Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon meddig bánthat? fórum

Vajon meddig bánthat? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vajon meddig bánthat?

1 2
2015. márc. 21. 16:16
Egyébként elég nyomós oka szokott lenni, ha az emberek nincsenek jóban, nem tartják a kapcsolatot a családjukkal. Nem biztos, hogy szorgalmazni kell találkozást. Ebből sajnos elég nagy öngól lett most.
2015. márc. 21. 16:16
Fura a cikk elso mondata.
2015. márc. 21. 16:14

"A párom elkezdett bántani, közölte, hogy neki sosem leszek elég jó, mert a bátyja barátnője jobb, kedvesebb, okosabb, szebb! Hogy szerinte én bolond vagyok (gyenge az idegrendszerem, és nehezen viselem a stresszt), és hogy a csaj a család része, én pedig nem vagyok az."

Ekkor kellett volna összecuccolni és otthagyni a fenébe. Nem értem mért hagytad, hogy alázzanak...

2015. márc. 21. 16:01
Ameddig engeded.
2015. márc. 21. 14:32
Nyilván nem könnyű egy ilyen kapcsolaton túl lenni. Gondolom azért nem tudod túl tenni magad rajta, mert kedveled ezt a férfit. Ha nem éreznél iránta semmit, örülnél, hogy megszabadultál tőle. Szerintem keress mást, messziről kerüld el ezt a családot,mert ők se százasak. Minden ilyesmin túl lehet lenni. Csak idő kell hozzá. VAgy egy másik pár.
2015. márc. 21. 12:11

Csatlakozom. Ne menj a közelükbe se! és ezt az egészet hagyd magad mögött. Az érzelmeknek nem lehet parancsolni, de majd begyógyulnak a sebek! Addig szállj ki véglegesen ebből az egészből, amíg még tudsz!

Abba bele sem merek gondolni, ha gyereketek lenne mi lenne. Tuti kicsinálnának és még őt is elvennék. Ezt csak azért írom, le, hogy kicsit megijesszelek,mert ezek mindenre képesek azok alapján amit leírtál.

A legrosszabb hogy a párod sem neked hitt hanem a családjának.

Kitartást!!!

19. no_no
2015. márc. 21. 12:02

Hajlok rá, hogy zebracsikóval értsek egyet, nagyon fura történet, bár egyes részleteiben igaz lehet. Ha a férfi valóban így viselkedik, érdemes vele megszakítani a kapcsolatot.

Ami a címben feltett kérdést illeti, szerintem egyértelmű: semeddig. Az első gyanús jelnél tipli.

2015. márc. 21. 11:29

Csak én gondolom másként?? :O Csak én látok komoly pszichés zavart az írás mögött? Borderline személyiség most már paranoiával is megspékelve.


Muszáj lenne egy jó pszichiátert találnod!

2015. márc. 21. 10:31
Addig bánthat, amíg hagyod.
2015. márc. 21. 10:22

Anyám... Soha többet ne menj a közelükbe, és ha még egyszer megvádolnak bármivel is, jelentsd fel őket rágalmazásért...

Ez azért több a soknál. Azon a ponton amikor kulcsot kaptak a magánéletedhez el kellett volna küldeni őket a jó ..... .....-ba.

Sajnálom, hogy ez történt veled, én 4 évet áldoztam egy reménytelen helyzetbe.

Kitartás!

15. NomNom
2015. márc. 21. 10:17

Hogy tűrted el, hogy turkáljanak a holmid között és megmondják, hogy mit csinálj?

Abban a pillanatban kellett volna cuccolni...

2015. márc. 21. 10:09

Szerintem meg ők a bolondok.Örülj neki,hogy megszabadultál ettől a családtól.

A fiúval is szakítsd meg a kapcsolatot teljesen.

A barátaid,szüleid biztosan segítenek feldolgozni ezt a borzalmat.

Találsz majd egy normális férfit,aki megbecsül.

13. 4c1a787e8f (válaszként erre: 12. - Syria)
2015. márc. 21. 10:09

A dolgokat nem úgy dolgozza fel valaki, hogy úgy csinál, mintha nem történtek volna meg.. Azzal nem lesz feldolgozva, attól nem gyógyul meg senki. A gyógyulás egy fájdalmas út, sok munkával, és emlékezéssel, persze szakszerű, értelmes emlékezéssel... Egyrészt.


Másrészt, akik meg ilyeneket csináltak, nem lehet tudni, abbahagyják-e.. Azért ott adatok, taj szám, stb..


Nem azt mondtam, hogy reggeltől estig azzal foglalkozzon, csak tartsa szárazon a puskaport.

12. syria (válaszként erre: 6. - 4c1a787e8f)
2015. márc. 21. 10:00

Igen. Kapcsolatot azonnal és teljesen megszakítani, még pszichológus, ügyvéd bevonásával sem foglalkozni vele.

És vigyázni, hogy még egyszer ne kerüljön hasonló helyzetbe. Ez kemény lecke volt, azt gondolom, lehetett tanulni belőle.

2015. márc. 21. 09:52

Az egeszet kivagni... por elottem, por mogottem!

Kezd uj eletet. Arra sem erdemes az egesz, hogy ragodj rajtuk!

10. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1. - Roane)
2015. márc. 21. 09:51

Ez kemény lecke volt, de szerencsére észnél votál. Nem változik nem lesz jobb, sajnáld azt aki ebbe a földi pokolba belekerül utánad.


Kinn vagy szabad vagy , fiatal és előtted az élet. Meg fogod becsülni aki téged becsül , érettebbé tett. Minden kapcsolatot szakíts meg vele a fajtájával, és légy hálás magadnak amiért volt erőd kimászni ebből a kapcsolatból. Szép életet kívánok!

2015. márc. 21. 09:33

Azt nem tudom,hogy Roane,te mennyire hagytad magad belevinni ilyenekbe,hogy pl.mikor mit ehetsz,teljesítetted ezeket a 'parancsokat'?


Mert azt gondolom,hogy ott nem elég az akarat,ha te ehhez,nem vagy a megfelelő alany.

8. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Roane)
2015. márc. 21. 09:31

a srác már a megismerkedésetekkor olyan volt, mint most. tanulj a tapasztalatból, és legközelebb eleve ne kezdjél olyannal, aki átlátszó ürügyekkel lemondja a randit és utána eltűnik. mert azt eleve nem érdekled annyira, nem fogtad meg annyira, és alap kéne legyen ez egy kapcsolathoz


elhiszem, hogy te nagyon vágytál arra, hogy legyen végre valakid, szeressen valaki, de üres szép szavakon kívül mást nem kaptál. jól tetted, hogy kiléptél ebből, sokkal előbb kellett volna. találsz majd olyat, akivel kölcsönös lesz a szerelem és jól bánik veled, csak tanulj ebből, és ne ragadj le olyannál, ne erőltesd, aki nem bánik jól veled

7. Misaki Itó (válaszként erre: 6. - 4c1a787e8f)
2015. márc. 21. 09:30
Jól látod,nekem is ez a véleményem!
2015. márc. 21. 09:28

Tudom, hogy mindig ezt írom...


Én egy pszichológust is megkockáztatnék, sőt, egy jó ügyvéd-barátot is...

Mert ez már súrolja a btk nehány pontját, vagy meg is haladja..


Kapcsolatot azonnal és teljesen megszakítani...

5. Mion
2015. márc. 21. 09:27
Hát szerintem inkább náluk nem stimmel valami fejben... hagyd a fenébe, még a saját családod sem viselkedhetne így veled, nemhogy másé!
2015. márc. 21. 09:27
Mindenkinek lehet hülye családja, itt a döntő pont az, hogy telebeszélhető a fiú feje, és hallgat is rájuk.. bár ez csak egy nézőpont, biztos te is sok helyen követtél el hibákat. Szerintem ezen a ponton már nem nagyon lehet rendbe tenni egy kapcsolatot.
2015. márc. 21. 09:25
Minèl elöbb felejtsd el ezt az idiota pereputtyot. Elgiszem hofy nehèz de menni fog csak adj idöt magadnak. Ebben az egèsz társaságban te vagy egyedül aki nem bolond. Igen talán naiv voltál, dehát ilyen a szerelem. A lènyeg most legyèl erös ès èsszerü. Ne dölj be neki többet bármit is mond hogy igy szeret ugy szeret. Ha vèletlenül megbocsájtanál neki hamarosan ujra ugyanaz lenne mint volt.
2015. márc. 21. 09:09

Túl hosszú.

Grat. annak aki végigolvassa.

2015. márc. 21. 09:08
Hol húzódik az a határ, ameddig a nő eltűrheti a megalázást, és vajon hol van az a pont, amikor azt kell mondanunk: most már elég!?

Nyilvánvalóan mindenki máshogy vélekedik erről a kérdésről, még én is csak próbálom megérteni az egészet, és elfogadni, hogy márpedig sajnos vannak olyan kapcsolatok, amiket a család tesz tönkre.

Ugrás a teljes írásra: Vajon meddig bánthat?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook