Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valaki használta már az anionos tisztasági betétet? fórum

Valaki használta már az anionos tisztasági betétet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
65. MsMonk
2009. nov. 9. 13:21

Sziasztok:)

Én is regisztráltam már és azok akik vettek tőlem és kipróbálták nagyon meg vannak elégedve és vissza jönnek venni:)

Magam túl vagyok már 3 nőgyógyászati műtéten és minden menszesz problémákat okozott most viszont semmi gondom nincs!! Most vették ki az egész pajzsmirigyemet és azóta(3hónapja) 9 napig van meg és rettenetesen fájt de most gyógyszert sem kellett bevennem!! engem meggyőzött és remélem mindenkinek ilyen jó tapasztalatai lesznek:)

2009. nov. 3. 11:53
Én tegnap ismertem meg ezt az ainonos betétet, és folyamatban van a regisztrációm. Most vadászom a netet az infókért :). Ezt a dm-es dolgot köszi, megnézem. Én tegnap úgy hallottam, hogy 20 évre levédték a jogot a speciális anionos rétegre. Így elvileg más termék nem tudja azt a hatást, hogy a bacik nem tudnak felszaporodni.
2009. nov. 3. 10:23
Nekem a dm-es is bevált.Tényleg elfedi a kellemetlen szagokat.
62. gaby70
2009. nov. 2. 19:20
nekem sem fájt a hasam,pedig azelőtt szenvedtem tőle!nagyon hatásos!
2009. okt. 31. 19:30
Nekem nagyon bevált (az eredeti termék)! A napokban próbáltam ki második alkalommal (menzesz alatt) és görcsök nélkül vészeltem át a napokat! A ragasztójáról csak annyit,hogy szerintem semmi gond nincsen vele, ragad ahogy kell. Vettem az említett magyar utánzatból is, hogy összehasonlítsam a kettőt. Csak annyit mondok, hogy baromi gagyi és ugyanúgy műanyagból van, mint a többi olcsó silány minőségű termék. Szóval nem légáteresztő. Maradok inkább a drágább, de sokkal jobb minőségűnél, amiből kevesebbet kell használnom és tudom, hgy hatásos!
60. simple (válaszként erre: 56. - Gummy)
2009. okt. 29. 18:01
Nekem az egyok oldalra volt bedugva a betétek mellé. Rajta van hogyan kell használni.
59. Gummy (válaszként erre: 58. - Szöszipanna)
2009. okt. 29. 16:58
Ahha! Akkor már értem. Én még csak 1-et használtam el, de ennyi elég is volt belőle a ragasztó miatt.
2009. okt. 29. 15:43
Nekem a 3. betét után volt egy zacsiban. Rajta van minden hogy hogyan kell.
57. zebracsikó (válaszként erre: 56. - Gummy)
2009. okt. 29. 15:34
Benne van a csomagolásban a betétek mellett.
56. Gummy (válaszként erre: 55. - Szöszipanna)
2009. okt. 29. 14:50
Én is néztem a tesztet, de hol van? Mit kell vele csinálni?
2009. okt. 29. 12:15

Sziasztok!

Ma vettem én is DM-est, sajnos most csak ezt engedhetem meg magamnak. Tényleg kicsi a ragasztója, de ez van. Jó hogy van benne teszt is, kíváncsi leszek rá.

Ezt be kell e nedvesíteni a használat előtt??

54. simple
2009. okt. 29. 09:05
Ne nekem is sikerült már felderítenem és vennem. A ragasztója tényleg nagyon gáz. Viszont jó hogy még a tisztasági betétek is egyenként be vannak csomagolva. És az érzés az valami fantasztikus, leírhatatlanul jó. Mintha nem is lenne ott semmi, illetve mégis, nem is tudom hogy mondjam valami eszméletlenül puha és kellemes érintés. Nem tudom mihez hasonlítani, de ilyet még ezelőtt nem éreztem.
2009. okt. 28. 15:12
Nekem viszont nagyon bevált a DM-es. A ragasztója igaz, hogy nem a legerősebb, de nekem ez még nem okozott kellemetlenséget.
52. Gummy
2009. okt. 28. 15:07

Szerintem nagyon ócska. (az eredeti is és a DM-es is). Mindegyiket próbáltam, hát ennyi pénzért minimum hogy normális ragasztót raknak rá. Emiatt utálom. Ahányszor vécézek, mindig kiesik, és ha vissza akarnám ragasztani, már nem lehet.


De akár mennyi folyadékot is zselésít, én nem szeretném hogy 1 dl-nyi zselé cuppogjon a lábam között. Inkább kicserélném.

2009. okt. 28. 15:02

Sziasztok!

Az eredeti betét 12 óráig is használható,1 dl folyadékot elzselésít, még a szánya is pamut, nem görcsölsz tőle és tele leszel energiával( még azokon a napokon is).A DM-es ezeket nem tudja!!!

50. zebracsikó (válaszként erre: 47. - Mandulaszem)
2009. okt. 20. 21:24

egyetértek.

Ugyanígy:

ma már rengeteg laktacidos intim mosakodó gél van, pedig az első -tudtommal- a Lactacyd Femina volt.

Ma meg már a Niveától kezdve minden kozmetikai cég gyártja.


Ami ajelen helyzetben jogtalan, az egyedül a logo használata!

49. s700 (válaszként erre: 47. - Mandulaszem)
2009. okt. 20. 21:12
Teljesen igazad van!
48. mandulaszem (válaszként erre: 47. - Mandulaszem)
2009. okt. 20. 20:46
legalábbis nálam.
47. mandulaszem (válaszként erre: 45. - Gaby70)
2009. okt. 20. 20:46

Megértem a problémád.


De most picit te is érts meg minket:

pl. narancslé


Valaki csinálta először rostos, dobozos kiszerelésben, de aztán többen is elkezdték csinálni és hiába van sokféle, lehet, hogy a "kitaláló" terméke a legdrágább, így inkább megveszik a kp.kategóriát.

Sajnos a mai világban mindenki figyel az árakra. Én még így is sokallom 20 db betétért a 750 ft-ot, nemhogy az 1100-1200.-.

És hidd el, egyre több konkurencia fog megjelenni anionos betéttel és akkor is az ár fog dönteni.

46. simple (válaszként erre: 44. - Mandulaszem)
2009. okt. 20. 12:22
Köszönöm szépen! Ma nem tudok elmenni, de holnap igen! Majd írok, kaptam-e.
45. gaby70 (válaszként erre: 43. - Gaolka)
2009. okt. 20. 07:23
Utánanéztem: A világon először a „ Love Moon “ betétekbe lett beépítve a szabadalmazott anionos felület, ami akár 5000aniont/cm3 képes aktiválni 12 órán keresztül. A jól bevált jin - jang elv lett felhasználva, egy új, biofotonos szinten, amelyben az anionok aktiválásában a főszereplők a lábak. A lábak súrolódása örvénylő energiát okoz és aktiválja a szellemtest holografikus leképzését, amely ezután megújítja először a szellemi és utána a fizikai öngyógyító képességet is. A másik fontos tulajdonsága a csakrák és a kundalíni harmonizálása, energetizálása.betétek nem csak semlegesítik a baktériumokat és a kellemetlen szagokat, de magasfrekvenciájú rezgésükkel likvidálják a parazitikus mikroflórát, segítve a húgycső, húgyhólyag, nemi szervek védelmét a fertőzésekkel szemben főleg a menstruáció, a terhesség alatt, elvetélés, szülés és különböző altáji műtétek után. Nőknél, férfiaknál egyaránt segít megoldania a végbélproblémákat.
44. mandulaszem (válaszként erre: 42. - Simple)
2009. okt. 20. 00:01
É bp-n vettem, kökitől nem messze. Esetleg telefonálj előtte oda és akkor nem mész feleslegesen. Majd írj, sikerült-e.
43. Gaolka
2009. okt. 19. 20:16

Egyébként nagyon menő dolog mindenféle nagy szavakat használni, mint "anion", meg "bifidusz esszenzisz" stb., csak sajna fogalmam sincs mi az.


Pl. az anionos betétről olvastam, hogy mindenre jó, már csak az hiányzik, hogy helyettem takarítson vagy főzzön. De hogy kerül a betétbe anion? Mi az? Még elképzelni sem tudom. Én már csak ilyen vagyok.

42. simple (válaszként erre: 41. - Mandulaszem)
2009. okt. 19. 19:58
Nem, mert járok rendszeresen dm-be vásárolni, de még egyik üzletben sem láttam ilyet. Nem mindenhol van azért kérdeztem.
2009. okt. 19. 12:31
Csak a dm forgalmazza, így bármelyikben meg tudod venni:)
40. simple (válaszként erre: 39. - Mandulaszem)
2009. okt. 18. 23:35
Melyik dm-ben vetted? Mert én is keresek,szeretnék venni.
2009. okt. 18. 23:34
Vettem a dm-ben és össze sem hasonlítható egy átlag tisztasági betéttel. Egyenlőre ez kielégíti az igényeimet, nekem bejön:)
38. gaby70 (válaszként erre: 36. - Zebracsikó)
2009. okt. 17. 18:35
igen,üzletileg vagyok érdekelt:-)
37. simple (válaszként erre: 27. - Zebracsikó)
2009. okt. 16. 20:07
Köszi, megpróbálom én is felderíteni,talán holnap. Remélem kapok,mert nagyon érdekel.
36. zebracsikó (válaszként erre: 35. - Gaby70)
2009. okt. 16. 19:50

üzletileg érdekelt vagy, hogy így utánajártál??

:)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook