Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon miért álmodom rendszeresen azzal a fiúval, aki megkeserítette az életemet általános iskolás koromban? fórum

Vajon miért álmodom rendszeresen azzal a fiúval, aki megkeserítette az életemet általános iskolás koromban? (beszélgetős fórum)


jan. 12. 17:31
A kérdésedben benne van a válasz: "alázott, leköpött, gúnyolt, szivatott, néha meg is vert". Ez elég traumatikus élmény ahhoz, hogy csak úgy elillanjon.
8. globus (válaszként erre: 7. - Fülemüledal)
jan. 12. 09:24
Pontosan így.
7. fülemüledal (válaszként erre: 6. - Globus)
jan. 12. 09:02

Szerintem nem olyan egyszerű egy bántalmazott gyereknek felnőttként szembenézni a bántalmazójával. Mégis hogy?

- Hello, emlékszel, engem csúfoltál, miattad bőgtem hetekig, mi van veled, még mindig olyan szemétláda vagy, mint régen?

6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 12. 09:00
Azért ennyi ideig hurcolni egy kisiskolás sérelmet nem egészséges. Keresd fel az illetőt, beszéljétek át, hogy helyére kerüljön a dolog. Szerintem ennyi elég lehet. Ő bizonyára egy vásott kölyök volt, talán nem is emlékszik a történtekre. Olvass be neki, megkönnyebbülsz.
5. e43830bb33 (válaszként erre: 2. - Srcrss)
jan. 12. 08:54
Szerintem is. Nagyon mélyen megalázott, megbántott..Amin kívülről úgymond túlvagy csak éppen belül nem.
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 11. 20:46
Vele vagy róla?
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 11. 20:00
Lehet hogy stresszes ,nyugtalan vagy más okból,,és így jön ki rajtad,,vagy ebben a formában .
2. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 11. 18:58
Nem dolgoztad fel, azért.
jan. 11. 18:55

Több mint 20 éve volt. De havi 2-3x biztos vele álmodom. Nem, nem vagyok belé szerelmes, nem is láttam az elmúlt 20 évben csak 1x.

A suliban alázott, leköpött, gúnyolt, szivatott, néha meg is vert.


Rémálmok amikben szerepel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook