Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon meddig bánthat? fórum

Vajon meddig bánthat? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vajon meddig bánthat?

1 2
2019. okt. 22. 13:20
Nyilvánvaló, hogy pszichés beteg. A családjával együtt.
2015. aug. 27. 22:37
Szerintem is hagyni kellett volna a kapcsolatukat,hisz mindennek oka van(megromlott szülő-gyerek kapcsolat).Véleményem szerint,örülj ,hogy ennyivel megúsztad,mert ez az ember elmebeteg!Borzalmasabb dolgokra is képes lenne!Fuss hátra se nézz!
53. zebracsikó (válaszként erre: 52. - Gsanna)
2015. aug. 19. 13:37
nincs....azóta be se lépett
52. gsanna
2015. aug. 19. 11:18

Kedves Roane,

Van valami fejlemény március óta?

2015. ápr. 29. 11:14
Szerintem TE sokkal értékesebb ember vagy annál hogy ilyen szinten megalázzanak!!Szerintem mutasd meg hogy intelligensebb vagy náluk. Ha nem foglalkozol velük, nem veszel róluk tudomást, lehet hogy az még jobban fogja őket bántani...Legyél erős( tudom könnyű mondani) és határozott!! Tűzzél ki magadnak egy új célt, bármit ami eltereli a figyelmedet. Utazz el egy barátodhoz másik városba, új környezetbe, más társaságba és töltődj fel energiával. Sajnos úgy gondolom hogy szükséged lesz rá mert valahogy úgy érzem hogy ennek itt még nem lesz vége...KITARTÁS!!!
2015. ápr. 7. 06:56

Így van, lépj tovább és kezdj új életet!

Nehéz, de tarts ki!!

Én is azt teszem...

2015. márc. 31. 23:28

Tedd túl magad a csalódáson ,és lépj tovább .K@rva nagy közhely ,de tömören röviden ennyi a történet megoldása.:)

Ja és rettentően tanulságos kapcsolatként tanulj belőle ,mert van mit.

2015. márc. 31. 23:04

Szia!


Én ismerek egy olyan nőt, aki nem mondta még ezekre sem, hogy elég. Sőt,a férje új feleségével és gyerekeivel, anyósával-apósával és a férjétől lévő 2 gyerekkel él egy házban. Levetett-kopott ruhákat hord és ő a házi cseléd. Ne kérdezd miért, fogalmam sincs, nem beszél róla... Csak azért írtam le, hogy lehet ezt még fokozni, ha ennek a fiúnak babát szülsz, élve el leszel temetve Te is kb. ezért szerintem fuss amerre látsz, most azonnal...

2015. márc. 31. 10:14

Érdemes utánaolvasni például a webbeteg.hu-n a borderline személyiségzavar és a kapcsolatfüggőség meghatározásokra.

Ebben az esetben úgy látom két különböző személyiségű féri/nő próbált egymással együtt élni,no de amilyen a mosdó olyan a törülköző is.

Szerintem itt mindkét fél viselkedésében vannak zavarok.

Elég gyakori,a "gyenge nő - erős családi hátterű férfi" viszony,amit statisztikák szerint is a nők szakítanak meg gyakrabban különféle okokra hivatkozva.

Viszont a hozzászólók nagy többségével nem értek egyet abban,hogy minden hidat föl kellene égetned magad mögött,és minden kapcsolatot megszakítani.

Azt Ne!

A további sárdobálással csak még jobban elmérgesítitek a viszonyt(már így is el van). Tartani kellene a három lépés távolságot persze,de nem onnan köpködni egymást,hanem egy távoli kézfogás technikával békülgetni.

2015. márc. 28. 12:05

Menj onnan minél messzebb, s ha teheted, sose találkozz vele-velük többé...

Ha eddig nem lennél bolond, majd ők bolonddá tesznek. :/

2015. márc. 28. 03:23

Ha minden úgy van,ahogy te írod,akkor nagyon gyorsan lépj ki ebből és ne is állj szóba a fiúval dgy darabig.

Nekem a testvérem lépett ki nemrég egy kapcsolatból,egy olyan nő mellől aki szó szerint pszichés terrorban tartotta,minden pénzét elszedte,fogyatékosnak nevezte stb.Hihetetlen,hogy eddig fajulhattak a dolgok,a testvérem egy nagydumás,diplomás,jól kereső ember,nem egy áldozat típus.Az volt a veszte hogy emellett családcentrikus,szorgalmas,és a fizikai munkában is derekasan helytáll,így a pszichopata csaj a kedves családjával karöltve meglátta benne a remek férj alapanyagot.(A pszichopata nem költői túlzás,utánaolvastam a betegség paramétereinek és vallom,hogy ez a nő beteg és nem egy szimpla számító,hisztis p.csa)Csúnya szakítás után beindult a családom maszív zaklatása,olyan módszerekkel amit nem részletezek de gyomorideget kapok ha rágondolok.Én el sem tudtam képzelni,hogy ilyen nő és család létezhet.

2015. márc. 24. 15:31

Már bocs, de végig sem tudtam olvasni a cikked! És a hozzászólásokba sem olvastam bele!


Mi a kérdés?!

Hogy meddig bánthat?!

Ameddig hagyod!


Már a felénél fogtam volna a motyómat és hátra sem nézek.

Menekülj ettől a családtól! És utána mondj el egy imát, hogy megszabadultál tőlük.


Ennyi.

2015. márc. 24. 10:22
Szerintem ez egy iszonyatosan gyenge ember. Az érdekelne, miért állították, hogy bolond vagy, hogy bántanád a születendő gyermekeidet, ezt is csak úgy kitalálták, mint a megcsalást?Jobb, hogy kiderült, hogy ennyire befolyásolható a srác, tudom könnyű mondani, de felejtsd el, és kezdj új életet!
42. csengu
2015. márc. 23. 11:37

Először is sajnálom amint át mentél.

Szerintem szóba se állj többet vele, ha keress még akkor sem, küld el a jó pi..ába

Ha ilyeneket mondott, akkor ő az aki hülye, bolond és akinek segítségre lenne szüksége! ilyet nem csinálunk azzal akit szeretünk, de még azzal sem akit nem szeretünk, szerintem.

Örülj neki, hogy megszabadultál egy ilyentől, még a gyerek és házasság előtt!!

2015. márc. 23. 08:07
Likvidálni őket az életedből!
40. 032b6d3bda (válaszként erre: 1. - Roane)
2015. márc. 22. 09:56
Ameddig hagyod magad.
2015. márc. 22. 07:47

1 percig sem bánthat.

Mindig te döntesz.

Amennyivel többet bánt 1 percnél, az már mind a te sarad.

38. tnde
2015. márc. 22. 06:29
A cikkedből nem derült ki,hogy hány éves vagy.De fiatal vagy,és ez a kapcsolat már a legelején nem jól indult,azt írtad azért futamodott meg,mert az eggyik barátja azt mondta pénzéhes vagy,ezt honnan tudta.Egyáltalán ez egy beszélgetésből hogyan is derülhetett ki,mikor hosszas eggyüttélés alatt sem ismeri ki eggyik fél a másikat.Ez egy kicsit ellentmondásos vagy nem.
37. 408020f45e (válaszként erre: 34. - Zebracsikó)
2015. márc. 21. 22:42

A cikk megjelenése - 2015-03-21 09:08


Az írásnak is van átfutási ideje, ami lehet egy hónap is. Lehet, hogy a cikk megírása óta sok minden történt vele és már nincs is eszében a cikk. Ez mindegy is.

Maga az írás elgondolkodtató.

36. bujuli
2015. márc. 21. 22:36
Roane, sokan sokfélét írnak, van, aki téged is hibáztat. Tény, hogy minden kapcsolat két emberen áll vagy bukik,viszont tudom, mit érezhetsz, ugyanis átéltem, azzal a különbséggel, hogy anyóstól kaptam még maflást is. De a párom végül mellettem döntött, és azóta is /16 éve/ boldog házasságban élünk. Ha a /volt?/ párod nem tart ki melletted, nem választ téged, akkor hagyd a fenébe. Biztos, hogy jön majd, aki szeret, aki nem akar megváltoztatni és aki nem gondol bolondnak, mert normálisan akarsz élni, csak helyet kell majd készítened neki. Valamit ebből az egész sztoriból meg kell tanulnod és ezt csakis te tudod, hogy mit, neked kell rájönnöd, de nem véletlenül történt így. Kívánok neked sok erőt és kitartást! Sok őrült futkos a világban, néha olyan sok, hogy sokszor elbizonytalanodom, hogy talán én nem vagyok normális...De biztos, hogy majd minden helyre áll az életedben!!!
35. 408020f45e (válaszként erre: 30. - Kriszta773)
2015. márc. 21. 22:35
Abban egyet értek veled, hogy egy átlagos nő ezt és ennyit nem tűrt volna el. De nem tudni, hogy ő mennyire zárkózott vagy visszahúzódó természetű. Esetleg olyan családi hátterű, ahol "az asszony kötője sok mindent eltakar" netán vallási okból amire nem tért ki. Szóval nem biztos, hogy ő a kezelési alany, csak egyszerűen bátortalan volt ahhoz, hogy kiálljon önmagáért. Na és persze szerelmes volt a pasiba, ami miatt szinte el sem akarta hinni, hogy ez vele megtörténhet. Én így látom. Mindamellett egy "józan" fejjel és kívülállóként én is azt mondom az első esettől fogva véget kellett volna vetnie a kapcsolatnak. De ő mindig felmentette magában a pasit, mert szerette.
2015. márc. 21. 21:55
egyébként mindegy is... egy hete ide se dugta az orrát
33. zebracsikó (válaszként erre: 29. - 408020f45e)
2015. márc. 21. 21:54
vagy csak azt hitte, beleszóltak az életébe...továbbra is állítom: komoly paranoid problémái vannak
32. Misaki Itó (válaszként erre: 29. - 408020f45e)
2015. márc. 21. 19:57

Én inkább azt kérdezném,mi az a határ,ameddig engeded,hogy idegenek megszabják,hogy mit,mikor csinálsz!


'intelligens és képzett felnőtt nőről beszélünk, egy nagyvárosban. (Nem egy tapasztalatlan tompa agyú vidéki libáról.)'


Még is hagyta,hogy idáig süllyedjenek a dolgok.


Még mindig azt mondom,ezekhez a dolgokhoz,kell találni egy megfelelő alanyt,mert egy határozottabb nővel,ezt biztos nem csinálják meg!

31. virag32 (válaszként erre: 30. - Kriszta773)
2015. márc. 21. 19:20

Szerintem is komoly bajok vannak a cikkíróval.


És hát igen, ilyenkor nagyon érdekelne a másik fél verziója is.

30. kriszta773 (válaszként erre: 29. - 408020f45e)
2015. márc. 21. 18:38

szerintem meg egy normális felnőtt nő sohasem kerülne ilyen helyzetbe, nem engedné, hogy ilyen szintén irányítsák, elnyomják

gyanítom, inkább arról van szó, a nőci érzi, mennyire nem passzol, és őszerinte "jobbak" nála, ezért minden megjegyzést így kezel és elferdít. különben már az elején megpattant volna, és nem marad ilyen szituból, próbálkozva, hogy megfeleljen

29. 408020f45e (válaszként erre: 18. - Zebracsikó)
2015. márc. 21. 18:22

Szerintem, ha kezelésre is szorul, akkor az a kialakult helyzet miatt van. Gondolj bele, hogy milyen szinten szóltak bele az életébe. Te meddig viselnéd normálisan, hogy irányítanak az orvostól kezdve az öltözködésig, a szabadidőtől a magánszférádig? No és ne felejtsük el, hogy egy intelligens és képzett felnőtt nőről beszélünk, egy nagyvárosban. (Nem egy tapasztalatlan tompa agyú vidéki libáról.)

Nagyon is tolarens volt és a helyzetet pozitívan kezelte, mert még most is felmentené a pasit. Mondván a családja befolyásolta.

28. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Roane)
2015. márc. 21. 18:09

Szándékosan nem olvastam el a többi hozzászólást, mert nem akarom, hogy befolyásoljanak.

Szóval azzal kezdeném, hogy aki eddig bírta köztük, az előtt le a kalappal!

Nyugodj meg, nem te vagy az idegbeteg, hanem ő (a volt párod) és az egész paranoiás családja!

Menekülni kell ezektől és az ilyenektől, amíg lehet!

De téged is ki kell ábrándítsalak! Te még most is felmented a volt párodat, pedig ne tedd!

A nagy kavarás középpontjában ő áll. Honnan tudod, hogy állítólag mit mondott egyik-másik? Rajta keresztül. Még azt is el tudom képzelni, hogy a saját lenéző véleményét adta a tudtodra ilyen megfoghatatlan stílusban, hogy nem ő mondta, hanem xy! Az pedig aki állítólag mondta, nem is sejtve ugyanúgy viselkedett veled. Arra nem gondoltál még, hogy esetleg a többieknek meg úgy adott elő dolgokat, hogy te mondtad?! Holott nem! Csinálta a kavarást, a végén te lettél a fekete bárány.

Én biztosan megpróbálnám tisztázni magam a szüleinél. Nem azzal a céllal, hogy bármit visszafordítsak, csupán a magam tisztességes becsületének a helyre állítása miatt! Szerintem sok minden kiderülne. Mert így a hátad mögött azt mond a volt párod a szüleinek amit akar. Téged kiborít és megaláz, utána meg téged mond el idegbetegnek, mert ezt zokon veszed.

Ez a pasi nem normális!

Amit az emeletről lehallottál, annak is lehetett olyan előzménye, amiről te nem tudsz. Nagy valószínűséggel rendesen kibeszéltek a hátad mögött, megturbózva olyanokkal, hogy te ezt és ezt mondtad (pedig nem), amire így reagált. Szerintem teljesen tudta, hogy lehallatszik.

Még az is kitelik az ilyen pasiktól, (a párod és a testvére)hogy a nőiket meg akarták versenyeztetni egymással, mint az agarakat. Bocsánat a kifejezésért. De ez tűnik ki abból, ahogy a testvére nőjéről beszélt. Azt várta talán, hogy te majd elkezded a rálicitálást. De ez nem jött be, akkor kezdett téged pocskondiázni.

Te egy értelmes és intelligens nő vagy. Emelt fejjel lépd át ezt a nagy büdös kupacot.

De szóba ne állj még egyszer vele. Egy ilyen gerinctelen alakkal. Milyen kijelentés már az, hogy - de, nem szakítottatok. Dehogynem! Az ég tudja, hogy ezt hogyan tálalta a családja felé?! Még a végén ő a mártír, akit lám ott hagyott a nője, mert ugye mégis csak igaz az, hogy... Na én rendesen megírnám a szüleinek az igazságot. (2 példányban, egyet megtartva, tértivevénnyel, csak saját aláírással átvéve) Ennyit megérne a saját lelki békém!

A jövőben pedig ne állj vele szóba. Ha pedig mégis megteszed, nyugodtan blöffölj és közöld a siránkozását rögzítetted és elküldöd a szüleinek (egyébként ténylegesen is megteheted). Az ilyen alak nem érdemel mást, szembesíteni kell önmagával.

2015. márc. 21. 16:56

"A párom elkezdett bántani, közölte, hogy neki sosem leszek elég jó, mert a bátyja barátnője jobb, kedvesebb, okosabb, szebb!"


Ettől kezdve nullák lettek volna számomra(gyerek, pereputty).

26. kisj (válaszként erre: 1. - Roane)
2015. márc. 21. 16:21

Tök kiürült aggyal (vagyis maximálisan emberszerető üzemmódban) kezdtem ezt a cikket olvasni.

2-3 bekezdés után úgy tűnt, hogy itten most csúsztatás esete forog fenn.

Én a magam részéról a másik felet is szívesen meghallgatnám.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook