is szeretem vagy épp nem kedvelem. Húgom paranoiás lett,azt hiszi irigylem az alakját (lányommal versenyzik aki 24 -éves,) és sajnos ezt mondja is mindenkinek boltosnak,patikában,postán, bárhol stb... Ott tartunk,leveleket irkál nekem milyen Miss Röfi vagyok,bántja a kisfiam ,hogy rálép a csöcseire olyan kövér,mindenkinek elhord mindennek,mindennap bánt valamivel vagy épp szétszedeti a kocsim,valami suttyó alkesszel. Az Iwiwről már töröltem magam,mert minden nap feltett egy malacot vagy gusztustalanságodt írt rólam ,( Most takarítok,mert ezt hozta az élet,evvel is naponta gunyól ,engem csicska vagyok szar ember) mit lehet evvel a nővel tenni,mindig fenyeget van annyi pénze egyszer sötétben leszúrnak. Nem bántom,nem irok neki vissza,mindenki azt mondja be kattant,de ma már ott tartunk,ha vezetek és épp velem jön szembe ordítja nekem , vezet a malac,na most kis kerületben lakom engem ismernek, zavar ez a viselkedés! Tudom magát minősíti le,hisz buta iskoláját is megvette,annyi mindent tudok róla,soha semmivel nem éltem vissza, de már ez nem állapot! Pár héttel ezelőtt elmentem a lakásába,hogy rendezzem a dolgot,mondtam neki tudom már nem leszünk jó testvérek,de legalább ne gyűlöljük egymást ne utálkozzunk stb,kértem ha utcán találkozunk köszönjünk egymásnak és a két gyermek övé és enyém ha játszón találkozik hagy játszanak akkor ,bele egyezett mondta többet nem bánt,másnap kezdődött elölről minden .Postaládám szétszedi,azért kellett iskolát váltani a gyereknek ,mert az én gyerekem folyton bántotta hülyézte stb..... Már lassan 5-éve tűrök,hallgatok ti mit tennétek szerintetek sincs élete egy 72-kg nőnek aki szingli és 41-éves? Boldog vagyok,szeretem a gyerekeim,de már kiakaszt ez a nő,öcsém is sokat panaszkodik miket mond ,rólam és sajnos róla is pletykál,de lassan ott tartunk nyíltan a boltban nekem fog jönni ez a beteg nő!! Hova forduljak,hisz mindenkit véd az állam,a melegeket a romákat és a dundi nőket ki védi meg? Ez már becsület sértés,soha nem csaltam meg a férjem,mindig normális életet éltem ,nem iszom nem dohányzom! Nők ,asszonyok,lányok szerintetek is csak a csont sovány nők a szépek? Megteheti valaki ennyire megaláz minden nap? Habár most már ő is szépen hízik,eltünt az arca kezd tokásodni és hát már ős is 68 kg-de mit érdekel engem,de elegem van a beszólásokból,szerintetek van ebből kiút? Minden válasznak örülök ha csak buzdító az is valami,persze lehet lesz olyan aki kinevet ez ügyben,én is ezt tenném ,de ez már sajnos komoly. Köszönöm a segítséget mindenkinek :-)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook