Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon miért naivak a nők? fórum

Vajon miért naivak a nők? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
8. 39694c0c70 (válaszként erre: 5. - 6b006fc769)
2012. márc. 2. 17:24

Miért olyan nehéz visszaemlékezni arra az időre, ami a pocsék kapcsolat előtt volt?

Akkor is csak volt valahogy! :)

És ez a kapcsolat - még ha pocsék is - csak kialakult valahogy! :)

Miért jobb egy pocsék, kapcsolat is, mint az egyedüllét?

Miért kell megvárni azt, hogy valami tragédia történjék?

Miért csökkentik az esélyeiket - az idő múlásával - ezek a csalódott nők?

7. Hello Titti (válaszként erre: 1. - 39694c0c70)
2012. márc. 2. 17:22
mert félnek lépni...nagyon sok nő nem mer kilépni abból amibe benne van...inkább ostorozza magát tovább :S
6. 39694c0c70 (válaszként erre: 3. - Suesue)
2012. márc. 2. 17:21
Miért kell jobban félni az átmeneti egyedülléttől, mint egy alkalmatlan társ lelki, vagy fizikai terrorizálásától?
2012. márc. 2. 17:21

Mert azok akarnak lenni.

Nem látnak, mert félnek az igazságtól, ha látnak, bízni akarnak abban, hogy változni fog.

Félnek attól, hogy mi lesz velük egyedül, félnek attól, hogy nem tudnak majd boldogulni és attól, hogy nem kellenek majd senninek, vagy ha mégis, az sem lesz jobb. Valamint attól is, hogy a megszokott játszmáik helyett másikakat kell megtanulniuk.

2012. márc. 2. 17:20
:D Én spec. nem vagyok naív. Sokszor hívnak kisCsabinak, nagypapám után (Isten nyugosztalja).
2012. márc. 2. 17:18
Sok esetben félnek bármilyen változástól.
2012. márc. 2. 17:17

Nem tudom, de sajnos ismerek ilyen nőket.

Szerencsére az én kapcsolatom más. :)

2012. márc. 2. 17:15

Az a tapasztalatom, pontosabban számtalanszor olvasom, hogy felismerik a párkapcsolatban rejlő veszélyeket, a buktatókat és csapdákat a tanácsot kérők, de mégse fogadják meg azokat.

Mennek a saját fejük után, hivatkozva a szerelemre és egyebekre.

Látják, tapasztalják, hogy nem változik meg semmi, csupán az ígérgetések folytatódnak.

Ott maradnak egy olyan férfi mellett, aki vagy piál, vagy félrekefél, vagy féltékeny, vagy mihaszna-dologtalan, vagy kábítószerezik, vagy szerencsejátékokra költi az összes pénzt, aki durva, esetleg verekszik, vagy még a szexre is alkalmatlan.

Miért?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook