Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valaki használta már az anionos tisztasági betétet? fórum

Valaki használta már az anionos tisztasági betétet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
95. Krisztine2 (válaszként erre: 94. - Zsuzso100)
2010. ápr. 28. 08:23

Én a másikat a V@terán rendeltem,és csak 750Ft volt egy csomag:)

Van ahol 1300-1500Ft-ért árulják.

94. zsuzso100 (válaszként erre: 93. - Ditke1978)
2010. ápr. 27. 21:18
Ja, a másik fajátra gondoltam.
93. Ditke1978 (válaszként erre: 91. - Zsuzso100)
2010. ápr. 27. 16:17
A DM boltokban kapható!
2010. ápr. 26. 08:26

sziasztok

én is vettem dm-ben.

A tesztet próbáltam, szerintem nem sem kamu. Egy ici pici elváltozást mutatott nekem, olyan színe lett mint a második négyzetecskének balról jobbra haladva, és amúgy valóban éreztem előtte, hogy lent rakoncátlankodik valamit, de remélhetőleg el is múlt.

Csak az ilyennel az a kérdés, ha valakinek nagy elváltozást mutat akkor mi van? Menjen dokihoz, hogy xy betétben csináltam egy tesztet és...? :S


Szerintetek én mit tegyek, hogy azt jelezte egyhe van?

Mivel amúgy lent nem érzek semmit, azt gondoltam, hogy majd max csinálok egy kis hüvely öblítést tejsavval... De meg arra gondoltam, hogy azért mondjuk csalóka lehet, mert ha pl nem rég volt az ember lányának előtte nemi aktusa, akkor bizony elszineződhet, hisza fiúk cucca más ph értékű mint mi... ezt szerintem rá kellen írniuk.


Én holnapra nem várom a menzimet... örülnék ha nem jönne meg :D és csak úgy 9 hónap múlva próbálnám ki ez a betétet, de kicsomiztam és egyenlőre annyit láttam, hogy a ragasztója tényleg kicsit furcsa, de mintha tényleg puhácskább, simogatóbb lenne az anyaga.


ÜDv

91. zsuzso100 (válaszként erre: 90. - Tina68)
2010. ápr. 24. 15:00
Talán kipróbálnám, Győrben hozzá tudok valahogy jutni?
90. tina68
2010. ápr. 24. 14:05

Sziasztok!

Többen írtátok, hogy MLM vagy DM? És azt is, több hozzászólásban olvastam hogy egyértelműbb miért drágább az MLM-es betét. Nekem az a véleményem, hogy ha valami jó és működik akkor azt elkezdik lekoppintani és alá menni az árral. Nem próbáltam a DM-s betétet, mert engem meggyőzött az MLM-es nagyon! Az édesanyámat 15 évesen méhnyakrák miatt vesztettem el! Mindkét lányom menstruál és jómagam is közel 30 éve. Én megrögzött tampon felhasználó voltam és bizony amikor a nőgyógyászom elmondta, hogy a hüvelyszárazságom egyértelműen ennek köszönhetem akkor megijedtem. Ekkor talált meg a menstruációs betét, és elmentem megnézni miről is van szó. A bemutatón megrökönyödve tapasztaltam, hogy az általam prémium márkásnak vélt terméket amit a lányaimnak vásároltam mennyire "lenyomja" ez a termék. nekem nem az ár játszotta a döntő szerepet, bár megjegyzem, nem drágább mint bármelyik másik, ha utánna számoltok. és még egy észrevétel. Itt mindig megkérdezik mennyire vagyok megelégedve, a dm-ben nem, és visszavásárlási garancia van, a dm-ben nem. Stabilizálta a mennyiségét a menstruációmnak, a lányomnak elmúlt az ájulásközeli görcsös hasfájása, a kisebbiknek pedig az anion az állandó "túl pörgését" normalizálta!

2010. ápr. 19. 18:24

Sziasztok!

Én próbáltam a love moon betétet, de sokkal többet vártam tőle, mint amit nyújtott. Azon kívül, hogy 1 nappal lerövidtítette a mensi időtartamát, mást nem tapasztaltam. Sőt bizonyos tekintetben gyengébb minőségünek találtam, mint a hagyományos always betétet.

Nekem nem jött be. :(

2010. ápr. 19. 14:24

Gyerekek!


A teszt nem kamu, mert ha normális nem változik el, max egy kicsit világosodik.

Ha baj van akkor viszont jól besötétedik.

Nyállal ki lehet próbálni, attól be kell sötétednie. :).

87. Krisztine2 (válaszként erre: 85. - Zsuzso100)
2010. ápr. 17. 13:54

A teszt szerintem kamu...

Nekem sem válltozott a színe...

86. Krisztine2 (válaszként erre: 85. - Zsuzso100)
2010. ápr. 14. 20:26
Én még nem csináltam meg mert mensi alatt nem lehet.De kíváncsi vagyok rá nekem milyen lesz.Majd megírom.
2010. ápr. 14. 20:21
Tudjátok, mi a fura a dm-essel. Nekem semmit nem változik a csík színe, és erre írja, hogy enyhe elváltozás. Nektek milyen színe van?
84. Krisztine2 (válaszként erre: 83. - D879a0c5b4)
2010. ápr. 14. 18:49

Nincs mit:)

Tényleg jó:)

83. d879a0c5b4 (válaszként erre: 82. - Krisztine2)
2010. ápr. 14. 18:48

Köszi!

Én is ki akarom próbálni, azért kérdeztem :)

Remélem beválik nálam is :)

82. Krisztine2 (válaszként erre: 81. - D879a0c5b4)
2010. ápr. 14. 18:34

Dm.

(Biointimo)

81. d879a0c5b4 (válaszként erre: 80. - Krisztine2)
2010. ápr. 14. 18:29
És hol vetted? mlm vagy dm?
2010. ápr. 14. 17:58

Sziasztok!


Én eddig nem hittem az aionos betét hatásaiban.

Nekem mindig is nagyon görcsölt a hasam amikor megjött.Ma is ez volt,levertség,hasfájás stb...

Gondoltam kipróbálom ezt a csoda betétet nekem már ugyis mindegy...

Csak egy valamit bánok:hogy nem elöbb vettem:)

Elmúltak a görcseim!

És jobban érzem magam:)

Nem tudom hogy a benne lévő anion hatott,vagy pszihéssen hatott rám,a lényeg az hogy a betét tényleg jó:)

2010. ápr. 13. 12:14

Sziasztok!


Miért kéne bármelyiknek hamisnak lennie. Mindegyiket ugyanugy gyártják és a hatása is azonos.

Mindenki azt veszi amelyik neki szimpatikus.

Az MLM egyértelmű, hogy miért drága, nem?

2010. ápr. 13. 09:40

Sziasztok

egy kirpóbálás erejégéig érdekelne engem is ez a betét, hogy milyen érzés, stb...

Amúgy vaterán is találtam... ha MLM elvileg nem lehetne, no de nekem ez nem gond :D

De azért előtte én is megnézem a helyi dm-ben mi van hasonló...


Azt kérdezném , hogy mi a különbség a love moon és crystal nevezetű között, melyik az eredeti? A crystál már egy konkurencia, az az olcsóbb a vaterán...


ÜDv

77. ledoa
2010. márc. 7. 16:06
Sziasztok,ismeri valaki az Edera termékeket?
2010. márc. 1. 20:57
van a dm-ben 700ft körül mlmes akármiben meg 3000Ft.
75. Gummy (válaszként erre: 64. - Kutyorgoka)
2009. nov. 25. 19:41

Az, hogy 20 évre levédették, az egy dolog.


Nemrég láttam az egyik kínai boltban olyan cipőt, mi úgy néz ki mint az MBT-s billengő cipők.

Az MBT-ről és a Ryn-ről csak annyit, hogy kb fél év alatt ez a 40.000 ft-os papucs szinte teljesen kiegyenesedett, és nem billeg. Úgyhogy a kínai is ér ennyit (ha nem többet), és olcsóbb. :)

74. MsMonk
2009. nov. 17. 20:39

Sziasztok!!

Szeretnék elnézést kérni mindenkitől akit esetleg megsértettem!!

Az üzletet nem itt szerettem volna csinálni nyilván nem is lehet mert ez egy fórum és nem személyes kapcsolat teremtési lehetőség!!


Nagyon örültem hogy megtaláltam ezt a betétet mert tényleg nagyon jót tesz és én csupán(aki mostanában tényleg sok mindenen keresztül ment) szerettem volna átadni jó tapasztalataimat és rettentő boldog voltam, hogy megoszthatom ezt veletek!

Nem azt írtam ki hogy ennyi meg annyi a betét és a következő címre kell jönni vásárolni!!

Még egyszer sajnálom, hogyha valaki félre értette a kiírásomat!!

És megjegyzem én sosem tettem senkire ilyen sértő megjegyzéseket főleg nem arra akit sosem láttam csak olvastam három szót tőle!!

További szép estét!!!

73. simple (válaszként erre: 72. - Zebracsikó)
2009. nov. 17. 19:55
Hagyd, úgysem fogja fel. Egyébként megint kirakták ahogy látom. :-)
72. zebracsikó (válaszként erre: 67. - 6464b81de3)
2009. nov. 17. 19:01

az a reklám, ha valaki saját anyagi haszonszerzésből bíztatja afórumozókat,hogy vegyenek tőle/rajta keresztül betétet.


Az, hogy elmondtuk, melyik drogériában lehet hasonló terméket kapni, az nem reklám.

2009. nov. 17. 09:44
Oké. Csak épp a 67-es sorszámú észlény, kötözködésből írt. Nem pedig egy értelmes hozzászólás érkezett tőle. Kössz a véleményt sead88. Csak azt nem értem, hogy miért olvasol betétes fórumot, ha már a tv-t is elkapcsolod?
2009. nov. 17. 09:33
Ekkora business ez a betétes dolog, hogy már ilyen fórumon arról beszéltek? én már akkor elkapcsolom a tv amikor reklámozzák. Mert mikor eszik az ember? amikor ilyenről reklámoznak. Na megyek innen.
69. 6464b81de3 (válaszként erre: 68. - Simple)
2009. nov. 17. 09:22

Oké!


Gratulálok! Tényleg egyszerű vagy! :D

68. simple (válaszként erre: 67. - 6464b81de3)
2009. nov. 17. 09:05

64-es első mondata az volt hogy "sziasztok".

Szerintem a köszönés nem reklám.

2009. nov. 17. 09:02

Mi számít reklámnak? Kérdem én? Ha végigolvasom a beírt szövegeket, akkor ilyeneket lehet olvasni, hogy DM, stb.. (ez nem reklám???)!! Csak szelektálva törlitek a regisztrációkat?


Ha ezen az oldalon nézem a 64-es sorszámút,akkor az írójának az első mondata már nem számít reklámnak?? Nagyon Érdekes!!


De valakinek már a normális vélemény nyilvánítása miatt is törlitek a regisztrációját!??


Gázosak vagytok!

2009. nov. 14. 19:14

én is vettem a dm-ben azt az utánzatot, de vakaróztam tőle, mint állat, mert allergiás vagyok a műanyagra.

inkább megpróbálom az eredetit mert úgy hallottam az nem műszálas.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook